Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

Bende deniyorum egzersiz ama parmak fazla alamıyorum içime ama kulak çöpü sonra mum da yapıyorum musun un yarısına kadar alıyorum ama hafif bi acı oluyo bırakıyorum sonra ne yapmam lazım kızlar bu hastalığı yenmem lazım destek lütfen :110:
canım kulak çöpünü yaptıktan sonra parmağa geç

Kizlar ne olur banada yardim edin 2 senelik evliyim 2 seneden beri bir tik ileri gidemedik esimle bosanma derecesine geldik pisgolagada gittim ama yine basarisiZ oldum. Ne olur.bana yardim edin

Hersey tam guzel ola oraya gelince bi baski oluyo pozisyonunu mu yanlis yapuyorz anlmadim bama yardim edin lütfen
canım yani nasıl durumdasınız hiç ilişki yaşadınız mı yaşayamadıysanız hiç egzersiz yaptın mı.Bu iş sadece psikolokla olmayabiliyor egzersizlerinde yapılması gerekiyor

Bende 2 sene lik evliyim eşim çocuk istiyor bende tabi etrafındaki herkes çocuk varmı diyor benden sonra evlenen çocuğu oluyo :KK61:

Bende psikologa gittim ama parmak egzersizi dedi ben yapamam diye gitmedim ama burda ki yazılanlar bana iyi geldi kulak çöpü nu denedim 9 tane birleştirip de yaptım mum da yarısına kadar aldım ama parmak olmuyo :KK43:

canım yani nasıl durumdasınız hiç ilişki yaşadınız mı yaşayamadıysanız hiç egzersiz yaptın mı.Bu iş sadece psikolokla olmayabiliyor egzersizlerinde yapılması gerekiyor
Yaptim parmak egzersizlerinde zaten daha onceden de yapabiliyordum 2 parmak da yapabiliyorum kegel egzersirrinide yaptm tam hazirim bu sefer olacak dedim ama dun aksam gene hüsrana ugradm artik ne yapacağımı sasirdim

Yaptim parmak egzersizlerinde zaten daha onceden de yapabiliyordum 2 parmak da yapabiliyorum kegel egzersirrinide yaptm tam hazirim bu sefer olacak dedim ama dun aksam gene hüsrana ugradm artik ne yapacağımı sasirdim

seni korkutan ne peki bunun nedenini coz once canim canim yanicak die mi korkuyosun

Ya piskologa gitmeden önce canm yanacak diye korkyordum simdi korkum yok yapmak istyiryrm benn ust pozisyobda deniyorz ama bir baski oluyo neden oluyo acaba anlam veremiyorum

canim ust pozisyon ilk iliski icin en rahati.baski oluyo evet dogru pozisyonu bulamamissin kalcani geriye dogru itip kendini assa iticeksin

canim ust pozisyon ilk iliski icin en rahati.baski oluyo evet dogru pozisyonu bulamamissin kalcani geriye dogru itip kendini assa iticeksin
Baska onerileriniz varmi kolay lastiran cnm su lanet seyden bi kurtulsam baska birsey istemiyorum isin kötüsü kaynanamlar da öğrendi iyice sitreslendim birdr bu olmuyo bunldim.

Baska onerileriniz varmi kolay lastiran cnm su lanet seyden bi kurtulsam baska birsey istemiyorum isin kötüsü kaynanamlar da öğrendi iyice sitreslendim birdr bu olmuyo bunldim.

canim rahat birak kendini inan hicbisey olmuyo sen ne kadar korkmuyorum desen de altindaki sebeb korku aslinda. bebege odaklan bu isi halledemezsen bebeginin olmayacagini dusun.esinin nasil mutlu olacagini dusun ve biyerin kesildiginde nasil bi anlik aci olup sonrasinda geciyosa buda ayni sey.hem yaninda esin war. anlik bisey bu kafanda yapmaya odakla kendini en begenmedigin kisiler bile yapiyo sen neden yapamayasin.ölmiceksin.Allahim bize dayanamayacagimiz aci yasatmaz.

