Yakın arkadaş sorunu

Zaten artık diyecek söz bulamıyorum savunmaya bile geçemem çünkü onlar en iyisini bilir en güzelini yapıyoruz kafasındalar laf yetiştiremem yani 😅
Çok iyi anlıyorum seni çok gördüm öyle çok bilmiş cahilleri boşver. Sen mutluysan bitti.

Söyledim bunu bana alınacak bir şey o yüzden ikimiz alıyoruz diye fikir verir diyor annesi benim fikrim yok mu sanki diye söyledim olsun kayınvalidesinde para var birlikte gitsinler dedi ya şaka gibi 😅😅

Birinin fikrine ihtiyacım olsa 3 gündür tanıdığım kadın yerine 30 yıllık anneme sorarım.
Onun fikre değil sponsora ihtiyacı var belli ki :olamaz:

Merhaba arkadaşlar bi sorum var. Çocukluktan beri bir arkadaşım var9 10 yıl olmuştur.. Şuan ikimizde nişanlıyız. Ben üniversiteye gidince Arkadaşımla aramız öncekine göre biraz açıldı. Konuya şöyle girim aramız eskisi gibi olmadığı için çok fazla konuşmuyoruz. Ama ne zaman kayınvalidesi ve nişanlısı bir hediye alsa hemen mesaj atıyor napıyosun falan dedikten sonra hemen hediyeleri atıyor şu, aldı bu aldı diye takrar bir hediye gelene kadar konuşmuyoruz. Benim nişanlımın ailesinin durumu onlar kadar iyi değil zaten herkes kendi bütcesine göre bir şeyler alır ki her zaman hediye almak gibi bir zorunlulukları yok. Arkadaşımın anneside aynı şekilde sürekli bana paradan altından şundanbundan bahsediyor zengin birini bulamadın vs ben 5 yıldır konuşuyorum ve çok seviyorum benim için para önemli değil. Sürekli bir şeyleri gösterip övüyor. Biz kayınvalidemle alışverişe falan gitmeyiz nişanlımla alırız kimse bunu sorun yapmıyor. Ama arkadaşım her şeyi kayınvalidesiyle yapıyor been gitmediğimiz söyleyince annesiyle birlikte böyle daha iyi kayınvalide dediğin ilgilenecek sevgisini gösterecek diyorlar. Sanki alışverişe çıkmayınca sevmiyormuş gibi gösteriyorlar bana göre bunların bir önemi yok ama artık rahatsız olmaya başlıyorum bu konuda sürekli bana bir şeyler ispatlıyorlar gösteriyorlar kaç yıllık arkadaşım ne yapacağımı bilmiyorum.
böyle bir insanla neden arkadaşlık etmeye devam ediyorsunuz ki?
uzun yıllar tanımanız hayatınızdan çıkarmamanız gerektiği anlamına gelmez.

X