Vaser liposuction

Ben de vaser lipo için Dr. Hüseyin Kandulu'ya gittim muayene oldum bugün. Çok iyi bir adam amma velakin fiyat dudak uçuklattı. :KK43:( Tüm hayallerim suya düştü ya çok yüksek meblağlar)

Benim iç bacak basen diz kapağı üstü popo altı popo üstü oldu ve popoya yağ enjekte edildi . Benimde bacaklarımdan çok işlem olduğu için çok ağrılı sancılı bi süreçti. Yarın iki hafta olucak ameliyat olalı dün radyofrekansa girdim vücuduma ısı verdiler ödemi azaltıyormuş çok acılı biseydi ama biraz rahatlattı beni . Bugün de yüzmeye başladım o da ödemi azaltıyormuş bakalım bende suan 60 kiloyum eski halimden 5-6 kilo fazla ama ödemler gittikçe memnun kalıcakmısız bakalım sabırla bende bekliyorum insallah biran önce ağrılarınız sizin de geçer
birick özelden mesaj atamadım sana. özellikle popoya koyulan yagdan memnun musun? oturup, kalkmada şikayetin oluyor mu? agrı, şişlik, dalgalanma vs..oldu mu?

Size o kadar fıyat mı verdı?

Evet ve sadece basen ve bacak için bu kadar istedi o da sadece yağı almak için. Şekillendirme de oluyormuş ama o ekstra fiyat. Bir de ben öyle çok kilolu biri de değilim üstüm filan ince sadece bölgesel olarak alt bölgemden rahatsız olduğum için gitmiştim. Çok geldi bana açıkçası

Kızlar iyi akşamlar bende perşembe günü ameliyat olucam çok korkuyorum ağrı sızı konusunda bilgi verebilirmisiniz Bu fiyatlar çok uçuk geldi bana ben tüm vucut 10 bin tl ye anlaştım tüm vücut yapan varmı aranızda bedende incelme oluyormu kilo değişiyormu

Ben Aralik 2015'de basen ve bacaklarima liposuction yaptirdim. 1,5 yil oldu ve popom nasil sarkik anlatamam. Sönmüs balon gibi. Çok mutsuzum, çok pismanim. Doktor ordaki sarkan deriyi ancak kesip alabilecegimizi söylüyor. Bu da ayri bir risk, ayri bir maliyet ve biçak izi anlamina geliyor. Lafta en iyi doktorlardan birine gittim. Benden de 4000€ almisti. Ama paradan çok popomun durumuna üzülüyorum çünkü geri dönüsü yok. Simdiki aklim olsa, asla yapmazdim.
Operasyondan sonra doktorun söylediginden çok daha fazla süre korse giydim, sonrasinda varis çorabiyla devam ettim. Doktor pilates yap siklasirsin dedi, aletli pilatese basladim. (Bu da ayri bir maliyet.) Pilates evet siklastiriyor ama böyle bir sarkmayi degil. Ne yapacagimi bilmiyorum. Çok pismanim.

Ben Aralik 2015'de basen ve bacaklarima liposuction yaptirdim. 1,5 yil oldu ve popom nasil sarkik anlatamam. Sönmüs balon gibi. Çok mutsuzum, çok pismanim. Doktor ordaki sarkan deriyi ancak kesip alabilecegimizi söylüyor. Bu da ayri bir risk, ayri bir maliyet ve biçak izi anlamina geliyor. Lafta en iyi doktorlardan birine gittim. Benden de 4000€ almisti. Ama paradan çok popomun durumuna üzülüyorum çünkü geri dönüsü yok. Simdiki aklim olsa, asla yapmazdim.
Operasyondan sonra doktorun söylediginden çok daha fazla süre korse giydim, sonrasinda varis çorabiyla devam ettim. Doktor pilates yap siklasirsin dedi, aletli pilatese basladim. (Bu da ayri bir maliyet.) Pilates evet siklastiriyor ama böyle bir sarkmayi degil. Ne yapacagimi bilmiyorum. Çok pismanim.
Yaşınız kaç bide kilo probleminiz varmıydı?

Merhabalar,bir hafta önce ist.da sadece meme ve vücut kontürü konusunda uzamanlaşmış bir prof.a meme küçültme dikleştirme ve aynı zamanda dekolte bölgesine silikon,göbek, kol be sırt bölgesine de vazer lipo yapıldı..ödemim olmasına rağmen görüntüde ciddi fark var tabii..ara ara ağrılarım var.bu arada 2.5 kg yağ alındı ve 800 gr mı popoya enjekte oldu.tek sıkıntım korse:KK43:( kollarıma takılandan memnun kalmadım ve göbekteki de aynı şekilde.voe marka yani en iyilerini kullanmış hoca ama benim meme de olduğu için diğer korselerde rahat edemedim..bu arada bir ark.şımın eski tanıdığı oldu için indirim yaptı hocam..bütün bu işlemlere toplamda 15 bin tl ödedim.sizin fiyatları okuyuncA benim ki bedava geldi bana..ve ameliyatım a plus tanınmış bir hastanede oldu.korse konusunda yardımlarınızı rica edicem bende:)

Kızlar iyi akşamlar bende perşembe günü ameliyat olucam çok korkuyorum ağrı sızı konusunda bilgi verebilirmisiniz Bu fiyatlar çok uçuk geldi bana ben tüm vucut 10 bin tl ye anlaştım tüm vücut yapan varmı aranızda bedende incelme oluyormu kilo değişiyormu
Geçmiş olsun çok.Doktorunuz kim acaba?

Kızlar sonunda ameliyatı oldum sizinle aşama paylaşacağım çünkü ben pek bir yazı bulamadım ameliyat olmadan önce umarım size yardımcı olur. Bu gün benim 6. Günüm. Doktorum mirza Fırat bey daha önce anneminde karın germe ve liposuction ameliyatını yapmıştı. Sonuç çok iyiydi açıkçası direk ona gittim o yüzden gıdı,bel ,sırt, iç bacak ,basen ,diz içi. karın göğüs altına kadar yaptırdım. yani kol ve alt bacak hariç hepsini yaptım. Ayrıca göz kapağı ve bişektomi denen yanak estetiğinide yaptım komple bakım Yapmışken anestezide almışken hepsini yapayım dedim. Acayip ödemlerim var şu an kesinlikle ağrısız değil öyle çok basit anlatıyorlar ama değil çok mu ağrılı hayır. Ağrı kesicilerle geçiyor ağır spor yapmışsınız gibi acısı tatlı bi acı Ben 74 kilo girdim 8 litre yağ alındı şu an kilom 70 çok ödemim var. İlk çıktığımda bacaklarım çok inceydi ama şu an çok şişti. Hiç mutsuz değilim çünkü ne kadar inceldiklerini gördüm sadece ödemin geçmesini bekliyorum. Korse giyiyorum. Doktorum karın bel bölgeme ekstra bi korse daha kullandı. Düzgün şekil ve ödem için. Bol yürüyorum bol su içiyorum bakalım inş güzel olacak. İyi düşün iyi olsun İstediğiniz kadar soru sorun arkadaşlar hepsini cevaplarım ben sorabileceğim biri olsun çok istemiştim

X