Vizem çıktı bayramın 1.günü ARABİSTANDAYIM

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.017
1.605
Kocama kavuşuyorum sonunda vizem çıktı bayrmamın 1. Günü ordayım inş mekkeyide görüceğim kızlar çok mutluyum

Gözün aydın olsun Rabbim kavuşmanızı nasip etsinn.. Ne güzel ayrıca o kutsal topraklarda bulunmak

ınŞ gÖreceĞım eŞım Öyle dedı zaten arabıstana gıtmıŞken gÖremeden gelmem oraları

Gözün aydın canım..
ınşaallah hayırlısı ile kavuşursun...
O mubarek yerleri görmende çok büyük bir şans senin için :)

Gözün aydın canım..
İnşaallah hayırlısı ile kavuşursun...
O mubarek yerleri görmende çok büyük bir şans senin için :)

evet canım bende çok mutluyum 3 aydır ayrıyız eşimide çok özledim

Gözün aydın cnm...Ne mutlu sana o toprakları da göreceksin...Şimdiden hayırlı yolculuklar sana...

dermancım senin adına çok sevindim.
gözün aydın olsun,güle güle git.her şey senin istediğin ,dilediğin gibi olsun..
oralardan bize bol fotoğraf yolla ..

Kocama kavuşuyorum sonunda vizem çıktı bayrmamın 1. Günü ordayım inş mekkeyide görüceğim kızlar çok mutluyum

allah kavuştursunopuyorumnanaktan
ne güzel iki bayramıda birden yapıcaksın opuyorumnanaktan
benim içinde mekkeden dua edermisin allahım benide oralara nasip etsin aminnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

zaten kadir gecesi geldi haber çok mutlu oldum dualrım kabul oldu

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Gözün aydin canim...
Bir ömür boyu mutlu olun insaalah....
Ne mutlu sana mübarek yerleri göreceksin....

kızlar bir sorun çıktı konsolosluk erkenden kapanmış bayramdan sonra gideceğim çok üzgünüm ya

üzülme canım bayramdan sonra da gitsen gideceksin inan oraları görmek çok güzel ALLAH ım bana görmeyi nasip etti bu genç yaşımda inşallah sizlere de gitmek isteyen herkese de nasip eder.
canım kabe'yi ilk gördüğün de secde ye kapan ve dua et.

üzülme canım bayramdan sonra da gitsen gideceksin inan oraları görmek çok güzel ALLAH ım bana görmeyi nasip etti bu genç yaşımda inşallah sizlere de gitmek isteyen herkese de nasip eder.
canım kabe'yi ilk gördüğün de secde ye kapan ve dua et.

tşk ederim canım

X