vitiligo için yardım edin nolur

bende doğumdan sonra ortaya çıktı minik minik noktalar dı önce sonra genişlediler güneş çok etkili bu konuda ben her tatilden yeni lekelerle döndüm....estağfırullah ne sıkılması bir faydam olursa ne mutlu bana...istediğinizi sorabilirsiniz
güvenilir ir kaynaktan bal bulun
su filtresi için set üstü cihazlar var uygun fiyata biz tekzen den alidık 60 tl bişeydiaz
canlı kefir tanesi alın gittigidiyorda 30tl
taze krema alın ekşi kremanızı mayalarsınız elma sirkesiyle
katı meyva sıkacağı alın bol bol taze meyva sebze suyu içecek
kitabıda alabilirsiniz ben çoğu şeyi orda aldım....
aklıma gelenler bunlar

1. aaa birda kahve değirmeni alın küçk boy yeter badem fındık vs öğütürsünüz...bol bol da yoğurt kefir süzmek için kese bulndurun...ilk başta süt proteini almak sakıncalı olduğu için onların probiyotik kısmından faydalanacaksnız

1. aaa birda kahve değirmeni alın küçk boy yeter badem fındık vs öğütürsünüz...bol bol da yoğurt kefir süzmek için kese bulndurun...ilk başta süt proteini almak sakıncalı olduğu için onların probiyotik kısmından faydalanacaksnız
Çok güzel acikliyorsunuz çok teşekkür ederim.iyi ki karsilastim sizinle bi kaç gündür bu diyetle ilgili birseyler okuyorum nette bilgi edinmek için aslında inanıyorum faydali olacağına ama Biraz zor bi diyet olduğu için sanki imkansız gibi geliyor bana mesela siz giriş diyetini ne kadar süre de tamamladıniz okuduklarimdan vücutta farkı hissedince diğer kısma gecilmeli diye anladım eğer yanlış anlamadigsam sizde ne gibi gelişmeler oldu bunu farketmeniz ne kadar süre aldı.eşim bu diyete pek yanasmiyor yani o yapamaz o kadar sabırlı biri değil cocuklarimla ben ne kadar başarılı olabilirim bilmiyorum.mesela tamamen bu diyete girmeden azar azar uzak durulması gerekenlerden vazgecsek yinede etkili olur mu.birde aklıma takılan şey vitiligo hastalarınin mısır unu tüketmesinin gerektiğini okumuştum gasp da mısır yasak çok düşünmeden başlamak belki en güzeli ama başlayıp yarım bırakırsam zararı olur mu diye korkuyorum diyetten çıkarken de azar azar yasak olmayan gıdalari hayatımiza sokarak çıkmamız gerektiği yaziyordu

bende dediğiniz gibi yavaş yavaş başladım ptates ve pirinç tüketmedim 2-3 hafta sonra ekmeği kestim ve diyete başlayabileceğimi düşündüm çünkü bunlar olmadan yapabildiysem bu diyeti yaparım diye düşündüm...benim eşimde yapmıor hatta çok kızdı bana hiç birşey yemiyorsun bu nasıl diyet böyle iyileşilir mi diye ama dinlemedim nerdeyse 4 ay olacak yapıyorum oda gördükçe bendeki gelişmeleri inanmak zorunda kaldı....şimdi bakın 1.rafine şeker 2. nişasta 3.gluten 4. kazein bu dördüne bağırsağı hazırlamanız lazım bunları aynı anda kesmezseniz sızdızma durmaz candidaları beslemeye devam edersiniz ...hepsini bir anda kesip candidalardan kurtulup bağırsağı mühürlemeniz lazım buda giriş diyetiyle mümkün zor gelirse tam gaps ile başlar ara ara giriş diyetine dönersiniz.ben giriş dietini 15 günde tamamladım çok zor değildi benim için sebzelerle aram iyiydi tek problemim yumurta oldu ....ama onuda aştım çok şükür yakınlarda patlıcanı tekrar deniycem :)ben kitabı 2 ay elimde gezdirdim hatta yan masamda biyolog bir arkadaşım var onunda eşi ms hastası birlikte okuyuptartışarak sindirmeye çalıştık....hazır hissetmeden zaten başlamazsınız - benim için son nokta vitiligonun yüzüme sıçraması oldu!oğlum annem uf olmuş diye lekelerimi öpüyordu herkes saçma sapan davranmaya başladı annem babam dahil iyice sinirlerimi yıprattı bişeyler yapmalıydım ....çok şükür bişeyler buldum umudum bu diyette ama gerçekten irade isteyen bir diyet-yeter artık yapamıcam dediğim anlarda lekelerime bakıyorum kimi pembeleşmiş kimi kapanmış -kapanmak üzere o kadar aç kaldım değsin bari diyorum devam ediyorum:)kitabı en az 2 kere okuyun yavaş yavaş zihniniz alışır başlarsınız

