Veeee sonunda hamileyim 😍

Hayırlı olsun canım 🤗 adetin çok geçtiyse belki kalp atışını duyarsın. Ultrasonda eğer hiç görünmezse korkma küçük olursa görünmez dedi doktor. Ben dış gebelik sandım çok korktum ama tahlil temiz çıktı çok şükür.
Adetime 1 gün var ben 3 gün kala öğrendim canım bende dış gebeliktwn korkuyorum ne testi yapıyor ki

Eklentiler

• 20210112_183400(0).jpg
    20210112_183400(0).jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 41
Hayırlı olsun canım 🤗 adetin çok geçtiyse belki kalp atışını duyarsın. Ultrasonda eğer hiç görünmezse korkma küçük olursa görünmez dedi doktor. Ben dış gebelik sandım çok korktum ama tahlil temiz çıktı çok şükür.
Adetime 1 gün var ben 3 gün kala öğrendim canım bende dış gebelikten korkuyorum ne testi yapıyor ki

Herkese dua ediyorum. Rabbim sana da vesin inşallah daha fazla yıpratmasın. İlk yumurtlama gününde tutar inşallah😊 Bebek konusunda sıkıntınız var mı yoksa ilk denemeleriniz mi ?
Allah razi olsun bir sene olacak nasip olmadi esimin testleri iyi bende yumurta tembelligim varmis iki defa klomen catlatma yapildi olmadi sonraki aylar tekrar kendimiz deneyelim dedik olmadi simdi bu ocak 4 te rahim filmi cektirdim ve beklemedeyim bu ayda olmazsa zeytinyagli incir kurune baslicam 🤷‍♀️

Allah razi olsun bir sene olacak nasip olmadi esimin testleri iyi bende yumurta tembelligim varmis iki defa klomen catlatma yapildi olmadi sonraki aylar tekrar kendimiz deneyelim dedik olmadi simdi bu ocak 4 te rahim filmi cektirdim ve beklemedeyim bu ayda olmazsa zeytinyagli incir kurune baslicam 🤷‍♀️
Canım yakı denedinmi

Ben incir ve soğan kürünü kullandım arada çakşır suyu kullandım eşim keçiboynuzu kürü kullandı sonra sıkıntı sperm sayısında olunca eşime ağırlık verdik. Keçi boynuzu pekmezi yedi her sabah ve sabah akşam kaynatıp suyunu içti. Sadece kürle 5 milyon olan sperm 15 milyon oldu. Sizin sıkıntınız spermde mi
Banada yardımcı olurmusun eşimde varikosel var tek taraflı pandemiden dolayı ameliyt edemiyolar ileri hız 2 hareketsiz 88 yerinde 10 sperm sayısı 22 mlyon

15 gündür 3 ögün keçiboynuzu pekmezi ve çakşır suyu verdim bide klomen içiyor doktor verdi sizce faydası olmuşmudur:KK43:haftaya test verecek benim yumurtlamam yarın
Neden olmasın 🙈yumurtlama günlerini iyi değerlendirmeye bak eşin hemen çıkmasın içinden sende kalkma hemen mümkünse sabah duş al

X