Saç Bakım Ürünleri WATSONS saç maskeleri hakkında düşünceleriniz?Hangisi kullanılmalı?

Hiç iyi gelmedi saçıma hatta dolu kavonoz boş boşuna kaldı, saçtan saça değişir mi bilmiyorum ama çok kötü geldi

puffff...paraben den ibaret bu maske....okumadan aldım iyi mi?....ok saçı biraz toparladı ama o kadar parabene değmez doğrusu:KK14:
aaaaaaaa ben de ballısını kullanıyodum hiç de içeriğine bakmadan aldım o kadar övülünce yıkıldım resmen parabenleri görünce

içeriğinde paraben olmayan hiç bir ürün yok..az miktarda paraben mutlaka ürünlerin içinde olmak zorunda,bence bu kadar takılmayın,ona gelene kadar sağlığımızı tehdit eden o kadar çok şey kullanıyoruz ki,en basidinden saç boyası,sonra salatalık domates sera ve hormonlular..şu 100% doğal denilen meyve suları bile 15 gün unuttum kesin bozulmuştur dedim,inanırmısınız gram bozulmamış şok oldum demekki kesin içinde koruyucu madde var..o zaman hiç birşey kullanmama yememek gerek bence bu kimyasallar onusunu iyice araştırın derim her duyduğunuza inanmayın..

ve bugün biralı saç maskesini almıştım yarın yıkanırken denerim diyordum fakat dayanamadım : ) öncelikle saçlarımın uçlarında boya olduğu için çok yıprandı ve inceldi..birde galiba saç kremim yeterli gelmiyor ki saçlarım bakım yapmadan önce kupkuruydu,saçlarımı baş aşağı eğerek yıkamak zorunda kaldığımdan belim ağrıdı :KK70: o yüzden 10dk oldumu bilmiyorum ama ceviz büyüklüğünde bir tutamı önce yarıya kadar uçlarda masaj yaparak yedirdim en son 1-2 dk da komple yedirerek diplerle masaj yapıp yıkadım,havluya sarıp bir süre neminde beklettim ve tararken sadece uçlarında zorluk çektim..

kıvırcığa yakın ince telli ve az saçım var saçlarımı her zaman yıkdıktan sonra burarak arkada tuttururum topuz gibi böylece açınca formlu olur iri dalgalı....saçı nemlendirmesi çok iyi,uçları hala kuru ama üst kısımlar yumuşack oldu ve kıvırcık ve elektriklenen saçlarımı sanki maşa yapılmış gibi dolgun ve iri dalgalı yaptı,kokusunu alamadım şampuanım kokuyor maskede kötü bir koku yok yani..uzun vadede işe yarıycak bir ürüne benziyor :)

ayrıca öyle 1 sene gidiceğini sanmıyorum,maske gibi ürünler saçın ihtiyacına göre bol miktarda kulanılır,ben bunu her banyoda 5 dk saç kremi olarak kullancam tabiki diplerine getirmeden,aradada derin bakım için 15dk bekletirim ..sonuç ilk deneme için güzel :)

bu arada benim seborei dermatitim var bu yüzden saç derim çok kuru saçımdada öyle kolay kolay yağlanma olmaz,yani kuru saçlıysanız diplere çok sürmeden raatlıkla kullanabilirsiniz bence..

yani paraben zararlı olmayabilir mi diyorsun?
vhalla benim bildiğim paraben cilde çok zararlı ama saç uçalrına sürülürse ne olur bilemem ....az da olsa zararı vardır bence ...güneş gibi mesela ..güneş de cilde zararlı saçlarada az da olsa...
evet herşey gdo zaten ama işte yapcak bişey yok...:KK14: elimizden geldiğince sakınıcaz artık...

içeriğinde paraben olmayan hiç bir ürün yok..az miktarda paraben mutlaka ürünlerin içinde olmak zorunda,bence bu kadar takılmayın,ona gelene kadar sağlığımızı tehdit eden o kadar çok şey kullanıyoruz ki,en basidinden saç boyası,sonra salatalık domates sera ve hormonlular..şu 100% doğal denilen meyve suları bile 15 gün unuttum kesin bozulmuştur dedim,inanırmısınız gram bozulmamış şok oldum demekki kesin içinde koruyucu madde var..o zaman hiç birşey kullanmama yememek gerek bence bu kimyasallar onusunu iyice araştırın derim her duyduğunuza inanmayın..

haklısın canım tamamen zararsız bişey bulmak zor.

gözlemlediğime göre en çok satan ballı maskesiymiş.Benim saçlarım gür ve kıvırcık bende kullanayım dedim.Saçlarımı kabarttı tiftik tiftik yaptı kuruttuktan sonra tabii :KK5: bilmiyorum ben beğenmedim.Çilekli yoğurtlu olanı sanırım kıvırcık saçlara uygun deniyor ama kullanmaya korkuyorum açıkcası :2:

benimkini de kabarttı. ince telli ama kabaran saçlarım var. yumuşak yaptığı doğru. Ama kabartıyor. Arkadaşlara da verip deneteceğim.

