Vücut Kremleri Vücut Bakımında Kullanıp Memnun Kaldığımız Ürünler

Vücut kremleri, losyonlar
el ve yüz dove.
vücut losyonu olarak nivea
diger bakım kremlerimi de avondan alıyorum. kırışıklık leke nemlendirici vs.
aslında bi çok ürünü deniyorum.favorilerim bunlar. :KK70:

koltuk altı ve genital bölge kararmalarından herkes şikayetçi star white kullanıyorum kararma olan bölgemin rengi açıldı rahatlıklı önerebilirim.
rol on dove
koltuk altı deodorant rexona
vücut losyonu avon
pantane bitkisel özlü sampuan kırıklar için.
yüz kremi anemon kremi kırışıklıkta vr lekelerde etkili çözüm

el ve yüz dove.
vücut losyonu olarak nivea
diger bakım kremlerimi de avondan alıyorum. kırışıklık leke nemlendirici vs.
aslında bi çok ürünü deniyorum.favorilerim bunlar. :KK70:

canım benm kullandıklarımın ayınısı yazmışsın ben bir de
vücut losyonu olarak avon
duş jeli avon ve palmolive
genelde hep avon ve oriflame

koltuk altı ve genital bölge kararmalarından herkes şikayetçi star white kullanıyorum kararma olan bölgemin rengi açıldı rahatlıklı önerebilirim.
rol on dove
koltuk altı deodorant rexona
vücut losyonu avon
pantane bitkisel özlü sampuan kırıklar için.
yüz kremi anemon kremi kırışıklıkta vr lekelerde etkili çözüm
bu star whıte kremı nekadar kullandınız yanı kac kutu bıde ne kadar etkısını gordunuz merak ettım?

şampuan-maske: watsons bira özlü şampuan ve maskesi. "dax" saç uzatmak için arada bir bunu da kullanıyorum
duş jeli: sabunnnn ve kabak lifi. arada sırada vücut peelingi (fruttini çilekli)
Vücüt nemlendirici: parfümümün vücut losyonu (armani code) ve fruttini portakallı sütlü vücut kremi (bu markayı şidddddetle tavsiye ederim misssss gibi)
Yüz temizleme-Nemlendirme: günlük ağacı sabunu - ceradolin nemlendirici bir de acıbadem sütü (bunları çok yerde tavsiye etmiştim zaten)
Deodorant: Rexona herzaman
El ve ayak kremi: neutrogena. değiştirmemm
dudak: blistex (harika)
göz kremi: neutrogena var ama daha iyi krem arayışındayım
makyaj malzemeleri: fondöten estee lauder double wear, pudra maxfactor, rimel maybelline, göz kalemi cecile, allık loreal. makyaj tmeizlemek için acıbadem sütü, en iyi göz makyajı tmeizleyicisi de bence lorealin mavili iki renkli gibi olan şişe

ben vücut kremi cilt kremi şampuan saç kremi parfüm yani hemen hemen tüm bakım ürünlerim loccitane diye bir fransız markası var sabunları falan çok güzel gayet memnunum makyaj malzemesi olarak sadece rujları ve allık satıyorlar rujunu kullanmadım ama allığı doğal duruyor ondan aldım onun yanı sıra makyaj malzemelerimi genelde CLINIQUE den alıyorum ürünleri gayet kaliteli birde maybelinenin bir rimeli var şu ambalajı mor olan onu kullanıyorum arada he birde gratis için üretilen bir ayak rahatlatma ürünü var buz jeli diye geçiyor onu kullanıyorum

sorunlu bölgemin rengi cildimin renginden biraz daha koyuydu yaklaşık 1 ay kadar her gün kullandım ve rengi açıldı. umarım yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Duş jeli: watsons çilekli

duş köpüğü: avon zambaklı

peeling : planet spa (harika bi kokusu var banyodan bile 1 gün boyunca gitmiyo kokusu)
deniz tuzu

yüz yıkama jeli: neutrogena deep clean ferahlatıcı temizleyici (sorunlu ciltler için harika)

saçlar : sarıkız mavi su. (saçlarım belimde ve işlem gördüğü halde çok sağlıklı kesinlikle tavsiye ederim. tavsiye ettiğim herkes memnun. saçları muhteşem yapıyo.

nemlendirici: avon su bazlı solutıons serisi.

el kremi: body shop kenevirli.

ayak kremi : lapitak

vücut kremi; la senza body kiss cupcake kokulu.(bu kokuya herkes ölüyo)
la senza coconout parlak vücut spreyi
body shop vanilya serisi...

neutrogena susam yağını kullanıyorum vücut için çok güzel nemlendiriyor başka birseye gerek bile kalmıyor

tüm vücudu nemlendirmek için ben johnsons bebek yağı kullanıyorum.
duştan tam çıkacakken suyu daha da sıcak ayara getiriyorum, gözeneklerimin açılması için. Duştan çıkınca bornoz giymiyorum, hafifçe ıslaklığı alıyorum. Vücudum hala nemliyken bebe yağı sürüyorum. Yumuşacık oluyor. Ayrıca mis gibi kokuyor.
Yalnız ayaklar için ayrıca bir bakım şart: Yatmadan önce yıkar, avonun ayak kremini sürer, pamuklu çorap giyerim, o da iyi geliyor.

Arkadaşlar Eyüp Sabri Tuncer'in 4 lü seti vardı içinde parfüm ve vücut losyonu spreyi ve duş jelinn olduğu 59.90 dı fiyatı 44.90 olmuş bilginize...

X