diyette aşama aşama yeni gıdalara geçiyorsunuz mesele bir süre yoğurt yok sadece suyunu çrbalara katıyorsunuz ve kendinizi hazır hissttiğinizde çay kaşığı kadar yiyorsunuz sindirim sisteminiz in tepkisine bakıyorsunuz midede ekş,ime gaz bulantı bağırsaklarda ishal-kabızlık kendini çok güzel belli ediyor.hemen ara veriyorsunuz yoğurta 1-2 hafta sonra tekrar küçük bir miktar deniyorsunuz böyle böyle ilerliyorsunuz adim adım...beni yumurta sarısı çok yordu mesela bir tatlı kaşığı yumurta sarısı beni 1 gün boyunca zangır zangır titretti kussam kusamıyorum üstüne bişey yiyemiyorum...ama bağırsak dokusu tamir oldukça hassasiyet geçiyor yemeye başlıyorsunuz....

Merhabalar bende sizin burda yazdiklarinizi okudum inşallah bana geri dönüş yaparsınız bende doğumdan sonra vitiligi basladi ve ben yine bir otoummin bir hastalik olan bir Behçet hastasıyim bu diyee başlamak istiyorum bende bana bu konuda tavsiyeleriniz nedir mesela kitabı alıcam zaten kitaba bağlı kalarak diyet yapilabiliniyor mu yoksa yazmışsınız ya ummunologlar siz hem kitap hem de bir uzmanla birlikte mi yapiyorsunuz diyetinizi lütfen bilgi..

diyette aşama aşama yeni gıdalara geçiyorsunuz mesele bir süre yoğurt yok sadece suyunu çrbalara katıyorsunuz ve kendinizi hazır hissttiğinizde çay kaşığı kadar yiyorsunuz sindirim sisteminiz in tepkisine bakıyorsunuz midede ekş,ime gaz bulantı bağırsaklarda ishal-kabızlık kendini çok güzel belli ediyor.hemen ara veriyorsunuz yoğurta 1-2 hafta sonra tekrar küçük bir miktar deniyorsunuz böyle böyle ilerliyorsunuz adim adım...beni yumurta sarısı çok yordu mesela bir tatlı kaşığı yumurta sarısı beni 1 gün boyunca zangır zangır titretti kussam kusamıyorum üstüne bişey yiyemiyorum...ama bağırsak dokusu tamir oldukça hassasiyet geçiyor yemeye başlıyorsunuz....

Merhaba vitiligonuz ne durumda diyetinize devam edebildiniz mi 2 yasindaki kizima uygulamak istiyorum diyeti cok guzel anlatmissiniz cesaret aldim sizden dogrusu

M minikkalbim , gia51 gia51 diyete devam ediyor musunuz, vitiligo da iyileşme var mı,15 yıldır vitiligom var diye başlayacağım, günlerdir netten okuyorum kitabını sipariş verdim onu da okuyup gerekli hazırlıkları yapıp baslayacagim

diyete devam ediyorum o kadar alıştım ki ....4 yaşındaki oğlumla ve annemle birlikte yürütüyoruz...valla huzurumu bu diyete borçluyum:KK9:korkacak bişey yok başlayın arkası gelir sadece çocuğuza değil kendinizede uygulayın........vitiligolarım giderek azalıyor yavaş yavaş enerjim maksimumda:KK66:

Kızlar oğlum 2 yaşında kolunda ve bacaginda beyaz noktaciklar farkettim hemen Dr a götürdüm ve karşıdan bakar bakmaz vitiligo dedi 2 tane krem verdi 1 ay kullan gel dua et yayılmasın moral bozacak bişey değil suratini asma dedi çok üzüldüm o an hersey anlamsizlasti sanki benim için allahtan gelene razıyım elbet ama bi tedavisi bi yöntemi yokmudur biraz araştırdım bazı yerlerde kalitsal olabilir birde bağışıklık sistemiyle alakalıdır da diyor bu hastalığı yenen var mı aranızda yada tanidiginiz biri en azından vücuda yayılmasını onleyebilecegimiz bi yöntem var mıdır allah dermansiz dert vermesin kızlar lütfen yardım edin bana
6-7 yıllık vitiligo hastasıyım. Denemediğim doktor ve bitkisel ilaç kalmadı. İnternette bulduğum her ilacı denedim. Yeni bir kreme başladım. Küçük lekeler gitti, büyükler azalıyor. 1aydır kullanıyorum. İlk defa geçeceğine dair inancım arttı.

