Vaser liposuction

merhaba arkadaslar dün vaser lipo oldum, ic bacak ayak bilek alt bacak ve simit bolgesi yurumekte zorluk cekıyorum korse var bir incelmede goremedim yaptıran varsa ne zaman normal hayatıma donerim? Kucuk bebegim var
Öncelikle iyi akşamlar çok geçmiş olsun . Bende 34-36 beden biriyken 10 gün önce vaser liposuction oldum . Ama hala kendime gelemedim .. çok ciddi ağrılarım ve ödemim oldu. Doktorlar ve bazı forumlardaki yorumlar o kadar kolay geçeceğini söylüyordu ki hiç sorgulamadan annemin haberi olmadan bu ameliyata girdim . Ve inanılmaz pişmanım ağrılarım hala tam anlamıyla geçmedi kaldı ki acı eşiği yüksek bi insanım . Hayatımdaki en büyük pişmanlığım 54 kilo ile böyle bi ameliyata girmiş olmam ileride sonucu ne olursa olsun ... bende mağdur biri olduğum için size ne zman geçer bisey diyemiyorum ama bana anlatılan iki güne kayağa giden hastaların olduğuydu ben iki gün hastaneden çıkamadım ... diyet ve spor kesinlikle tavsiyem herkese uzak durun derim ben .

Öncelikle iyi akşamlar çok geçmiş olsun . Bende 34-36 beden biriyken 10 gün önce vaser liposuction oldum . Ama hala kendime gelemedim .. çok ciddi ağrılarım ve ödemim oldu. Doktorlar ve bazı forumlardaki yorumlar o kadar kolay geçeceğini söylüyordu ki hiç sorgulamadan annemin haberi olmadan bu ameliyata girdim . Ve inanılmaz pişmanım ağrılarım hala tam anlamıyla geçmedi kaldı ki acı eşiği yüksek bi insanım . Hayatımdaki en büyük pişmanlığım 54 kilo ile böyle bi ameliyata girmiş olmam ileride sonucu ne olursa olsun ... bende mağdur biri olduğum için size ne zman geçer bisey diyemiyorum ama bana anlatılan iki güne kayağa giden hastaların olduğuydu ben iki gün hastaneden çıkamadım ... diyet ve spor kesinlikle tavsiyem herkese uzak durun derim ben .

Merhaba 2 hafta oldu ve hala uykularım bölünüyor ayagımda sınır bozucu bır agrı sanki ayagım yanıyo gece suya tutuyorum yıne ise yaramıyor sız hangi bölge yaptırdınız bilmiyorum ama alt bacak en zoru, suanda eski halimden bi fark yok bosuna mi yaptırdım dıye uzuluyorum bari deydin

Merhaba 2 hafta oldu ve hala uykularım bölünüyor ayagımda sınır bozucu bır agrı sanki ayagım yanıyo gece suya tutuyorum yıne ise yaramıyor sız hangi bölge yaptırdınız bilmiyorum ama alt bacak en zoru, suanda eski halimden bi fark yok bosuna mi yaptırdım dıye uzuluyorum bari deydin
Benim iç bacak basen diz kapağı üstü popo altı popo üstü oldu ve popoya yağ enjekte edildi . Benimde bacaklarımdan çok işlem olduğu için çok ağrılı sancılı bi süreçti. Yarın iki hafta olucak ameliyat olalı dün radyofrekansa girdim vücuduma ısı verdiler ödemi azaltıyormuş çok acılı biseydi ama biraz rahatlattı beni . Bugün de yüzmeye başladım o da ödemi azaltıyormuş bakalım bende suan 60 kiloyum eski halimden 5-6 kilo fazla ama ödemler gittikçe memnun kalıcakmısız bakalım sabırla bende bekliyorum insallah biran önce ağrılarınız sizin de geçer

Selam ben de 34-36 bedenim ama bölgesel yağlarım var bacağa ve kalçaya vaser ile yağ transferi düşünüyorum, siz hangi yöntemle oldunuz? Gerçekten söylediğiniz kadar zor olduğunu pek duymamıştım. Sporla bölgesel yağ çok zor bence zamanla geçecektir 10 gün erken bir süre.

Selam ben de 34-36 bedenim ama bölgesel yağlarım var bacağa ve kalçaya vaser ile yağ transferi düşünüyorum, siz hangi yöntemle oldunuz? Gerçekten söylediğiniz kadar zor olduğunu pek duymamıştım. Sporla bölgesel yağ çok zor bence zamanla geçecektir 10 gün erken bir süre.
Aslına bakarsanız bugün iki hafta oldu ve ödemlerim azaldıkça memnun kalmaya şimdiden başladım ama cidden çok ağrılı zor bi işlem . Bunu göze alıyorsanız olun derim . Vaser liposuction yöntemi ile oldum . İç bacak basen diz kapağı üstü popo altı popo üstü oldum . Bir de popoya yağ enjeksiyonu yaptırdım . Kalçamdan da gün geçtikçe memnunm ama hala ağrılarım ve ödemim var

Aslına bakarsanız bugün iki hafta oldu ve ödemlerim azaldıkça memnun kalmaya şimdiden başladım ama cidden çok ağrılı zor bi işlem . Bunu göze alıyorsanız olun derim . Vaser liposuction yöntemi ile oldum . İç bacak basen diz kapağı üstü popo altı popo üstü oldum . Bir de popoya yağ enjeksiyonu yaptırdım . Kalçamdan da gün geçtikçe memnunm ama hala ağrılarım ve ödemim var

Benimde öyle zor banyo yaptim cok degisiklik yok gibi ama bugun biraz daha fark ettim ödemler 3 ayda gidiyormus heryerde okudum yabancı sitelerde vs

Arrıj fyatlar artttı bu sene

Ben daha yeni fiyat araştırması yaptım 10 ile 15 bin arasındaydı üstelik yağ transferi de içinde. Mete Aksu ismini ilk defa duyuyorum. Çok çok yüksek bir fiyat vermiş bence size.

