Vajinismusum yardıma ihtiyacım var

Burayı oku canım
Teşekkür ederim bunuda denigcem inşallah tez zamanda biter bu illet çok kötü çok zor bi durum ya

Sadece kegel egzersizi diye bişey öğrendim ve parmak egzersizi başka varsa lütfen anlatırmısınız uyguliyim
Önce bahsettiğim gibi cinsel organınızı tanıyın ayna tutarak bakın oradaki girişlere sonraki gün eşinizle birbirinize masaj yapın tüm vücuda çıplakken uygulayın masajı önce siz eşinize sonra eşiniz siz masaj yapacak masajın sonunda cinsel organınıza dokunsun eşiniz clitoris bölgesini uyarıp parmak egzersizini denesin ilkinde ağrı olursa bunu birkaç gün üst üste deneyin. Uygun ortam koşulları ve müzik ile moda girip ilişkiye girebilirsiniz . İçeri girişte nefesinizi dinginleştirip kaslarınızı gevşeterek girişe izin verin sonrasında zevk almaya bakın.

Evet bizde her pozisyonu denedik en rahatını bulmaya çalışıyoruz kontrol bende olunca tabiki daha rahatım ama bi yerde tıkanıyo sanki eşimde sert bişeye değiyo sanki kemik gibi diyo yanlış yaptığımız bişeymi var anlamıyorum hep bi yerde kalıyo ilerlemiyo
Eşinizin penisi belki sizin vajinal kanalınızdan daha uzundur o yüzden rahat olduğunuz pozisyonları denemeniz sizin için daha iyi olacaktır .Belki kaşık pozu dediğimiz poz da daha rahat edersiniz googleden bakın isterseniz :)

Malesef hiç giriş olmuyo iste daha başında hemen ağrım oluyo 😔
O zaman işe cinsel organınızı tanımakla başlayın hergün 15 dk ayna tutarak bakın oradaki girişlere anatomik yapılara clitorisinize uyarılma bölgelerinizi hissedin.Sonraki gün eşinizle birbirinize masaj yapın tüm vücuda çıplakken uygulayın masajı önce siz eşinize sonra eşiniz siz masaj yapacak masajın sonunda cinsel organınıza dokunsun eşiniz clitoris bölgesini uyarıp parmak egzersizini denesin ilkinde ağrı olursa ara verin ertesi güne bırakın.
Bu dediklerim aynı gün değil önce ayna ve dokunma egzersiz hergün min 15-20 dk iki üç gün bu uygulamadan sonra 3. Gün erotik masajı uygulayın. 3-4 gün masaj yaparken parmak egzersizini deneyin hem kendi parmağınız hem eşiniz parmağıyla denesin . Eğer vajinal girişte parmak sizi rahatsız etmiyorsa ilişkiye girebilirsiniz 😊 Uygun ortam koşulları ve müzik ile moda girip ilişkiye girebilirsiniz . İçeri girişte nefesinizi dinginleştirip kaslarınızı gevşeterek girişe izin verin sonrasında zevk almaya bakın.

X