Whatsapp(cevaplarsaniz cok sevinirim)

pukuletta

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
8
0
Merhaba arkadaslar eşimin rehberinde şüpheli bir isim gördüm. Whatsapp mesajlasmasi yok fakat xxx numarasını değiştirdi diye bi yazı var mesajlaşma ekranında. Numarasını degistirdiyse nasil bir bildirim geldi ki hemen kaydetmiş anlamadım.Sohbet geçmişi yok. Whasappın numara degisikligi bildirme özelliği varmış onu öğrendim fakat bu bildirim mesaj gibi midir ne ne yazar eder onu hiçbir yerde bulamadım.bilen varsa aydınlatabilir mi lütfen

Merhaba arkadaslar eşimin rehberinde şüpheli bir isim gördüm. Whatsapp mesajlasmasi yok fakat xxx numarasını değiştirdi diye bi yazı var mesajlaşma ekranında. Numarasını degistirdiyse nasil bir bildirim geldi ki hemen kaydetmiş anlamadım.Sohbet geçmişi yok. Whasappın numara degisikligi bildirme özelliği varmış onu öğrendim fakat bu bildirim mesaj gibi midir ne ne yazar eder onu hiçbir yerde bulamadım.bilen varsa aydınlatabilir mi lütfen

Google da cevabı mevcutmuş. Buyrun:

Whatsapp numara değiştirildiğinde ne olur? Eğer bildirim gönder seçeneğini seçerseniz, Whatsapp kullanan arkadaşlarınıza telefon numaranızın değiştiğine dair bilgilendirme gider.

Google da cevabı mevcutmuş. Buyrun:

Whatsapp numara değiştirildiğinde ne olur? Eğer bildirim gönder seçeneğini seçerseniz, Whatsapp kullanan arkadaşlarınıza telefon numaranızın değiştiğine dair bilgilendirme gider.
Peki o bildirim nasıl geliyor,ne yazıyor sormak istediğim tam olarak bu :KK43:

Peki o bildirim nasıl geliyor,ne yazıyor sormak istediğim tam olarak bu :KK43:

Google'a " Whatsapp numara değiştirildiğinde ne olur? Numara değişikliği bildirimi " yazın. Tüm detaylar yazıyor.

Eşiniz hakkında kanıt arıyorsanız bilemem. Eşinize güven duymuyorsanız , telefonunu karıştırmaktan daha kesin çözümler de mevcut.

Telefon rehberindeki bir kisi numarasini degistirdiyse degistirdi diye mesaj geliyor banada olmustu bundan kaynakli şüphe duymaniz cok yersiz yani adamin biri numarayi degistirmis bunda kocanizin ne sucu var

Aslında yersiz değil ama yine de teşekkür ederim herkese kendim takip edeceğim konumu 😊

Daha önce şüphe duyduğun problem oldu mu

Xxx eşinizin kaydettiği isim değil de kendi whatsapp profil ismi de olabilir saçma da olsa öyle bir ihtimal de var, ama hemen kötü düşünmeyin başka hal ve hareketleri varsa öyle anlarsınız zaten

Ozwllikle nosu degisen kisinin gonderdigini dusunmuyorum cunku cok fazla bi irtibatimin olmadigi rehberimde
Ekli olan birinden de bana gelmisti halbuki gorusmeyiz bile sadece rehberde kayitli
Insallah dediğiniz gibidir cok tesekkur ederim

X