Yalan Olduk

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
47
Eski türk filmleriyle büyüdük biz,tutkulu aşkları onlardan örgendik.birsürü zorluklara dayanırlar ve hiçbir güçlük yıldıramazdı onları filmin sonunda illaki mutlu olurlardı en kötü son ise ölümdü.

Eski türk filmlerıyle büyüdük biz herkes dayanamaz aglardı hatta babamın bile gözleri dolardı içimiz yanardı.hani yanımızda olsalar soyleyıversek o ole degıldı yanlıs anlamıslardı,eski türk filmlerıyle büyüdük biz .

Büyüdük ver gordukkkı bunların hepsi kocaman koskoca bir yalan.hani sevenler hep ama hep mutlu filmin sonunda birleşip mutlu olurlardı.hani sevdimi bir kere asla başkasına yan gözle bile bakmazlardi hani hersey affedilir unutulup sineye çekilirdi.hani hep arkadaşliklar vardı hani kimse yalnız kalmazdı.

Bize yalan soledıler ögrettıklerı pespembe yalanlardı ama unuttular büyüdügümüzde bunları isteyecekdik.Aşklar sevgiler hep böle sandık bize yalan sölediler bizde inandık sonra hep sevdik ve sevdikce cok derin kapanması zor yaralar aldık. Canımız yandı beklide aldatık yada aldandık üzüldük yenildik isyan ettik kahrolduk yandık hatta en sonunda bizde o filmler gibi yalan kaldık….
 

Mahbile

Acem Kızı
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.388
8
40
Bize yalan soledıler ögrettıklerı pespembe yalanlardı ama unuttular büyüdügümüzde bunları isteyecekdik.Aşklar sevgiler hep böle sandık bize yalan sölediler bizde inandık sonra hep sevdik ve sevdikce cok derin kapanması zor yaralar aldık. Canımız yandı beklide aldatık yada aldandık üzüldük yenildik isyan ettik kahrolduk yandık hatta en sonunda bizde o filmler gibi yalan kaldık….Bize yalan sölediler kumpirim acıların, sevmenin hemen ardından geldigini gizlendigini anlatmadılar, aldatılmayı yaşanmışlıkları o küçük yüreklerimizw nası sıgdırmamız gerektigini kimseler bize diyemedi...

Çok güzel bi paylaşımdı
 
X