Vücut Kremleri Vücut Bakımında Kullanıp Memnun Kaldığımız Ürünler

Vücut kremleri, losyonlar
$ÈsRa014.jpg $ÈsRa015.jpg $ÈsRa012.jpg

Birkac gundur, Arko'nun Gliserinli El Kremi'ni kullaniyorum. Daha once hic kullanmamistim bunu. Daha once kullandigim urunlerden cok da memnun kalmamistim. Bu urun, gercekten iyiye benziyor ve el kuruluguna karsi etkiliye benziyor. Tavsiye ederim. Fiyati da makul : 300 ml'ligi Migros'ta 9 lira gibi.

Unutmayin sunu arkadaslar : El kremini gunde 1-2 defa cok miktarda kullanmak yerine, gunde cok kez (5-6 defa da olur mesela), az miktarlarda kullanin. Daha etkili oluyor boyle.

Bir ekleme yapayim son mesajima : Ozellikle kis aylarinda ve/veya suyla sabunla cok hasir nesir oldugunuz zamanlarda, 'el kremini cok kez kullanma' durumu uygun olur.

şampuan-maske: Bonacure acil kurtarma
duş jeli: Oriflame Natural
selülitler için ayrıca : yosun sabunu ve kabak lifi
Vücüt nemlendirici En iyisi Bioderma Mavi,ama daha uygun isterseniz şimdilik Yeni çıkan vaselin serisinden kullanıyorum
Yüz temizleme-Nemlendirme:Asla vazgecmem Bioderma kullanırım ve tavsiye ederim.
Koltuk altı roll-onn:vichy
yüz maskesi: aktardan alınan yeşil kil ve gül suyu bir hafta,diğer hafta vichy siyah nokta peeling
selülitler için su ara vichy deniyorum.

aklımaa gelenler bunlar:)

duş jeli : avon senses (kırmızı gibi olan)
dudak : oriflame dudak balmı (vanilyalısı süper kokuyo :)
Likit : Oriflame.
Kalem : Pastel
Fondoten : Lady Rose pata krem fondoten
Rimel : Maybelline bütün rimelleri iyi bence.Ama özellikle ambalajı siyah renkte olan çok iyi.
Parfüm : Avon İncandessence inanılmaz güzel kokuyor.
Vücut losyonu : Avon fergie outspoken / Avon spotlight.

saçlarım:panten doğal sentez
saç kremi:gliss sıvı saç kremi (sprey şeklinde olan)
yüz:kayısı sabunu
vücut:yosun sabunu
dudak:nivea lipcare

kızlar gliss saç kremi benim vazgeçilmezim :)) tavsiye ederim herkese :) :KK69:

saç bakım yağı:eek:tacı
şampuan ve bakım kremi:klorane kinin serisi çabuk uzamasını sağlıyo:)
yüz temizliği nemlendirici:avene
yüz peeling ve tonik:janson beckett
leke kremi:nv perricone
el kremi:sebamed
gözaltı:babe bunu pek sevmedim ama

ben de bunları kullanıorum :)

saç bakım yağı:eek:tacı
şampuan ve bakım kremi:klorane kinin serisi çabuk uzamasını sağlıyo:)
yüz temizliği nemlendirici:avene
yüz peeling ve tonik:janson beckett
leke kremi:nv perricone
el kremi:sebamed
gözaltı:babe bunu pek sevmedim ama

ben de bunları kullanıorum :)

Size birkaç soru sormak istiyorum. Klorane markasını yeni duydum, ne kadardır kullanıyorsunuz?
Yüz temizliği ve peeling için bu pahalı markayı tercih seeiniz nedir?
Leke kreminiz ne kadar sürede etki etti? Tümüyle lekelerinizi geçirdi mi?

Teşekkür ederim.

klorane ı 1 aydır kullanıyorum zaten avene e bağlı bir firma b vitaminli bitkisel bi şampuan kullandığım şimdilik memnunum
janson becketten peelingini alalı 6 ay olmuştur haftada 2 kez kullanmama rağmen daha yarıya gelmedi o manada bakınca pahalı sayılmaz fakat toniği çabuk bitiyo ama o da güzel cildi sıkılaştırıor..leke kremini yaz dolayısıyla bıraktım ama ilk önce çok hızlı etki etti fakat sonra yavaşladı ben aslında onu lazer gördüğüm için biraz da leke oluşmasın die kullanıorum..ama ekim gibi janson beckettın leke kremini de denicem bi kere lekeler hiçbirzaman tamamen geçmez sadecee tonu açılır..şuanda yeni leke oluşmasın diye ducray melascreen emülsion güneş koruyucu kullanıyorum :)

klorane ı 1 aydır kullanıyorum zaten avene e bağlı bir firma b vitaminli bitkisel bi şampuan kullandığım şimdilik memnunum
janson becketten peelingini alalı 6 ay olmuştur haftada 2 kez kullanmama rağmen daha yarıya gelmedi o manada bakınca pahalı sayılmaz fakat toniği çabuk bitiyo ama o da güzel cildi sıkılaştırıor..leke kremini yaz dolayısıyla bıraktım ama ilk önce çok hızlı etki etti fakat sonra yavaşladı ben aslında onu lazer gördüğüm için biraz da leke oluşmasın die kullanıorum..ama ekim gibi janson beckettın leke kremini de denicem bi kere lekeler hiçbirzaman tamamen geçmez sadecee tonu açılır..şuanda yeni leke oluşmasın diye ducray melascreen emülsion güneş koruyucu kullanıyorum :)

