🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ya işe vericem kendimi ya da yazlığa gidicem kafamı dinlicem hiçbir iş yapmak istemiyorum. Saatlerce deniz kenarında oturayım
En azından yaşadıklarınız karşısında alternatifiniz de var. Çocuğunu da var hiç bisey olmasa onunla ilgilenirsiniz. Benim ne çocuk var ne iş. İşe basliycaktim ama ameliyat yüzünden ertelendi şimdi de işveren vazgeçti galiba. Kenarında saatlerce oturabilecegim bi deniz de yok☹️

En azından yaşadıklarınız karşısında alternatifiniz de var. Çocuğunu da var hiç bisey olmasa onunla ilgilenirsiniz. Benim ne çocuk var ne iş. İşe basliycaktim ama ameliyat yüzünden ertelendi şimdi de işveren vazgeçti galiba. Kenarında saatlerce oturabilecegim bi deniz de yok☹️
Amaaaann hayat işte bi öyle ağlatıyor bi böyle güldürüyor sonra da gecip gidiyor😂😂

Boş dediğin hani şu üçgen şeklinde olan dimi ben de patatesli ve kıymalı yapıyorum
Ona benziyor cnm evet, bende severim ama eşim bos seviyor.. Bu arada herkeisn derdi kendine ayrı cnm msjlarini okudum da biraz, benim de eşimin ailesi baya sıkıntılı, biz uzak durmakta bulduk çözümü ama cok üzdüler bizi gerçekten.. Elinde geldigince uzak durmaya çalış cnm

Olsun en azından sağlığına kavuştun zamanla diğerleri de olur inşallah zaman herşeyin ilacı bir deniz kenarına gidip otursan da yaşadıkların da seninle geliyor

Çok ağır bir misafirim var :KK70:
IMG_20210731_212430.jpg

Baba yuvamıza tam sahip çıksaydın böyle olmazdı herşey anlaşamayan insanların her zaman ayrılması taraftarıyım ne oldu işte ben yaşadığım sıkıntıları kısmen atlattım şimdi sıra kardeşimde bakalım o atlatabilecek mi öyle yorgunum ki öyle çok bazen alıp başımı başka şehire yerleşmek istiyorum kimseyle görüşmek istemiyorum.
Hayırdır niloya umarım çözülemeyecek bir sorun yoktur

X