Doğuma Hazırlık Wollex newyork bebek arabası kullanan varmı ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

cadanoz

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2012
4
0
Kızlar coğu alışveriş sitesınde karşıma cıkan bi bebek arabası travel sistem görünüşü cok iyi aranızda kullanan varmı?bebek bekleyenler araştırdımı yardım ederseniz sevınırım ben pek bi bilgi bulamadım bu araba hakkında

ben de ilgileniyorum canym fakat ben de bulamadim ama modeli cok ilgimi cekti!! kullanan varsa yorumlarin bekliyorum

yok mu ya şu wollex i kullanan. bi de exor diye bi marka var galiba o da uygun aynı buna benziyo. ama pek kullanan yok galiba yorum almak için iyi olurdu.

Kızlar ereyondan aldım araba cook güzel yanlız bi sorun var:KK43: 475 tl olan sadece port bebe seklıne gelen araba eger cantalı istiyosanız660 lira felanmış:KK43: aslında dun kargom gelince cok uzuldum ama arabanın guzel ve saglam gorunmesietkiledi beni
bizim zaten oto koltugumuz var musteri hizmetleri eger urunu yollarsam aradakı farkı odersem gondereceklerini solediler ama ben istemiyorum tekrar kargoyla bana200 tl ye maal olacak bide zaten dogum kısa gelecek bana port bebe lazım arabadada bu var zaten aman sizde benim gibi acıklamaya bakıp da aldanmayın:)

Kızlar ereyondan aldım araba cook güzel yanlız bi sorun var:KK43: 475 tl olan sadece port bebe seklıne gelen araba eger cantalı istiyosanız660 lira felanmış:KK43: aslında dun kargom gelince cok uzuldum ama arabanın guzel ve saglam gorunmesietkiledi beni
bizim zaten oto koltugumuz var musteri hizmetleri eger urunu yollarsam aradakı farkı odersem gondereceklerini solediler ama ben istemiyorum tekrar kargoyla bana200 tl ye maal olacak bide zaten dogum kısa gelecek bana port bebe lazım arabadada bu var zaten aman sizde benim gibi acıklamaya bakıp da aldanmayın:)

ya bende bu arabadan almak istiyorum ama çok kararsızım şimdi senin aldığında ana kucağı ve çantası yok sadece araba var değilmi sana zahmet olmazsa canım bir fotoğrafını çeksen buraya koysanda tam görsek.Birde çokmu ağır araba kapanışı falan tek elle falan oluyomu cevap verirsen çok sevinirim arkadaşım ha bu arada kaç günde geldi aldığın siteden ?

ya bende bu arabadan almak istiyorum ama çok kararsızım şimdi senin aldığında ana kucağı ve çantası yok sadece araba var değilmi sana zahmet olmazsa canım bir fotoğrafını çeksen buraya koysanda tam görsek.Birde çokmu ağır araba kapanışı falan tek elle falan oluyomu cevap verirsen çok sevinirim arkadaşım ha bu arada kaç günde geldi aldığın siteden ?

Cnm evet canta puset yOk zaten kisa gelecek dogum bana once port bebe lazim yaz geldiginde de zaten o pusete sigmaz bebegim normal arabada gorur isimi yanliz araba cook rahat gidiyo arka tekerleri cok buyuk cok begendim tel sikintisi kapaninca cok kucuk degil iki elle kapatmak lazim ben cumartesi sparis verdim sali gunu burdaydi ama sen hafta ici sparis verirsen daha erken alirsin:))

cnm evet canta puset yok zaten kisa gelecek dogum bana once port bebe lazim yaz geldiginde de zaten o pusete sigmaz bebegim normal arabada gorur isimi yanliz araba cook rahat gidiyo arka tekerleri cok buyuk cok begendim tel sikintisi kapaninca cok kucuk degil iki elle kapatmak lazim ben cumartesi sparis verdim sali gunu burdaydi ama sen hafta ici sparis verirsen daha erken alirsin:))

konuyu açmakla iyi etmişim kızlar teşk ederim,bende bu hafta sipariş verıcem galiba ereyondan o fıyata o özellıkte bundan daha iyisini göremedim ,çantası falanda kullanışlı duruyor.ama tek elle kapanmayışı kötüymüş yaa,ağırlıgı nasıl peki? Cok kaba duruyormu araba?

