yalancı biriyle başa çıkma

whisperlove

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
30
13
arkadaşlar bu kişi benim 5 senedir tanıdığım birisi kendisiyle internetten tanışmıştık aynı yaştayız. aramızda 15 dk lık mesafe vardı bursada oturuyoruz. e ticaretle uğraşıyor ve ofisi var vs. herşey güzel gidiyor her 2 günde bir evime hediyeler pastalar geliyordu. buluşmalar cok güzel geciyor kahvaltılar yemege götürmeler baya baya ailem de bu cocugu farketti onun aileside beni biliyor. cocuğun ilk sevgilisi de benim. 2 sene ayrı kaldığımız oldu ( baya kavga ettik ve küfür ettiğinden dolayı ayrılmıştım). Arkadaşlar şimdi cocugun bana yalanlarını anlatıyorum. tekrar barıştık bu sene ama buluşmalar o kadar kısıtlı ki cocuk benimle sevgili olmasına ve evlerimiz mesafesi 15 dk olmasına ragmen 2 ay da bir buluşuyoruz.. bunu sorduğumda bana her zaman bi bahane buluyor mesela pazartesi buluşalım diyoruz tamam diyor ama pazartesi bişey cıkıyor (çıkartıyor) gelmiyor falan. annesi benimle buluşmak istiyordu buluşturmamak için elinden geleni yapıyordu. bana sana pandora bileklik aldım diyor kargoda kayboluyor annene kahve makinesi aldım diyor ama bunları ben istemediğim halde beni beklentiye sokuyor ama hiçbirşey yapmıyor. beni bircok defa sinirden ağlattı. dedim bu cocuk da bişeyler var araştırıcam. kardeşinin profiline baktım okulu vs kocaeli'de arkadaşları orda aradım cocugu dedim sen kocaelinde mi yaşıyorsun saçmalama falan inkar etti. direk annesini aradım dedim siz nerde oturuyorsunuz annesi de ben evlendiğimden beri kocaelinde yaşıyoruz demesin mi..hemen cocugu arayıp sordum annesini aradığım için bana kızdı küfür etti. (benim bir ilişkim uzak ilişki istemedigim için bitmişti bunu bildiği için bana söylememiş mazereti buydu) herneyse annesiyle uzun uzun telefonda görüştük Cocuk bana annesinin babasını bursa yerlisi olduğunu babasını devlet memuru oldugunu ofisi oldugunu söylemişti.. annesi bana aslında muş'lu olduklarını, eşinin serbest meslek yaptığını, oğlunun ofisinin olmadığını , söyledi.... inanamadım herşeyi sordum annesine sağolsun bana herşeyi anlattı. anneside şok oldu cocuğunun böyle yaptıgına heleki babasının meslegini böyle söylemesi annesinide üzüldü.. cocuk kendini varlıklı biri anlatmış bana.. annesi bana herşeyin düzeleceğini ve bana sen onu yola getirirsin dedi.. sonra cocuk benimle barışmak için herşeyi yaptı herşeyi düzelteceğini söyledi dedim tamam madem gel son kez yüz yüze bunca yılın hatrına konuşalım geldi konuştuk bana muşlu değilim ailem oralı vs ilk tanıştıgımızda utandıgım için memur oldugunu söyledim dedi. yani ilişki yalan dolu. bırakmayı da deniyorum hayatımdan cıkmamak için herşeyi yapıyor hatrım varsa diyip engellediğim halde yeni hesaplar acıp karşıma cıkıyor. eve hediyeler yollayıp duruyor cok sevdigi için böyle yaptıgını söylüyor. kafam karışık bu cocuğa tekrar şans verilir mi kızlar? yoksa huylu huyundan vazgeçmez mi?

Ne gerek varmış böyle yapmaya? Muşlu olmanın neresi ayıp? Kendi ailesinden, mesleğinden, yaşantısından utanan insan ergen bile değildir. Bitirin bu ilişkiyi. Böyle sürekli, acaba dediği doğru mu? diye ilişki yürümez.

X