Wedding Agreement

Niloyatospikk

Believe in yourself
Pro Üye
23 Ocak 2016
30.504
46.014
Dizinin tesadüfen bir şarkıya klip olarak derlenmesini gördüm daha sonra dizi olduğunu farkettim ve hemen izlemeye koyuldum tam bir masumane aşk dizisi 3 bölüm bitti bile iyi seyirler...Benden diziye tam 5❤️

Kız, bütün dizi baştan sonra zaten klipte var, daha niye izliyorsun😂
Valla izledim şimdi, neyini sevdin anlamadım.
Şu kadın BDVde olsa 'bosa su hayvani' demeyen bir Allah'ın kulu çıkmaz. İnsan musvettesi. Madem amacın sahteydi bu şekilde elbet biriyle anlasirdin, kadını ne kandiriyorsun.
Öte taraftan elin gavur sarahiyla gününü gün etmekten de vazgeçmiyor. Ama karısı evde dursun, iki güzel söze kansin,dizinin dibinde onu beklesin. Oh ne ala.
Kadında da hiç iş yok. Adamla nikahın hocasını da kiymissin hükümetini de . Hala evde sokağa çıkar gibi geziyor, utanmasa pardesü giyecek. Bir saçını açmayla adamı nasıl bağladı. Akıllı olaymış da iki gecelik giyeymis bunları hiç yaşamadan mutlu hayatina baslarmis 😂😂😂

Şu kadın BDVde olsa 'bosa su hayvani' demeyen bir Allah'ın kulu çıkmaz. İnsan musvettesi. Madem amacın sahteydi bu şekilde elbet biriyle anlasirdin, kadını ne kandiriyorsun.
Öte taraftan elin gavur sarahiyla gününü gün etmekten de vazgeçmiyor. Ama karısı evde dursun, iki güzel söze kansin,dizinin dibinde onu beklesin. Oh ne ala.
Kadında da hiç iş yok. Adamla nikahın hocasını da kiymissin hükümetini de . Hala evde sokağa çıkar gibi geziyor, utanmasa pardesü giyecek. Bir saçını açmayla adamı nasıl bağladı. Akıllı olaymış da iki gecelik giyeymis bunları hiç yaşamadan mutlu hayatina baslarmis 😂😂😂
Yok ben çok sevdim valla Asya kıtası hep ilgimi çeker yemin ediyorum çok sevdim hem de bana 90 lı yıllardaki 2000 li yillarin basindaki masumane aşkları hatırlattı bana o aşkı hatırlattı

Artı bi Asya dizisi daha buldum bu bitsin ona başlıcam inşallah

Yok ben çok sevdim valla Asya kıtası hep ilgimi çeker yemin ediyorum çok sevdim hem de bana 90 lı yıllardaki 2000 li yillarin basindaki masumane aşkları hatırlattı bana o aşkı hatırlattı

Artı bi Asya dizisi daha buldum bu bitsin ona başlıcam inşallah
Böyle sonradan aşık olunan asya dizilerini seviyorsan "my girlfriend is a gumiho" , "oh my venus", "secret garden" önerebilirim. Ama her şeyden önce "crush landing on you"

Klibi izledim. Hint dizisi kıvamında geldi. Onlarda da var böyle istemeyerek evlenip sonra deli divane aşık olan erkek konusu.
Erkek oyuncu Hintli erkeklere çok benziyor ama asıl Endonezya dizisiymiş Hint dizileri sarmıyor beni kadınların kıyafet tarzlarına tahammül edemiyorum modernlikten çok uzak

Evet evde başörtüyle geziyor dediğin gibi adami baştan çıkarma yollarını yapmayan bir kadın 😂ama şu taraftan bakacak olursak cinsellikten önce farklı bağladı adamı kendine diyorum ya masumane aşk yıllarını hatırlattı bana önceden direkt aşık olurduk sonra cinsellik aklımıza gelirdi günümüzde şrank cinsellik 😂😂😂😂

Evet evde başörtüyle geziyor dediğin gibi adami baştan çıkarma yollarını yapmayan bir kadın 😂ama şu taraftan bakacak olursak cinsellikten önce farklı bağladı adamı kendine diyorum ya masumane aşk yıllarını hatırlattı bana önceden direkt aşık olurduk sonra cinsellik aklımıza gelirdi günümüzde şrank cinsellik 😂😂😂😂
Çok da bağladı denemez ki. Adam gol atıp kadının ellerini tutmak için kostugu zaman bile hala Sarah'la fingirdesiyordu.
Tam klasik "ben dışarda her b.ku yiyeyim, köyden de gözü açılmamış bakire kız alayım, evde beni beklesin" adamı. Evlerden ırak .
Yarın peşpeşe iki çocuk yapar sonra 'sen beni ihmal ettin' der, yine gözü uzaklara kayar 😂
Şaka bir yana hiç Endonezya dizisi izlemedim, sadece Kore dizilerini ben de severim, her ne kadar uçarı karakterlerin hep dizi sonunda ağırbasli, kendinden başka herkesi düşünen insanlar olmasına sinir olsam da keyifli izlmesi

Çok da bağladı denemez ki. Adam gol atıp kadının ellerini tutmak için kostugu zaman bile hala Sarah'la fingirdesiyordu.
Tam klasik "ben dışarda her b.ku yiyeyim, köyden de gözü açılmamış bakire kız alayım, evde beni beklesin" adamı. Evlerden ırak .
Yarın peşpeşe iki çocuk yapar sonra 'sen beni ihmal ettin' der, yine gözü uzaklara kayar 😂
Şaka bir yana hiç Endonezya dizisi izlemedim, sadece Kore dizilerini ben de severim, her ne kadar uçarı karakterlerin hep dizi sonunda ağırbasli, kendinden başka herkesi düşünen insanlar olmasına sinir olsam da keyifli izlmesi
Kore dizisi hiç izlemedim insanlar hepsi birbirine benziyor ayırt edemem diye tercih etmedim.😂 Konuya gelecek olursak reelde arka planlar tabii ki her zaman farklıdır aşık oluyoruz mesela ama işin arka yüzü bambaşka oluyor pembe renkle bakarak izlemesi keyifli 😂

Diziyi dün akşam bitirdim toplam 10 bölüm harikaydı ilk bölümlerini daha çok beğendim inanılmaz lezzet aldım.❤️❤️❤️
20230909_015349.jpg

Eklentiler

• 20230909_015426.jpg
    20230909_015426.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 28
  • 20230909_015337.jpg
    20230909_015337.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 36
  • 20230909_002403.jpg
    20230909_002403.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 27
X