vücudu bebeği kabul etmiyo:((((((((((

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
606
11
Arkadaşlar dün işyerinde bir arkadaşım doktora muayeneye gitti 7 haftalık hamile doktor bazı testler yaptırmış ve test sonuçları kötü demiş vücudun bebeği bir hastalık gibi görüyor vücuttan atmak istiyo demiş.Başına hiç böyle bişey gelen oldumu yada duyan arkadaşımın morali çok bozuk ona teselli vericek bişeyler olmalı

bebek engelli olduğunda ve gerçekten hayatını devam ettiremeyecek kadar kromozom bozukluğu varsa vücut onu atıyor..
düşüklerin de temel nedeni bu değil midir zaten?
inşallah hepimiz sağlıklı bebekler doğuracağız,arkadaşın sıkmasın canını.herşey Allahtan..

bebeğin gelişimi iyi demiş ama bilemiyoruz ki.İnşallah canım

Ben de böyle birsey duymustum komsumuz da bu nedenden dolayi 6 senedir anne olamiyor tup bebek denedi yine olmadi nadir de olsa olabiliyor iste nasip kismet.

Benim kuzeniminde dr. aynı şeyi söylemişti ve zor bi hamilelik dönemi geçirdi 7. ayın sonuna kadar ara ara hastenelerde kaldı günlerce bulantıdan.Ama şimdi doğurdu çok şükür şimdi tatlı bi kızı var.Bence dr değiştirsin doktordan doktara fark var bazen farklı şeyler söleyebiliyolar....

bencede elif cim sarımelek haklı her dr farklı şeyler söyleyebiliyo.özelliklede özel drlar.

BEN DAHA ÖNCE BÖLE BİŞİ DUYMUŞTUM ...
VÜcut yabancı bi tehdit olarak algılıyormuş ve kurtulmaya çalışıyormuş....:bbo:

doktor serum vermişti şuan iyiyim diyo eskisi kadarda mide bulantısı kalmadı bakalım herşey kısmet artık.Teşekkürler arkadaşlar...

X