Voop ürünleri şikayet.

clbnesrn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
1
1
37
Kızlar merhaba,

Voop ürünlerini gördüm. Alicam ama aranızda deneyen var mıdır?

Ben urunlerini surekli kullaniyorum cok memnunum hatta arkadaslarima da tavsiye ettim etkisini cok kisa surede goreceginiz urunler hic supheniz olmasin

Kızlar merhaba,

Merhaba Voop un ürünlerini kullanıyorum,d vitamini ve c vitamini gerçekten kullanılmalı,ben çok memnun kaldım,vücut direncim yükseldi ve grip olmuyorum.

Kızlar merhaba,

Kesinlikle memnun kaldığım firma. Birçok ürününü kıllanıyorum. Vitamininden güneş kremine kadar. Hepsi harika ürünler. Gönül rahatlığıyla ürünlerini alabilirsin.

Kızlar merhaba,

Uzun süredir kullanıyorum ürünlerini çok memnun kaldım düzenli kullanımda etkisini görebileceğinizi düşünüyorum ☺️

Reklam a benziyor. Ayrıca bu vitaminli serumlar ne zaman bu kadar popüler oldu, annem bile almış, çok gereksiz buluyorum. 1Benton honest yada başka bi marka cleansing foam ile yüz temizleme, tonik, sonra bir nemlendirici( clinique olabilir) bitti. Arada bu rutine başka şeyler eklersiniz maske peeling vb bu kadar. Herşeyi sürüp harab etmeyin cildinizi.

Kızlar merhaba,

Ben aldım her şeyden çok memnun kaldım bütün ürünler çok güzel arkadaşlarıma ve çevreme de önerdim herkes sipariş verdi onlarda çok memnun kaldılar

Kesinlikle memnun kaldığım firma. Birçok ürününü kıllanıyorum. Vitamininden güneş kremine kadar. Hepsi harika ürünler. Gönül rahatlığıyla ürünlerini alabilirsin.

Kızlar merhaba,

Evet ben de kullanıyorum Çok beğendim tavsiye ederim mutlaka denemelisiniz

Kızlar merhaba,

Ben vitaminlerini kullanıyorum oğlum için de aldım çok memnunuz ayrıca serumları da harika bence cilt bariyerimi voop ürünleriyle onardım ben çok memnunum

Kızlar merhaba,

Ben voop urunlerinin bariyer onaricisini kullaniyorum ve cok memnunum. Aslinda uzun zamandir kullandigim bir marka vitaminleri falan da güzel

Konu sahibi oyle azimli ki. Surekli yeni hesap acip olumlu yorum yaziyo. Abla sitenin sahibi ifsalayip kapatti tek tek hesaplari. Sazan avin ifsa oldu ama cabana saglik yine de. K Kazen

Ben voop urunlerinin bariyer onaricisini kullaniyorum ve cok memnunum. Aslinda uzun zamandir kullandigim bir marka vitaminleri falan da güzel

X