victoria secret vücut spreyleri losyonlarından en çekici hangisi sizde ???

bende gecen sezon yabancı uyruklu arkadasımda duymuştum tatlı bir koku ismini söylemişti fakat unuttum sizin tavsiye edttiklerinizi artık internetten alırım şansıma artık....

bende gecen sezon yabancı uyruklu arkadasımda duymuştum tatlı bir koku ismini söylemişti fakat unuttum sizin tavsiye edttiklerinizi artık internetten alırım şansıma artık....
Canımm tatlı şekerli koku istiyosan Pure Seduction,Coconut Passion,Love Addict vücut spreylerini öneririm sana:))

şuan internette kampanyalar var canım peki sana birşey sorucam ben genelde chanel chane ve yves rocher moment de bonheur kullsnıyorum onlara yakın victorya secret parfümleri var mı bildgin

şuan internette kampanyalar var canım peki sana birşey sorucam ben genelde chanel chane ve yves rocher moment de bonheur kullsnıyorum onlara yakın victorya secret parfümleri var mı bildgin
Victoria secret bombshell sevebilirsin o zaman sen..çünkü chance biraz turuncgil ağırlıklı ve şekersiz bir koku.. ama mesela chance benım ana parfümümdür ama ben şekerli kokuda kullanırım.. Victoria secret genelde şekerli meyveli oluyor.

şekerli kokuları özel günlerde kullanırım anlarsın yachanel chocolate var onuda seviyorum...hem şekerli hemde normalde kullandıklarım gibi olsun...

bu arada beyaz tenliyim...

şekerli kokuları özel günlerde kullanırım anlarsın yachanel chocolate var onuda seviyorum...hem şekerli hemde normalde kullandıklarım gibi olsun...
chanel'in chocolate diye bi kokusu yok ki çakma olanları diyosan koklamadım ben onları.. ama sana şekerli olarak Vs'den love addict,pure seduction öneririm bunlar vücut spreyi. Parfüm olarakta sexy little things noir tease çok güzel.. Bide love me diye bir parfümü var onu da çok beğendim.

evet çakma istanbula gelince almıştım zenci birinden sadece o çakma ama çok güzelteşekkürler canım tavsiyelerin için

allahım bayılırım kanatlı objelere çiçekli kelebekli en kısa zamanda alıcam bittim ya teşekkürler canım
Rica ederimm canım hatta bence sende aralarında en çok Victoria Secret Angel Gold olanı seversin eğer chance seviyosan Ama unutma gold olanı al klasik angel olanı çok kötüü

Ben de VS'ın Pink parfümünü arıyorum, internetten baktım ama stokta yok diyor siteler.. Yurtdışından gelmişti bana İstanbul'da nerde bulabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…