bizde eşimle bu araba üzerinde kararsız kalmıştık internetten yorum bulmaya çalışıyorduk...yaptığın açıklama sayesinde bende artık bu üründen sipariş verebilirim....teşekkürler minikalp

arkadaşlar ucuz arabaların çoğu alaşımlı malzemeden olmadığı için çok ağır oluyor.ben çok araştırdıktan sonra zemegül.com daki pierre cardin markalı araba dan aldım ve hem siteden,hem de
arabadan son derece memnun aldım.araba çok hafif çıktı tam hayal ettiğim gibi çünkü arkadaşımdaki daha ucuz araba çok ağır gelmişti bana ve çok zorluk çekiyordu.sonuçta bir de taksitle
ödeyince bu sıkıntıyı çekmeye değmez diye düşündüm ve hem zemegül.com hem de pierre cardin den son derece memnun kaldım

.Dün internetten sipariş verdiğimiz wollex bebek arabası seti geldi.Bana pek kullanışlı gelmedi acıkcası.Ana kucağı güzel ancak araba kısmı cok büyük.Tek elle katlayamıyosun.Ayrıca katlamak için oturak kısmını sökmen gerekiyor Tek basına alısverişe gezmeye filan gitmek sıkıntı olur bence. Özellikle de arabası olmayıp otobüsle gidip gelecekler için hiç kullanışlı değil.Ben araba oldugu için cok sorun etmedim ama bundan sonra bu tarz seyleri alırken önce bi gözümle görmem gerektiğini bu şekilde tecrübe edindim

Bizde dün ereyon.com.tr den wollex new york bebek arabasından aldık çok da begendik. kuzenimde alacaktı fakat farklı bir model olsun istedi ereyon.com.tr nin bebek arabalarının oldugu sayfada epey gezindik sonrada aşağıda resmini ve özelliklerini paylaştığım arabayı begendik. ereyon.com.tr ye telefon acıp sorduk ön siparişteydi çünkü araba. müşteri hizmetlerinden bize verilen bilgi önümüzdeki hafta satışa çıkacağı oldu.

montana.jpg

Bmontanastrollerred.jpg

özellikleri:

Hafifliği ,portatifliği, şıklığı ve kıyaslanamayan kullanım kolaylığı İle annelere özel...
WOLLEX Montana Portatif Bebek Arabası uzun süreli anket ve araştırmalar sonucunda günümüzde birçok annenin istediği ve hayalini kurduğu tarz ve özelliklere göre tasarlanmış, zorlu şehir yaşantısını kolaylaştıran bir bebek arabasıdır.
Genel Özellikleri: Alüminyum iskelet yapısı, hem arabayı her türlü ortama karşı dayanıklı hale getirir sağlamdır hem de hafifleştirir Ürünün toplam ağırlığı 4,700 Kg’dır.
Ürün katlandığında çok küçük ve elle taşınabilir olması amacıyla çok özel bir tasarımı vardır. 3 farklı hareketle bebek arabasını katlayıp çok küçük 45/15/15 boyutlarına dönüştürebilirsiniz. Bu haliyle tüm arabaların bagajlarına hatta arabaların ön koltuğuna bile koyabilirsiniz. Özellikle şehirde taksiye bindiğinizde arka koltuk ayak boşluğuna yada ön koltuk ayak boşluğuna koyabilir siniz Günlük hayatta kullanımı inanılmaz metro, taksi, otobüslere kolay inip binme imkanı sağlar tasarım ödülü almış Montana bebek arabası tek hareket ile kurabilirsiniz.
Ön tekerlekler küçük ve hafif(10cm) arka tekerlekler büyük olması (18 cm) olması çok daha yumuşak bir sürüş keyfi yaşatır ve 360 derece etrafında dönmesi alışveriş merkezleri gibi dar alanlarda manevra yeteneğinizi arttırır..
Montana bebek arabasını aldığınızda montaj gerektirmez. Diğer birçok araba gibi kullanma klavuzun dan nasıl montaj yapabileceğinizi öğrenmenize gerek yoktur. Katlanmış halde gelir ve direk açıp kullanmaya başlayabilirsiniz..
Montana bebek arabasını taşıma çantası size ücretsiz ürünle birlikte tedarik edilir. Hem saklamada çok kolaylık sağlar hem de ürünü açık taşımak istemediğinizde çantasıyla kullanıp. ihtiyacınız olduğu anda bebek arabasını kullanmaya başlayabilirsiniz.
Alışveriş sepeti elinizde kalan koymak istediğiniz eşyalar için tasarlanmıştır.
Kanopi gözlem penceresi ile çocuklarla göz temasında kalıp diyalog kurabilirsiniz. Güneşten koruma ve ek uzatma tentesi ile çok farklı..
En küçük araba bagajlarına bile kolayca sığar.
Montana bebek arabanızı istediğiniz takdirde çantasında yanınızda götürebilirsiniz. Ulaşım araçlarında örneğin uçakta direk yanınıza alabilirsiniz.
Çocuğunuz güvenliği için 5 noktalı emniyet kemeri...Tek tuşla kilit açma sistemi ile yepyeni...