Aslında biraz ağrı olmasını göze alıyorum da kafamdaki tek sorun yazın olmayı düşündüğüm için o sıcakta korse giymek ve evde yatmak zorunda olmak. Bacağa ve kalçaya yağ enjeksiyonu istiyorum ama zayıfım genel olarak o kadar yağ çıkar mı bilmiyorum :110:

Ben daha yeni fiyat araştırması yaptım 10 ile 15 bin arasındaydı üstelik yağ transferi de içinde. Mete Aksu ismini ilk defa duyuyorum. Çok çok yüksek bir fiyat vermiş bence size.

Aslında biraz ağrı olmasını göze alıyorum da kafamdaki tek sorun yazın olmayı düşündüğüm için o sıcakta korse giymek ve evde yatmak zorunda olmak. Bacağa ve kalçaya yağ enjeksiyonu istiyorum ama zayıfım genel olarak o kadar yağ çıkar mı bilmiyorum :110:
Doktorunuza sordunuz mu peki bu işlemi çünkü yazın nasıl olur bilmiyorum bir de iyileşme süreleri olduğu icin asıl bu zamnlarda yaptırıp yazın da güzel güzel giyinip gezseniz daha mantıklı değil mi ? Suan ben hiç rahatsız olmuyorum korse varla yok arası sadece beni ödemler rahatsız ediyor

Doktorunuza sordunuz mu peki bu işlemi çünkü yazın nasıl olur bilmiyorum bir de iyileşme süreleri olduğu icin asıl bu zamnlarda yaptırıp yazın da güzel güzel giyinip gezseniz daha mantıklı değil mi ? Suan ben hiç rahatsız olmuyorum korse varla yok arası sadece beni ödemler rahatsız ediyor
Haklısınız tabi ama şu an iş dolayısıyla böyle bir ameliyata giremem yazın tatilde olduğum zaman yaptırma imkanı bulabilirim ancak. Tabi şimdi rahatsız etmeyen korse yaz sıcağında mutlaka mengene gibi geliyordur:KK45:

Benim 2 aya yakin oldu ameliyat olali. 1.ay sonrasi masaja basladim.1 haftadir korsemi ara ara cikariyorum.incelmeyi ve sekillenmeyi hemen fark etmistim.minik minik sertlikler var elime gelen sanirim 1 ay kadar sonra tam olarak onlarda yok olur.
Ve hicte basit bir ameliyat degil cektigim acilari gerilmeleri vucuttaki o cekmeleri ben bilirim.
Odemlerin gecince her sey cok guzel gorunecek emin ol.cok gecmis olsun

Liposuction İçin Başvuran Hastalarda Selülit Problemi Varsa ne Yapılmalı?

Liposuction İçin Size Başvuran Hastalarda Selülit Problemi Varsa ne Yapıyorsunuz? diye sorduk Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu Kadınlar Kulübü Tv için anlattı..
Kadınlar Kulübü'nün sevgili forum üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için tıklayın!

merhaba arkadaslar dün vaser lipo oldum, ic bacak ayak bilek alt bacak ve simit bolgesi yurumekte zorluk cekıyorum korse var bir incelmede goremedim yaptıran varsa ne zaman normal hayatıma donerim? Kucuk bebegim var
Geçmiş olsun canım, nedir şimdi ki durumun. Nasıl geçti 1 aylık süreç? Ben de vaser düşünüyorum hangi doktor iyidir, süreç nasıl, fiyatlar nasıl offf kafamda deli sorular..

Geçmiş olsun canım öncelikle. Ben de 3 hafta önce lipomex oldum. Basen, bel çevresi, iç bacak, diz üstü bölgelerimden. Aşırı yağlanmam vardı. Ameliyattan öğlen çıktım, bikaç saat sonra hastanenin kafeteryasında sigara kahve içtim. Yani aşırı bir ağrı olmadı bende. Et kesiği gibi spor yapmış gibi bir sızı oldu sadece. Ağrı eşiği de öenmli tabi. Şimdi çok memnunum. 2 beden inceldim bile.
Geçmiş olsun. Lipomex nasıl bir uygulama? İlk defa duydum. Ben de vaser araştırıyorum. Ama 2 beden incelme cümlesi şuan da kafamı karıştırdı. Vaserden daha iyi mi acaba? Karar vermek ayrı zor, süreç ayrı zor..

Geçmiş olsun canım, nedir şimdi ki durumun. Nasıl geçti 1 aylık süreç? Ben de vaser düşünüyorum hangi doktor iyidir, süreç nasıl, fiyatlar nasıl offf kafamda deli sorular..

Ben simdi cok iyiyim belim incecik oldu manken gibi ama bilekler hala ayni hic degismedi önceki sonraki resimlere bakiyorum ayni doktor yer cekimi oldugu icin normal dedi her doktorda fiayet farkli internette iyi arastirin birde yaptiran arkadaslariniza sorun

Sizinle ayni doktora ameliyat olmusuz.: )gun gectikce cok daha iyi olacak.benim hala odemim var masajima devam hala : )

X