Saç Bakım Ürünleri WATSONS saç maskeleri hakkında düşünceleriniz?Hangisi kullanılmalı?

Prennses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
264
2
Watsons maskeleri uzun zamandır aklımda ama korktumda dökermi acaba yarar olsun derken zarar verir mi
Olumlu çok şey söyleniyor ama bilmiyorum
Ben saçlarımda parlaklı hacim versin istiyorum saç tellerini beslesin saçlarımı 1,5 sene önce orıelden yaktı kuaför bozuntusu kestire kestire kurtuldum ama saç yapımda maf oldu doğallığı gürlüğü hacimliği yok ya kalın telli saç tellerim bile inceldi sanıyorum ya da sanmak değil öyle yani :KK43:( çok kötü şimdide korkuyorum artık

Düşünceleriniz yazarmısınız lütfen !Eki Görüntüle 357676 $watsonsbeer1-301x400.jpg $653555023_175243_img.jpg $653555023_432323_img.jpg $653555023_212658_img.jpg $653555023_46322_img.jpg

Cnm ben 6 aydir cilekli yogurtlu pembe olanini kullaniyorum.ben dokme gibi bi zararini gormedim inanilmaz parlaklik veriyor gercekten yumusacik oluyor herkes soruyordu nekadar parlak saclarin ne kullaniyorsun diye.ama tek dezavantajini soleyebilirim saci normalden daha cabuk yaglandiriyor.

Canım ben kullanmadım. Ama bununla ilgili bir başlığı okudum ve birçok kişi memnundu. Forumda bir arama yap istersen

saçlarıma röfle yaptırmıştım.. ve boya sonrası yumak yumak oldu, çalı süpürgesine döndü resmen...
burada yorumları okudum ve ballı olanı aldım..
bi kez kullandım.. saçlarımı yumuşattı ve parlaklık verdi.
tek sorun çabuk yağlandırması..
tabi tek seferde sonuç almam mümkün değil, bi kaç kez daha kullanırsam saçıma iyi gelip gelmediğini anlayacağım..
şimdilik izlenimim iyi yönde..

Uzun zamandır alıyım diyorum dökme durumundan korktum birde hangi çeşidini alıyım ona karar veremedim

Bugün watsons yeni katoloğu çıkacaktı bir bakıyım

Ballısı , biralısı

evet çilekli yoğurtlu bak o da parlaklık veriliyor denmiş şaşırdım hangisini alacağıma

ben ballısını çok duydum, genelde yorumlar ballı olandan yanaydı..
bence bu kadar düşünme, birinden başla.
çok pahalı bir maske değil zaten, kullandıkça diğerlerini de denersin.

Dün alacaktım ballısını yok, avakado zeytin yağlı vardı onuda almadım gelir mi diye

Ben de dün avakadolusunu aldım çok güzel kokuyor :21:

Yalnız benim kullananlara bir sorum olacak; bazı bloglarda bu maskeleri dip uç sürdüklerini ve bu şekilde daha iyi sonuç aldıklarını yazmışlar, aranızda diplere de süren var mı? Ben de besleyeceğini düşünüyorum ama bir yandan da döker mi diye tereddütte kaldım :26:

saçlarıma röfle yaptırmıştım.. ve boya sonrası yumak yumak oldu, çalı süpürgesine döndü resmen...
tabi tek seferde sonuç almam mümkün değil, bi kaç kez daha kullanırsam saçıma iyi gelip gelmediğini anlayacağım..

çabuk yağlandırması tam da aradığım şey benim:KK52: garibinize gidecek ama,,, saçlarımda bir miktar kuruluk var....umarım benimksi de hızlı yağlanmaya geçer de normal dengesini bulur.....ballı olana yağlandırıyor demişler evet,,bi kaç blogda da dikkatimi çekmişti,,,,,sanırım ben bu ballı olanla başlıcam,,,,,benim de ihtiyacım olan yağlanması napıyım:KK1:

saç ürünlerini bilmiyorum ama
vücut kremleri el kremlerı ve dus jelleri harikkkaaaa

Ben de dün avakadolusunu aldım çok güzel kokuyor :21:

