Weight Watchers Beslenme Programı (Amerikan diyeti) Deneyimlerimiz

ay tatlımmmm çok sevindim hadi bakalım ben de başlayayım :)))))))))))))))))))))))))))Ama başladım mı yazcam daha değil :)Çok tebrik ederim seni darısı başıma datlummmm:1hug:a.s.:nazar:

ay tatlımmmm çok sevindim hadi bakalım ben de başlayayım :)))))))))))))))))))))))))))Ama başladım mı yazcam daha değil :)Çok tebrik ederim seni darısı başıma datlummmm:1hug:a.s.:nazar:
saol canım inşallah sende en kısa zamanda başlarsın opuyorumnanaktan

canım ben bide sabahları aç karnına maydonoz suyu sirkeli su falanda içiyorum
5 i 1 yerde çayınıda almayı düşünüyorum

Hadi bakalim arkadaslar tam 3 sayfa arakali ônlü arkadasimizin verdigi puan listesini yazdim. Bugunden itibaren basliyorum!!!! Sonuçlari yazarim sizlere. Ne zamandir bu diyete baslamak istiyordum ama ücretliydi, toplantilar falan. Neyse gerçi hafataya Türkiyeye gidiyorum umarim bozmam :KK43:( Internet cafe'ye girer soylerim sizlere sonuçlari insallah. Haydi kizlar en buyuk basari motivasyondan baslarr!!!! Birbirimize destekçi olalim!!!

slm arkadaşlar çukulata weya çukulata sosu kaç puan bilen warmıı:eek: walla sölerseniz çok sewinirim..teşekkürler şimdidena.s.

selamkızlar bilen biri yarıdm edebilirmi
1:dl nedir dilim değil bardak gibi bişeymi kafam çok karıştı
2:bi yerde yağlı süt 1 bardak 1 puan bi yerde 3 puan yazılmış ben anlamadım hangisi doğru

arkadaşlar kimseden ses soluk çıkmamış acaba hala bu diyeti uygulayan var mı?
başlıcam da eğer faydası yoksa hiç başlamayım diyorummm

arkadaşlarrr hu huuuuuuuu :)lütfen biriniz bir şeyler yazın nasıl gidio falan filan :):1hug:

3 hafta oldu ben başlayalı 4 kilo vermişim zemuszemus
başlamayı düşünenler başlasın hemen delikafadulden

Kilo veren arkadasları yürekten kutluyorum. Süper birsey. Darısı başımıza ben de bugun puan saymaya başladım bakalım hayırlısı. Sizlere sorsam 1 simit kac puandır? Tşk ederim...

BASARILI OLAN ARKADASLARI KUTLUYORUM,AYRICA PUANLAMALARI YAZAN VE CEVIRILERI YAPAN GULENAY ARKADASIMIZA TESEKKURLER..BENDE BASLIYORUM BU SAGLIKLI BESLENME PROGRAMINA..
BU DIYETI BANA IKI YIL ONCE BIRI VERDI,ÖNEMSEMEYIP LISTEYI ATMISTIM BIR SURE SONRA..BIRDE FRANSIZCAYDI..NEYSE SIBEL CANDAN DA ALLAH RAZI OLSUN TEKRAR HATIRLATMIS OLDU:dance::dance:
HERKESE KOLAY GELSIN..
BU ARADA KONU HAYLI ESKI,KILO VEREN ARKADASLAR GERI DÖNÜS YAPARLARSA SEVINIRIZ..
SEVGILER..:lepi:

ARKADASLAR BU ARADA 1 dl 1 Desilitre YANI 100 ml= 100 gr OLUYOR..
SORAN BIRKAC KISI OLMUSTU DA..
KIMSECIKLER YOK GALIBA BURAYA GIREN???
SEVGILER..
:enbuyukkk:

Bilgiler için teşekkürler. Ben girip okuyorum bilgileri ama daha yapıp yapmama konusunda karar vermedim.

ay bende yapmak istiyorum listemi hazırladım hadi bakalım darısaı başıma devdascım çok tebrikler..

ben beşka bi sitedende aldığım bilgilerle başladım 18 uan çıktım bugün yediklerimm

Sabah : 1 dilim ekmek 1,5 puan, beyaz peynir 2,5, Kaşar 1,5,domates salatalık 0 =5 puan
Öğle: 1 küçük hamburger , bir küçük porsiyon patates :10 puan , diyet kola = 0
Ara: 1 elma = 0
Akşam: salata ve azcık bezelyeli tavuk = 3 puan
Gece: 1 şeftali,1 erik = 0

akşam az yediğimden acıktım biraz ama başarıcam inşallah :KK70:

ben beşka bi sitedende aldığım bilgilerle başladım 18 uan çıktım bugün yediklerimm

Sabah : 1 dilim ekmek 1,5 puan, beyaz peynir 2,5, Kaşar 1,5,domates salatalık 0 =5 puan
Öğle: 1 küçük hamburger , bir küçük porsiyon patates :10 puan , diyet kola = 0
Ara: 1 elma = 0
Akşam: salata ve azcık bezelyeli tavuk = 3 puan
Gece: 1 şeftali,1 erik = 0

akşam az yediğimden acıktım biraz ama başarıcam inşallah :KK70:

canim ya nerden buldun kac puana ihtiyacin oldugunu bana link verebilirmisin?

canım bak kopyaladım buraya tüm bilgileri burdan alabilirsin :)

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-araligindakiler-birlikte-zayifliyor-460.html

ayrıca bugün yedikleriimmm

Sabah kahvaltım 1 dilim uno light : 1puandan az çıksada ben 1 puan diye sayıyorum, diyet dil peniri ve bir zeytim domates salatalık = 4 puan
Öğlen : patlıcan yemeği (peynir olduğundan )= 1 puan,bir tane içli köfte (yağsız ) = 4
Ve karpuz. Toplam = 5 puan
Ara: 2 domates = 0
Akşam: Tavuk (azıcık kremalı olduğundan 3 yerine 4 )ve salata = 4

hala daha 5 puanım var tatlı yüyebilirimmmm :)))

Ben de bir süredir bu diyeti araştırıyordum, en detaylı açıklamayı burada buldum. Güzelay çok teşekkürler sana çevirilerin için. Devdas da etkili oldu benim bu diyete başlamam için. Fbuse'yi de okuyunca ben de yazmak istedim. Teşekkürler paylaşımlarınıza. Yıllardır takılıp kaldığım bir 61 kilo eşiğim var. Üzerine rahatlıkla çıkmakla birlikte, altına inemiyorum:) Hedefim 58 kilo. Geçirdiğim bir ameliyat sonrası iki ay yatınca 6 kilo aldım. Mayıs ayında 68 kiloydum. Çooook dikkat ederek ancak bu kadar verebildim. Umarım bu sefer 61'in altına inebilirim. Altı gündür WW diyeti yapıyorum, 500 gr verdim ve 61.2 oldum. Herkese kolay gelsin.

X