WhatsApp Yabancı Numara

Bana da sürekli mesaj geliyor. Yok bilmem kaç hayat mahvettin de,şimdi mutlu anneyi oynuyorsun da vıdıvıdı salak saçma şeyler yazıyorlar. Profil fotosuna bakıyorum çarşaflı bir kadın. Bir kadıncağızın fotosunu çalıp kullanıyorlar herhalde anlamadım. Bu numaraların da tek seferlik olduğunu ,birilerini rahatsız edip iz bırakmamak için kullanıldığını söylemişti bit arkadaşım ama ne derece doğru bilmiyorum.

Kiralanan numaralar varmış bende haberleri okurken gördüm. WhatsApp a milletçe çok alıştık. Ha deyince silemiyoruz.
Sosyal medya artık çöplük oldu doğru düzgün yüzümün göründüğü fotoğraf bile koymuyorum artık.

Bana da sürekli mesaj geliyor. Yok bilmem kaç hayat mahvettin de,şimdi mutlu anneyi oynuyorsun da vıdıvıdı salak saçma şeyler yazıyorlar. Profil fotosuna bakıyorum çarşaflı bir kadın. Bir kadıncağızın fotosunu çalıp kullanıyorlar herhalde anlamadım. Bu numaraların da tek seferlik olduğunu ,birilerini rahatsız edip iz bırakmamak için kullanıldığını söylemişti bit arkadaşım ama ne derece doğru bilmiyorum.
Sizinki de mi yurtdışı nosu. Ayy nasıl saçma sapan msj atmışlar öyle. 😱

Merhaba
Son iki gündür yabancı ülkelerden WhatsApp üzerinden sesli arama alıyorum.
Engelleyip şikayet ettim. Ama habire başka numaradan arıyorlar. Açmıyorum. Başına yakın zamanda böyle bir durum gelen var mı?
Ülkeyi kontrol ettiğim de Afrika çıkıyor.
2 dır beni de arıyorlar daha bu sabah uzun uzun hindistandan arandım 🤷‍♀️ cvp vermiyorum ama niye arıyorlar amaç ne bilemedim sallamıyorum

Sizinki de mi yurtdışı nosu. Ayy nasıl saçma sapan msj atmışlar öyle. 😱
Evet yurt dışı numarası
Kimsin deyince de ne çok kırdın insanları hangisi olduğunu bile bilmiyorsun diye cevap geldi 😊ciddiye almıyorum ama tehdit görmek de hoşuma gitmiyor yani. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz,numaralarımız,bilgilerimiz uluorta dağıtılıyor.

Evet yurt dışı numarası
Kimsin deyince de ne çok kırdın insanları hangisi olduğunu bile bilmiyorsun diye cevap geldi 😊ciddiye almıyorum ama tehdit görmek de hoşuma gitmiyor yani. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz,numaralarımız,bilgilerimiz uluorta dağıtılıyor.
Yurtdışı olunca şikayet etsenizde fayda yok. Engelleyin bari.

Bu ara hepimizin başına gelen şey :)) beni de +91 Hindistan‘dan arıyorlar yabancı numaraları açmam o yüzden dikkate bile almıyorum.

Bu arada hanımlar lütfen siyasi içerik kabul edilecek mesajlar yazmayınız.

Merhaba
Son iki gündür yabancı ülkelerden WhatsApp üzerinden sesli arama alıyorum.
Engelleyip şikayet ettim. Ama habire başka numaradan arıyorlar. Açmıyorum. Başına yakın zamanda böyle bir durum gelen var mı?
Ülkeyi kontrol ettiğim de Afrika çıkıyor.
Benim de ilk defa dün başıma geldi. Whatsappatn sesli arama geldi, baktım pakistanmış

Bugün ben de 2 kez Pakistan’dan aranmışım😓 Bilinmeyen numaralardan gelen aramaları uygulama ayarlarından sessize alabilirsiniz. Rehberinizdeki kişiler aradığında yine bildirim gelecektir.

Geçen hafta beni de 2 kez whatsapp dan sesli arama ile aradılar. Yabancı bir numara ve profil fotoğrafında genç bir kız resmi vardı. Bence yaşlı dede avına çıkmışlar. Bu şekilde telefonla konuştuğu kadınlara para kaptıran çok erkek oldu

Keşke uygulamaya ayar gelse de sadece rehberimizdeki ekli kişilerden falan arama mesaj kabul etsek öyle ayarlansa. Gittikçe saçma bir hal almaya başladı bu işler.

Beni de 2 defa Pakistan koduyla aradılar WhatsApptan. Çaldırıp kapatıyorlar. Numarayı engelledim. 1 haftadır arayan yok henüz. Başımıza bir bu gelmediği kalmıştı 😂

X