Yalnız benim kullananlara bir sorum olacak; bazı bloglarda bu maskeleri dip uç sürdüklerini ve bu şekilde daha iyi sonuç aldıklarını yazmışlar, aranızda diplere de süren var mı? Ben de besleyeceğini düşünüyorum ama bir yandan da döker mi diye tereddütte kaldım :26:

ben ballı olanı alıp diplere de denemeyi düşünüyorum,,deneyince yazarım gözlemlerimi,,,,biralı ve ballı olan içinde çok fazla kimyasal içermiyorsa şayet dökmez diye tahmin ediyorum ama? çünki zaten şampuan yada saç kremlerine çoğu kimyasalı saçı yumuşak yapsın diye koyuyolar,,bira ve bal özütleri otomatikman bu görevi üstleniyorsa heralde fazla sorun çıkarmaz bu tür maskeler,,,,

canım saç tipin nasıl? ince telli mi kalın telli mi,,bir de saçların seyrek mi gür mü? ona göre bi değerlendirme yapıyım ben de,,,,,

ben ballı olanı alıp diplere de denemeyi düşünüyorum,,deneyince yazarım gözlemlerimi,,,,biralı ve ballı olan içinde çok fazla kimyasal içermiyorsa şayet dökmez diye tahmin ediyorum ama? çünki zaten şampuan yada saç kremlerine çoğu kimyasalı saçı yumuşak yapsın diye koyuyolar,,bira ve bal özütleri otomatikman bu görevi üstleniyorsa heralde fazla sorun çıkarmaz bu tür maskeler,,,,

Ben de dün avakadoluyu diplere sürdüm, şimdilik bi problem yok. Normalde var olan dökülmem de azaldı hatta :21:
Ben biraz devam edeyim bu şekilde ters bir durum olursa yazarım buraya da, deneme tahtasına döndüm iyice :KK1:

Ben de dün avakadoluyu diplere sürdüm, şimdilik bi problem yok. Normalde var olan dökülmem de azaldı hatta :21:
Ben biraz devam edeyim bu şekilde ters bir durum olursa yazarım buraya da, deneme tahtasına döndüm iyice :KK1:

ben de Watson's a uğradım,,ballı yada biralı maske kalmamış hiç:KK5: tam avakoduyu alsam mı diye içimden geçirirken, alt rafta superdrug firmasının hindistan cevizli ve tatlı badem yağlı saç maskesine takıldı gözüm....hayvanlar üzerinde test yapmadıklarını şişeye kocaman yazmışlar,o nedenle ben de bu markayı tercih ettim....superdrug da İngiliz menşeiili bir firma,Watsonslarda saç ürünleri bolca satılıyor....neyse efem....bu maskeyi bugün duştan sonra denedim, 5 dakika bekleterek, saçlarımın uçlarından boylarına masaj yaparak kullandım... kendileri yoğun hasarlı ve kuru saçlar için üretilmişler,,,gayet memnunum...saçlarım daha kolay açıldı ve extra bir dökülme gözlemlemedim ilk kullanımda.... bir de ürünün kokusu güzel,rahatsız etmedi beni.. 375 ml,,oldukça çok yani,koca kavanoz....ballı maske bulamayanlara alternatif olabilir....

ben bira özlü olanından aldım birde avokado'lu sampuanından kullandım, saclarım inanılmaz yumusadı fakat hangisinin etkisidir çözemedim şimdilik :) dökülmesi ise normal orandaydı. En çok satan biralısıymış bu arada.

ballısı yoktu biralısını aldım ve bu akşam denedim normal gibiydi.:21:.
ilk denemede böyle, ilerleyen günlerde göreceğiz..

gözlemlediğime göre en çok satan ballı maskesiymiş.Benim saçlarım gür ve kıvırcık bende kullanayım dedim.Saçlarımı kabarttı tiftik tiftik yaptı kuruttuktan sonra tabii :KK5: bilmiyorum ben beğenmedim.Çilekli yoğurtlu olanı sanırım kıvırcık saçlara uygun deniyor ama kullanmaya korkuyorum açıkcası :2:

Ben de ballısını kullanıyorum. Benim saçlarım boyalı uçları kuru şimdilik memnunum yumuşatıyo baya ama kokusunu ben sevmedim kokusu hariç gayet başarılı bi ürün. Ama avokadolusunu çok merak ediyorum boyalı saçlar için onu öneriyolar. Bi de parlak yapıyomuş eğer öyleyse kesin alcam :KK66:

puffff...paraben den ibaret bu maske....okumadan aldım iyi mi?....ok saçı biraz toparladı ama o kadar parabene değmez doğrusu:KK14:

puffff...paraben den ibaret bu maske....okumadan aldım iyi mi?....ok saçı biraz toparladı ama o kadar parabene değmez doğrusu:KK14:

X