Veeee sonunda hamileyim 😍

Onuda yediriyorum doktorlar hep tüp bebek diyorlar halbuki sizin gibi hamile kalan çok kişi var. Ben umutluyum inşallah düzelir en kısa zamanda. sizin ml de mi 5 milyondu?
Canım bütün rakamlar ml olarak hesaplanıyor bence. Alt sınır 14 milyon ama eşimin 5 milyondu ve kürlerle ameliyattan önce 15 milyon oldu. Sonra ameliyat oldu ameliyatta doktor tamamen boşaltıyormuş. 6 aydan 1 yıla kadar inşallah bebek olur dedi şubatta 1 yıl olacak ☺

Canım mrb allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin insallah🙏bende ovulayon testi yapiorum ama hiç bisey anlamadim catladimmi yumurtladimmi ne oldu bilmiorum yardimci olabilirmisin bana
Çok teşekkür ederim canım Rabbim size de nasip etsin inşallah. Ovülasyon sanki 16 ocak en koyu gibi ama hepsi birbirine çok yakın. Özelden yaz istersen canım detaylı takip yapalım beraber. Kendi testlerimi atarım bakarsın

Ben de hayırlı olsun demeye geldim 🥰 Tebrikler 🤩 Allah analı babalı büyütsen inşallah, sağlıkla kucaklarsın yavrunu. Bahtı açık hayırlı bir evlat olsun inşallah 🤲

Merhaba ovulasyon testinde regliye 2 gün kala çok silik bir çizgi çıktı sizce Hamilemeiyim
Ovülasyon testi mi gebelik testi mi canm? Ovülasyonda ikinci çizgi silik de olsa hep çıkar. Çünkü LH vücudumuzda hep var. Ovülasyon LH ölçümü yapıyor. Gebelik testinde ikinci çizgi çıkmıyor sadece gebeysen çıkıyor.

Ben de hayırlı olsun demeye geldim 🥰 Tebrikler 🤩 Allah analı babalı büyütsen inşallah, sağlıkla kucaklarsın yavrunu. Bahtı açık hayırlı bir evlat olsun inşallah 🤲
Canımmsınn çok teşekkür ederim🤗🤗🤗 ağzından bal damlıyor. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Canım bütün rakamlar ml olarak hesaplanıyor bence. Alt sınır 14 milyon ama eşimin 5 milyondu ve kürlerle ameliyattan önce 15 milyon oldu. Sonra ameliyat oldu ameliyatta doktor tamamen boşaltıyormuş. 6 aydan 1 yıla kadar inşallah bebek olur dedi şubatta 1 yıl olacak ☺
Biz ancak 3 milyona çıkabildik ameliyattan sonra hareket sayıya göre çok kötü değil neyse ki. Peki keçiboynuzu çakşır gibi takviyeler dışında kullandığınız farklı kürler var mı 5 milyondan 15 milyona çok güzel yükselmiş🤗

Biz ancak 3 milyona çıkabildik ameliyattan sonra hareket sayıya göre çok kötü değil neyse ki. Peki keçiboynuzu çakşır gibi takviyeler dışında kullandığınız farklı kürler var mı 5 milyondan 15 milyona çok güzel yükselmiş🤗
Sadece düzenli sabah akşam keçiboynuzu pekmezi ve keçiboynuzu kürü kullandı. Hazır çakşır suyu almıştık ama pek kullanmadı

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun inşAllah hayırlı sağlıklı evlat olur 😘 bizde dün sperm testi ve hormon testi yaptırdık sperm bence iyi çıktı ama hormonlar biraz yüksek siz hormonlara baktırmışmıydınız eşinizin bu bir sıkıntı olabilir mi ? Bı arada bizde varikoselden şüpheleniyoruz
C9C22D47-F646-422C-B98F-3BF42BDEBF53.jpeg

Eklentiler

• 0C8C5E30-A1B1-4A6A-A0A3-D804D6A6385E.png
    0C8C5E30-A1B1-4A6A-A0A3-D804D6A6385E.png
    247,9 KB · Görüntüleme: 34
Merhabalar öncelikle hayırlı olsun inşAllah hayırlı sağlıklı evlat olur 😘 bizde dün sperm testi ve hormon testi yaptırdık sperm bence iyi çıktı ama hormonlar biraz yüksek siz hormonlara baktırmışmıydınız eşinizin bu bir sıkıntı olabilir mi ? Bı arada bizde varikoselden şüpheleniyoruz Eki Görüntüle 2765664
Canım hormon testini hiç hatırlamıyorum. Sperm testi iyi gibi ileri hareketli ve hareketli sayıları önemli. Onlar da fena değil. Doktor daha iyi yorumlar sordunuz mu ne dedi. Sınır 14 milyon ve 26 milyon ile de çocuk olur bence. Ben hamile kaldığımda sperm 60 milyondu. Şüpheniz varsa hiç durmayın doktora gidin. Çünkü eğer varsa bir de ameliyattan sonra bekleme süresi olacak zaman kaybetmeyin. Erkekte testis ağrısı oluyor varikoselde. İnternetten bakın belirtileri var mı değerlendirin.