Kızlar oğlum 2 yaşında kolunda ve bacaginda beyaz noktaciklar farkettim hemen Dr a götürdüm ve karşıdan bakar bakmaz vitiligo dedi 2 tane krem verdi 1 ay kullan gel dua et yayılmasın moral bozacak bişey değil suratini asma dedi çok üzüldüm o an hersey anlamsizlasti sanki benim için allahtan gelene razıyım elbet ama bi tedavisi bi yöntemi yokmudur biraz araştırdım bazı yerlerde kalitsal olabilir birde bağışıklık sistemiyle alakalıdır da diyor bu hastalığı yenen var mı aranızda yada tanidiginiz biri en azından vücuda yayılmasını onleyebilecegimiz bi yöntem var mıdır allah dermansiz dert vermesin kızlar lütfen yardım edin bana
ben bu hastalıktan kurtuldum çok şükür vitix jel alın eczaneden geçiriyor 3 aydır kullanıyorum ve yıllardır geçmeyen leke geçti

ben bu hastalıktan kurtuldum çok şükür vitix jel alın eczaneden geçiriyor 3 aydır kullanıyorum ve yıllardır geçmeyen leke geçti
Ilginiz için çok teşekkür ederim.bizde şifa bulduk şükürler olsun.saglikli beslenme ve iki krem vermişti doktorumuz .düzenli kullanmadık açıkçası ama geçti. Rabbim tüm şifa bekleyen kullarına yardım etsin inş.sizede çok geçmiş olsun.

Merhabalar ben size baska bı önerı sunucam. amacım kesınlıkle reklam yapmak degil. neuroformat teknıgı ıle bissuru sorunu cözebılırsınız. travmalarınızı bulup bilmek ve çözmek için bakın. M.BARIŞ MUSLU inst.sayfasında bissuru faydalanan kıişilerin videoları var.

ben de neuroformat a gitmiştim ordaki psikologlar travmamı bulamayınca beni neurotransform Ahmet aykaç beye yönlendirdi. kendisi insana bütünsel bir gözle bakıyor ve şifa için yeme içme reçetesi ve meditasyonlar veriyor.çok memnun kaldım Allah razı olsun

Meraba bende vitiligı hastasıyım krem detayı veririmisinz lütfen diyeti biliyorum uyguluyorym ama krem hangileri acaba birde vitamin takviyesi alıyormusunuz acaba?

Merhabalar, 11 aylık oğlumda vitiligo var daha yeni başladı. Doktora götürdük krem verdi her şey yiyebilir dedi. Ama araştırınca bir sürü yasaklı gıdalar var. Süt ve süt ürünleri vermeyin diyorlar ama bazılarıda yoğurt ve kafirin iyi gediğini söylüyor. Çocuk doktoruda her şey yemesi lazım gıdaların vitiligo ile ilgisi yok diyor ama bu konuda tavsiyeniz ne olur yardımcı oluranız sevinirim teşekkür ederim. Saygılarımla

Ne yaptınız ne durumdasınız benimde kızımda çıkmış ha

Meraba bende vitiligı hastasıyım krem detayı veririmisinz lütfen diyeti biliyorum uyguluyorym ama krem hangileri acaba birde vitamin takviyesi alıyormusunuz acaba?
Merhaba benim eşim diyetle tedavi olmadı dolaşmadığımız hastane ve doktor kalmadı hepsi güneşe çıkma güneş kremi kullan yediğine içtiğine dikkat et üzülme kaygılanma rahat ve huzurlu ol dediler böyle bir hayatta bu mümkün mü diye cevap verdik ama tebessüm ederek denemelisiniz sıkıntı yapmayın dediler ilaçlar kullandık kremler hatta Fransa’dan bir ilaç getirttim tanıdık aracılığıyla o da işe yaramadı alternatif tıp dedikleri şeye pek itibar etmeyiz ama insan çaresizken her şeyi deniyor araştırmalar yaparken bir eczaneden karışım yapılarak krem aldığını duyduk kullanan kişiyi bile araştırdık yine başkasının da denediği ve çare bulduğu bir gündüz ve bir gece kremi aldık her şeyi denedik bunu da denesek ne olur diye düşündük ilk ay eşim sanki gerileme var dedi ama emin olamıyor psikolojik mi acaba dedik ama kullanmaya devam ettik ikinci ay ciddi ciddi geçiyordu 3 ay sonra gerçekten kocaman bir değişim oldu psikolojimiz düzeldi herkesin bakışları sürekli soruları acıyarak konuşmaları Allah’a şükür son buldu

Merhaba oğlunuz nasıl şu an inşallah iyidir

X