Bizde dün ereyon.com.tr den wollex new york bebek arabasından aldık çok da begendik. kuzenimde alacaktı fakat farklı bir model olsun istedi ereyon.com.tr nin bebek arabalarının oldugu sayfada epey gezindik sonrada aşağıda resmini ve özelliklerini paylaştığım arabayı begendik. ereyon.com.tr ye telefon acıp sorduk ön siparişteydi çünkü araba. müşteri hizmetlerinden bize verilen bilgi önümüzdeki hafta satışa çıkacağı oldu.

Ben de bebeğim için bu Wollex markası hakkında yorum ararken bu siteyi gördüm.

Canım ürünün gelmediyse hemen iptal et. Aynı ürün şu an Morhipo'da da satılıyor. Fiyatı 480 TL. Avea kullanıcıları için %25 indirim yapıyorlar. Fiyat o zaman 360 TL ye düşüyor. Morhipo sitesini bilmiyorsan/duymadıysan Boyner Grubunun internet sitesidir, bilgin olsun.

Boşuna fazla para vermeyin.

Ürünün linki:

Wollex Bebek Arabası bebek arabasi - Morhipo

Son düzenleme:
Kardeşimin pierre cardin diye bir bebek arabası var..sürmesi dert..yürürken sürekli ayağım arka tekerleklere çarpıp duruyor...Eşim hediye WOLLEX New York Brooklyn Bebek Arabası getirdi..inanılmaz güzel bir araba...gezmesi çok güzel..aynı bir jeep gibi..pürüzlü zeminlerde sorun olmuyor..bebeğimiz rahatsız olmuyor..kaldırımlardan rahat inip çıkabildiğimiz gibi yürüyen merdivenlere rahat inip binebiliyoruz...Günlük olarak geziye çıkmayı sevenler için çok güzel bir araba..muthiş şık herkes dönüp bakıyor..bir anda çok populer oluyorsunuz...
Bu araba genel gezi ve uzun süreli dışarda vakit geçirmek için kullanılacak bir araba...Her türlü kötü zemine ve hava koşullarına hazır...
New York bebek arabası konfor ve sürüş keyfi ön planda tutularak üretilmiş tahmin ediyorum...Pratik ve baston tarzı bir araba değil..
eğer kısa süreli bir yerden bir yere gidip gelcekseniz...otobüs yada minibuse inip binecekseniz..biraz büyük gelebilir..sıkıntı verir...

Nasıl bir ihtiyacınız varsa ona göre bir araba tercih edin arkadaşlar...Benim arabam var..alışveriş merkezinde new york bebek arabasını açıyorum çok uzun süre çok güzel vakit geçirebiliyorum....Sabahları da bebeği arabaya koyup yürüyerek alışverişe gidiyorum 1-2 saat dışarda vakit harcıyorum..etrafımda herkes bu arabadan temin etti...firma bana promosyon filan vermeli aslında...