3üncü kullanışım,fakat kesilmesi gereken saç uçlarımda (3cm falan) düzeltme yapmıyor,tararken uçlar sert ama diğer yerler hele boyasız kendi saçım çok güzel parlıyor ve çok güzel dolgunlaştırıyor,öyle ağırlık falan yapmadı yani..şimdi saç kesimi boya bakım yaptırıcam,daha sonrada saç krem gibi sürekli kullanıcam,böylelikle saçlarım kırılmasına engel olabilir..bu arada benm saçlarım çook uzun zamandır kesim olmadı sadece uçları kötü :) ama genel olarak çok kötü durumda olan saçlar için yeterli gelicek bir ürüne benzetemedim..

bende aldım bugün avakadolu ve biralı olan arasında kaldım biralı için ince telli saçlar için avakadoluda boyalı saçlar için yazıyordu benim saçlarım ince boyalı yağlı yıpranmış durumdalar seçim yapamadım 2sinide aldım içeriğinde de baktım 2sinde de paraben yazmıyor :KK17:

ben saç kremi şeklinde kullanıyorum aldığımdan beri,ekstra saç kremi ve durulanmayan krem kullanmama gerek kalmadı saçlarım röfleli ve ince telli...çok güzel dolgunlaştırıyor ve tülertmiyor 5 ila 10 dk bekletiyorum saçlarımın alt yarısında,çokta memnunum ayrıca çoğu yorumlarda aralarında bi fark olmadığını okumuştum sanırım ikiside kuru saçlar için ideal,madem 2 tane değişik değişik kullanın :KK70: bir sorun olmaz

Biralısınıda,Süt protein özlüsünüde, avakadolusunuda kullandım. Biralı saçımı sertleştiriyordu. Süt proteinlisiylede pek uyuşmadık bilmiyorum kokusu bana ıslak mendil gibi geldi. Avakadolusunu şuan kullanıyorum memnunum. Zaten saça tek bakım olarak yeterli değiller mutlaka yağ, serum gibi ek bir şeyle desteklenmeliler diye düşünüyorum. Ben elseve'in yeni çıkan yağından sürüyorum gayet güzel oldu saçlarım.

ben alıp kullanmıştım öncelikle çok bereketli ürün bir türlü bitirememiştim o fiyata bu kadar bereketli ürün alınca seviniyor insan da içeriği çok parabenli ve saç kreminden farklı bir etkisi yok bence. bunun yerine bilmemkaç yağlı karışımlar satılıyor ya onlar bence daha işe yarıyor:KK3:

Cnm ben 6 aydir cilekli yogurtlu pembe olanini kullaniyorum.ben dokme gibi bi zararini gormedim inanilmaz parlaklik veriyor gercekten yumusacik oluyor herkes soruyordu nekadar parlak saclarin ne kullaniyorsun diye.ama tek dezavantajini soleyebilirim saci normalden daha cabuk yaglandiriyor.
normalden çabuk yağlandırması benim için iyi çünkü saçım çok kuru :KK43: hangisini kullansam bende karar veremedim

Ben kullanmadım ama arkadaşım çok memnun yumuşama oldu baya demişti pembe kutulu üstünde süt resmi olan bitane almıştı

Ben bu serinin hemen hemen hepsini denemiş kullanmış bulunmaktayım çokta severim kendilerini. Bence en güzel olanı (arganoil ve narlı olan) benim saçlarım ince telli ve yıpranık. Üzgünüm valla ben saç kremi niyetine kullanıyorum :KK48: bereketli de mübarek hemde fiyatı da uygun bittikçe gidip alıp alıp gelcem eve:KK55:

w.jpg Bende milk proteini kullanmıştım kullanalı aradan baya zaman geçti şimdiki fiyatını bilmiyorum sadece bir kere aldım .gayet güzel bi ürün benim saçım kuru deil yağlıda deil orta.benim saçıma iyi gelmişti yumuşak yapmıştı.

Ben bu serinin hemen hemen hepsini denemiş kullanmış bulunmaktayım çokta severim kendilerini. Bence en güzel olanı (arganoil ve narlı olan) benim saçlarım ince telli ve yıpranık. Üzgünüm valla ben saç kremi niyetine kullanıyorum :KK48: bereketli de mübarek hemde fiyatı da uygun bittikçe gidip alıp alıp gelcem eve:KK55:
şuanki fiyatı nekadar canım. :kahve:

X