hiç umudunu kaybetme canım sen çalış böyle böyle oluyor bu iş çoğunu bitirmişsin zaten.Eş denemesi yaparken bir bakarsın başı girer bir bakarsın yarısı bir bakarsın hepsi girmiş en önemlisi egzersize başlamak gerisi olup gidiyor

kızlar bende 1 haftadır evliyim çok korkuyordum 2 gün çok uğraştm 3cü günü artık oldu. ve yendim bu olayı. nasılmı ? hiç bir anestezi krem sprey kullanmadan sadece kayganlaştırıcı kullansım vajenimin içine ve penise bolca sürdüm önce 1 parmak soktum sonra 2 sonra 3 unu soktum sonra ıkınarak 4 parmağımə soktum içinde beklettim ve haraket ettirdim içinde ardından hemen ıkınarak önce penisi vajenin üzerine koydum sonra iyice ıkınmaya başladm ıkındığımda penis kendisi ilerliyordu buarada ben de parmağımla aşağı doğru yani vajen içinde popoya doğru itiyorum sonra bi baktm içinde o sırada bişey hiss etmiyorum tabi yarıya doğru ala bilmiştim çünkü.yarıdan sonrası sanki penis bi duvara deyiyor gibi canm çok yandı o da kendimi kastğm için o anda dişimi sıktım kendimi rahat bırakmaya çalştm ondan sonra bi baktm eşim oldu dedi sanki vajenimin içinde küçük bir delik daha var onun içinde penis ucu oda sanırım zarım yırtıldıktan sonra oraya girmiş bilemedim ama çok mutlu olduk ikimizde oldu diye. ama kanama falan önce olmadı eşimde bekliordu sonra tuvalete gittim tuvaletimi yapmak için parmağımı vajene dokundurdum bi baktm bi damla kan var tabi buarada hafif yanma vardı oda çok hiss etmiorsun ama.günlük ped koydum bende ve ertesi gun uyandgmda 3 damlacık daha vardı pedimde :) yani anlayacağnz her şey 2 gün önce oldu ve biz şimdi ilk ilişkiden sonra 2.birlikteliyimiz için 2 gündür bekliyoruz 3 gün olsun bitsin biraz iyileşsin diye. hiç kasmayın kendinizi ve penisi vajenize yerleştirirken derin nefes iyice derinde çocuk doğurur gibi ıkının ve popoya doğru ittirin ha buarada ilişkiye başlarken biraz dua edin besmelle ile başlayın olacak Allah hepinizin yardımcısı olsun

Şuan hamileyim çok şükür. Nefes alıp vermeyle başardım diyebilirim. Nefesi tutunca olmuyor. Hala öyleyim. pat diye olmuyor yani.. öncesinde ne kadar hazır olsamda nefesimi dengelemedikçe alamıyorum.

:KK200:Merhaba kızlar,
aranızda yeniyim...
henüz 7 haftalık evliyim... 5 hafta önce bnada vajinismus tanısı kondu... :KK43:
neyse bn sanırım yendim sayılır ama emin değilim yenenlere sormak istiyorum... başta hissettiğim o duvarı artık çok fazla hissetmiorum... p... i içime alabiliyorum çok rahat olmasada baştaki o duvar hissi yok... ama eşim git gel yaparken afedersiniz çişim varmış gibi hissediorum artı acı da hissediorum. bn bunu darlığına veriyorum... hiç zevk almıyorum... p... in hepsi girio içime ama zar hala patlamadı acı çekmem ondan da olabilirmi?? teşekkürler şimdiden:KK200:

:KK200:Merhaba kızlar,
aranızda yeniyim...
henüz 7 haftalık evliyim... 5 hafta önce bnada vajinismus tanısı kondu... :KK43:
neyse bn sanırım yendim sayılır ama emin değilim yenenlere sormak istiyorum... başta hissettiğim o duvarı artık çok fazla hissetmiorum... p... i içime alabiliyorum çok rahat olmasada baştaki o duvar hissi yok... ama eşim git gel yaparken afedersiniz çişim varmış gibi hissediorum artı acı da hissediorum. bn bunu darlığına veriyorum... hiç zevk almıyorum... p... in hepsi girio içime ama zar hala patlamadı acı çekmem ondan da olabilirmi?? teşekkürler şimdiden:KK200:
canim zar patlamasi gibi bisi yokki kan geldimi ilk yaptiginizda.yanma aci zamanla gecer suan alisma evresi

X