🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hayırlı kandiller dilerim 🌷

Öğlene kadar yattım kalktım mutfağı topladım çamaşır astım birazdan fırına giderim gelince kitap ve Kuran okurum inşallah Allahım dualarımızı kabul etsin 😔
Bende çamaşır astım evi süpürdüm sildim şimdi de yemek yapacağım☺️☺️☺️

Bende çamaşır astım evi süpürdüm sildim şimdi de yemek yapacağım☺️☺️☺️
Ellerine sağlık ben bugün de pek iş yapmadım hatta hamur karmaya üşenip fırına hamur almaya gidicem 😂

Bişey paylaşmışsın yukarıda canım biri daha paylaşmış kk da gördüm de ben bişey anlamadım biri hamile kaldığı gibi mi doğurmuş ne olmuş 😂

Ellerine sağlık ben bugün de pek iş yapmadım hatta hamur karmaya üşenip fırına hamur almaya gidicem 😂

Bişey paylaşmışsın yukarıda canım biri daha paylaşmış kk da gördüm de ben bişey anlamadım biri hamile kaldığı gibi mi doğurmuş ne olmuş 😂
Hamur karma işi benim için eziyet😣 kadın namaz kılarken secdeye gidince rüzgar esmiş ve o esen rüzgarı özel bölgesinde hissetmiş. Sonra karnı ağrımaya başlamış sonra karnı birden şişmiş ve doğurmuş 🤣bir tane kız bebeği olmuş ve kadın evli değilmiş falan filan. Ne kadarı doğru bilemiyorum.

Hamur karma işi benim için eziyet😣 kadın namaz kılarken secdeye gidince rüzgar esmiş ve o esen rüzgarı özel bölgesinde hissetmiş. Sonra karnı ağrımaya başlamış sonra karnı birden şişmiş ve doğurmuş 🤣bir tane kız bebeği olmuş ve kadın evli değilmiş falan filan. Ne kadarı doğru bilemiyorum.
Neyse benim devreler yandı😂
Ben de hamur karmayı çok sevmiyorum buranın fırının da çok güzel oluyor hazır alıcam

Verimli gün bildirimi yapayım 🤣

Eklentiler

• 00E148BE-010E-455D-9DAE-A5D9C005B51B.jpeg
    00E148BE-010E-455D-9DAE-A5D9C005B51B.jpeg
    145,5 KB · Görüntüleme: 16
Verimli iş olarak
Evin çevresinde kısa bir yürüyüş yaptım.
Kızımla aksam sporu yaptık.
Bulaşık, yemek onlar rutin işler zaten... 😒
Örgü örüyom, zuzu uyumuyo...

X