Evet tamamen geçmiyor, açılıyor. Ben de Lancome un blanc expert spot eraser ından çok memnun kaldım. Paylaşımın için teşekkürler.:KK71:

Şampuan : Pantene doğal sentez
Saç kremi : Pantene doğal sentez
Saç serumu: pantene Doğal sentez (çoook memnunum) bu serumu kullandıktan sonra saçlarıma parfüm sıkmışım gibi güzel kokuyo
el kremi : dalan d'olive
koltuk altı: dove deo stick (greyfurt ve limon otu özlü) kokusuna bayılıyorum beni gün boyu ferahlatıyor ve terlesenizde kupkuru
yüz için : nivea matlaştırıcı tonik (yağlı ciltler için)
vücut sıkılaştırıcısı : garnier skin naturals body tonic
vücut losyonu : vaseline cocoa butter (cildimi pürüzsüzleştiriyor)
duştan sonra nemli cilde yatmadan önce baby oil

şampuan : pantene aqua lıght
saç kremi : ipek turuncu kutu
saç bakım kremi : avon tüm saçlar için durulanmayan bakım kremi
saç maskem : sinamekili saç uzatan maske
vücut kremi değil dalin eflatun kapaklı bebek yağını kullanıyorum
ayak bakım kremi: alman markası eldena fuss lotıon
el kremi: arko yoğurt ve böğürtlenlisi, neutrogena kokusuz konsantre el kremi( süper bi ürünnn )
yüzüm de kullandıklarım : amway beautycyle toprak serisi
güneş kremim : nivea sun
yüz kremim : amway artistry dengeleyici losyon uva uvb 15

şampuan: ducray ellution
cilt temizliği: clinique
ayak nemlendiricisi,çatlak giderici :scholl
vücut nemlendiricisi : Nutraplus(kokusu çok hoş değil ama kuru ciltleri ipek gibi yapıyor,eczanelerden temin edebilirsiniz)
güneş kremi: avene
deodorant : rexona roll on (deodorant konusunda vazgeçilmezim)

Son düzenleme:
şampuan:blendax kru saçlara özel
durulanan saç kremi:elidor co-creations
durulanmayan saç kremi:gliss(turuncu)
duş jeli:avon mystıque
güneş kremi:seba med 50 faktör
el kremi:eek:riflame
vucüd kremi:dove salatalık özlü
yüz temizleyicisi:seba med sabun

bu koltuk altı ben rexona kullanıyorum.acaba nıvea nasıl.yani her duştan sonra sıkıyorum ve iki gün duş almazsan ter kokmuyorsun.bir tek kötü yanı pudralı olması.yoksa süper birşey.nıvea nasıl?denemeye değer mi yani?

niveyayi tavsiye ederim canim super bende cok terliyorum sonunda nivea kulanmaya basladim cok rahatim

kızlar kendimizle ilgili kullanıp memnun olduğumuz ürünleri yazalım.
önce ben yazayım;
1.saç için bioxsin şampuan
2.koltuk altı için rexona deodrant
3.eller için neutrogena krem(hani denizcilerin kullandığı krem varya)
4.dudaklar için blistex dudak bakım ürününü
5.makyaj malzemelerimde avon oriflameden
6.saçlarıma çay ağacı yağıyla bakım yapıyorum.
7.ojelerimde flormar
hadin kızlar herkes memnun olduğu ürünleri ve markalarını yazsın böylece fikir edinmiş oluruz.benim kullanmadığım size yarayan ürünleri bilmek istiyorum.ben bu yazdıklarımdan çok memnunum.helede el kremi süper birşey.hiç ayreten bakıma gerek bırakmıyor.

aynen kullandıklarını bende kullanıyorum dudak bakım ürünü hariç

benım sac dokulmesı sorunum avrdı ta bekarken annem hep kzıardı evde sacını bagla bıktım dıye evlenıncede aynıydı hele bıde hamıle kaldım ıyıce dokuldu netten bır yere uyeydım reklam fırması bana gılss ın shea yagı sampuana ve bakım urunleırnı gonderdıler kullanıp yorum yapmam ıcın ve ınaın duzenlı kullanıdm bır tek sacım dokulmuyor banyo yaparken bıle dokulmuyor okadar memnunumkı artık ondan baska bır sye kullanmıyorum....bıde sıyah maske aldım dermoke ama onu kullanmadım daha kullanmaya baslayınca yazaırm hamılelıkte cok sıvılcem oldu ınsallah ıse yarar azda para degıl 230 tl

X