Benim için çok ideal ve güzel bir araba...tavsiye ediyorum...

Kardeşimin pierre cardin diye bir bebek arabası var..sürmesi dert..yürürken sürekli ayağım arka tekerleklere çarpıp duruyor...Eşim hediye WOLLEX New York Brooklyn Bebek Arabası getirdi..inanılmaz güzel bir araba...gezmesi çok güzel..aynı bir jeep gibi..pürüzlü zeminlerde sorun olmuyor..bebeğimiz rahatsız olmuyor..kaldırımlardan rahat inip çıkabildiğimiz gibi yürüyen merdivenlere rahat inip binebiliyoruz...Günlük olarak geziye çıkmayı sevenler için çok güzel bir araba..muthiş şık herkes dönüp bakıyor..bir anda çok populer oluyorsunuz...
Bu araba genel gezi ve uzun süreli dışarda vakit geçirmek için kullanılacak bir araba...Her türlü kötü zemine ve hava koşullarına hazır...
New York bebek arabası konfor ve sürüş keyfi ön planda tutularak üretilmiş tahmin ediyorum...Pratik ve baston tarzı bir araba değil..
eğer kısa süreli bir yerden bir yere gidip gelcekseniz...otobüs yada minibuse inip binecekseniz..biraz büyük gelebilir..sıkıntı verir...

Nasıl bir ihtiyacınız varsa ona göre bir araba tercih edin arkadaşlar...Benim arabam var..alışveriş merkezinde new york bebek arabasını açıyorum çok uzun süre çok güzel vakit geçirebiliyorum....Sabahları da bebeği arabaya koyup yürüyerek alışverişe gidiyorum 1-2 saat dışarda vakit harcıyorum..etrafımda herkes bu arabadan temin etti...firma bana promosyon filan vermeli aslında...

Benim için çok ideal ve güzel bir araba...tavsiye ediyorum...

pek bi reklam kokulu olmus.Aynı araba bende de var ve bahsettiğin kadar kullanışlı degil.Çift yön özelliği hiç pratik degil.Cok büyük olusu önemli bir sorun..cünkü hiçbir yere sıgamıyorsunuz. Ben pek tavsiye etmiyorum acıkcası:KK50:

başka kullanan yok mu bu arabayı ya?
bende çok kararsızım almak ile almamak arasında gidip geliyorum...
bu tarz büyük tekerlekli şık arabalar genelde zor katlanıyo galiba...ya da çok yer kaplıyo ağır oluyo...ya basit hafif bişey alınacak....ya da şıklığına da ağırlığına da katlanılacak....

pek bi reklam kokulu olmus.Aynı araba bende de var ve bahsettiğin kadar kullanışlı degil.Çift yön özelliği hiç pratik degil.Cok büyük olusu önemli bir sorun..cünkü hiçbir yere sıgamıyorsunuz. Ben pek tavsiye etmiyorum acıkcası:KK50:

Arkadasim insanlarin begenileri tartisilmaz ben daha kullanmadim ama benimde arkadaslarim benden gorup aldilar cokda memnunlar sen begenmemis olabilirsin alsiginda tekrar iade etseydin ben de beyendim bence surusu cok guzel vede modern degisik bi araba ben senin bu kadar olumsuz niye baktigina anlam veremedim...

Arkadasim insanlarin begenileri tartisilmaz ben daha kullanmadim ama benimde arkadaslarim benden gorup aldilar cokda memnunlar sen begenmemis olabilirsin alsiginda tekrar iade etseydin ben de beyendim bence surusu cok guzel vede modern degisik bi araba ben senin bu kadar olumsuz niye baktigina anlam veremedim...

İnsanların begenileri tartışılmaz diyorsun benim olumsuz fikrim neden seni rahatsız etti ben de onu anlamadım..Ben begenmedim, arabası olmayan otobusle biyerlere gidip gelmek zorunda olan kişiler için son derece kullanışsız buldugumu söyledim.Katılırsın ya da katılmazsın.2-3 yorum yazdık sanki firmanın temsilcileri gibi hemen savunmaya geçiyorsunuz:KK1:

X