Canım hormon testini hiç hatırlamıyorum. Sperm testi iyi gibi ileri hareketli ve hareketli sayıları önemli. Onlar da fena değil. Doktor daha iyi yorumlar sordunuz mu ne dedi. Sınır 14 milyon ve 26 milyon ile de çocuk olur bence. Ben hamile kaldığımda sperm 60 milyondu. Şüpheniz varsa hiç durmayın doktora gidin. Çünkü eğer varsa bir de ameliyattan sonra bekleme süresi olacak zaman kaybetmeyin. Erkekte testis ağrısı oluyor varikoselde. İnternetten bakın belirtileri var mı değerlendirin.
3 şubatta doppler çekimimiz var onun sonucuyla birlikte gelin dedi doktor o yüzden doppleri bekliyoruz ama benim kafam karışıyor tabi inşAllah herhangi bi sorunumuz çıkmaz bu süreçler çok zor siz daha iyi bilirsiniz. İnşAllah rabbim bana ve isteyen herkese hayırlısı nasip eder.

Sperm sayınız ml 60 milyondu toplamda mı acaba ?

3 şubatta doppler çekimimiz var onun sonucuyla birlikte gelin dedi doktor o yüzden doppleri bekliyoruz ama benim kafam karışıyor tabi inşAllah herhangi bi sorunumuz çıkmaz bu süreçler çok zor siz daha iyi bilirsiniz. İnşAllah rabbim bana ve isteyen herkese hayırlısı nasip eder.
Biliyorum canım zor süreçler. Psikoloji de bebek için çok önemli unutmayın. Bir de bilin ki bebek zamanını bekliyor biz ne yaparsak yapalım. Tüm gününüzü bebek düşünmekle geçirmeyin ve stres yaparak beklemeyin güzel planlar yapın ve olacağına inanın. Olumsuz olmayın hiç bir zaman. Ovülasyon testi de kullanın kendiniz için. Sizin bi rahatsızlığınız var mı? Varsa ona yönelip kür yapın. Ben de bir şey yoktu ama yine de soğan ve incir kürü yapmıştım farklı zamanlarda. Eşiniz için keçiboynuzu kürü çok iyi olur pekmezini de yesin.

Canım tek derdiniz varikosel olsun daha büyük sıkıntı çıkmasın inşallah. Biz varikoseli öğrenince açıkçası biraz sevindik çünkü sebebini bilmemek daha yıpratıcı. Sorunu bilmeyince çözümü de bulamıyorsun çaresizlik oluyor.

Biliyorum canım zor süreçler. Psikoloji de bebek için çok önemli unutmayın. Bir de bilin ki bebek zamanını bekliyor biz ne yaparsak yapalım. Tüm gününüzü bebek düşünmekle geçirmeyin ve stres yaparak beklemeyin güzel planlar yapın ve olacağına inanın. Olumsuz olmayın hiç bir zaman. Ovülasyon testi de kullanın kendiniz için. Sizin bi rahatsızlığınız var mı? Varsa ona yönelip kür yapın. Ben de bir şey yoktu ama yine de soğan ve incir kürü yapmıştım farklı zamanlarda. Eşiniz için keçiboynuzu kürü çok iyi olur pekmezini de yesin.
Ben hsg dışında herşeyi yaptırdım bi sıkıntım yok ama bende bu ay yapacağım soğan kürü ve çörekotu tarçın bal kürünü.

Ben hsg dışında herşeyi yaptırdım bi sıkıntım yok ama bende bu ay yapacağım soğan kürü ve çörekotu tarçın bal kürünü.
Evet canım önce kürleri yap sonra çektir rahim filmini. Psikolojini iyi tut stres yapma. Bebek zamanını bekliyor canm en hayırlı zamanda gelsin inşallah.

Canım, benim eşimin de tek taraflıydı. Kesinlikle keçiboynuzu kürü kullan 3 katına çıkardı bizde. Sizin sperm değeri yine iyi bizimki 5 milyondu. İleri hızlı olanlar yüksek olmalı keçiboynuzu ile olur inşallah. Bi aktardan keçi boynuzu al sabah akşam içsin suyunu. Hemen bugün başla. Kür saraçoğlu sitesinde filan yazar çok basit zaten 5 dk filan kaynatılıyor sabah akşam içiliyor. Keçiboynuzu pekmezi aldık eczaneden hünnap vardı çok iyiydi. Bir de ilişkiye her gün girmeyin gün aşırı olsun. Sperm zaten az biraz birikmiş olsun. Eşin çok dar giymesin. En azından evde bol giysin ve iç çamaşırı bol olsun. Sen de yumurtlama testi kullan o günü yakalayın tam gününde yakalarsanız daha iyi olur. Garanti olsun dersen sen de soğan kürü yapabilirsin yumurtan güçlü olur. Sen muayene oldun mu hiç sıkıntı var mı. Çatlama büyüme normal mi ?
Benim eşimde şuanda saraçoğlubal kürlerini kullanıyor kac ayda fayda gördünüz

X