Yanlış anlaşılma!

Ohh ağzınıza sağlık iyi demişsiniz....o sizin boyunuzla dalga geçecek siz hep susacaksiniz ha..oldu paşam..madem öyle işte böyle....hiccte özür dilemeyin ne münasebet...asıl bugüne kadar dalga geçilen siz tavır koymaliydiniz...eşlerin birbirlerinin fiziksel özellikleriyle dalga geçmesi bence çok çirkin, hadsizlik
Özür dilenecek bir şey dediğimi ya da kastettiğimi düşünmüyorum açıkçası ama o öyle hissetmiyor sorun da tam olarak bu. Benim için gül geç bir şey onun için “erkeklik” anlamında rahatsız edici bir noktada ve bunu kabullenemiyor

İşin gerçeklik payı olmasa bu kadar büyümezdi bu olay belli ki bu konuda içinde sakladığı bir meselesi vardı zaten. Şimdi ben onun boy şakalarına karşılık vermeseydiniz diyemem iyi yaptınız evet tabi ki o da yapmamalıydı. Ama burda şöyle bir durum var. Erkeklerin hayatı penislerine bağlı. Yani biri bana boyun kısa dese kadınlığım zedelenmez evet kısayım der geçerim. Ama penis boyuna laf etmek sen beni tatmin etmiyorsun yetersizsin demek. Erkekliğin eksik demek. Burda hata sizde değil, erkeklerin pipileri uğruna ölebilecek olması ve dolayısıyla bu konuyu dev bir tabu, tartışılamayacak kutsal mesele yapmasında
Kesinlikle katılıyorum

Sizi haksız görmüyorum öfkeyle her söz söylene biliniyo erkekler için gerçekten çok hassas bir nokta o size yatakta eksik olduğunuzu söylese ne hissedersiniz onlar içinde bir eksiklik gibi düşünün benimde boyum eşime göre bir tık kısa hep dalga geçer pek umursamam sizin öfkeli ve sinirli bir zamanıniza denk gelmiş öfkeliyeken her şey batar insana ama eşiniz bence çok kırılmış kendini eksik hissetmiş anladığım kadarıyla bence bir süre sessiz kalın zamani gelince ve sakinleşince kendi gelicektir normal davranın geçecektir
Bu tarz şeyleri de hep konuşuruz inanır mısınız her konuda dürüstüz yani pozisyonundan tutun orgazm seviyesine kadar konuşabiliriz böyle bir düşünceye kapılmasına çok üzüldüm sanki eşim değil başka biri konuşuyor gibiydi

Adam nazlanmaya yer ariyor hani erkek benmisim gibi demissiniz ya evet o kadinsi tribal moda girmiş
Nazı uzatirsa siz uste çıkın valla ben nazli erkeklerden o kadar soğudum ki bir tribe komple iliskiyi bitiririm
Benim de biç karnım almıyor, çocuğumun nazı niyazı yetiyor yani

Çok yanlış yapıyorsunuz ona söylediğiniz sözü bir nevi doğruluyorsunuz bence aldatma vs ciddi şeyler olmadığı sürece yatakları ayırmak hiç iyi Bir şey değil evliliğinizi zedeler bence bir daha yapmayin
Huzursuz yatıyorum uyumadığını biliyorum ama sırt sırta gece bitmiyor o yüzden ya geç yatıyorum ya da oğlumun yanında

Evet öyle Jdkdkdkdke Bayrak taşıyorlar kız onla onur meselesi belki de bir saplantısı varsa onu uyandırmış olabilir konu sahibi artık geçmiş olsun ilişki sırasında konsantre bile olmaz övgüyle yaşayan varlıklar olduğu için bu ilişki yaş şuan. 😃😃
Konu tam da bu. Eskisi gibi olamazmış bundan sonra hep bu aklına gelirmiş de bilmem ne. Küçücük çocuk değiliz adam 37 yaşında yahu ilk birlikte olduğu kişi de değilim yani bu kadar naz niyaza gerek yok

Bu tarz şeyleri de hep konuşuruz inanır mısınız her konuda dürüstüz yani pozisyonundan tutun orgazm seviyesine kadar konuşabiliriz böyle bir düşünceye kapılmasına çok üzüldüm sanki eşim değil başka biri konuşuyor gibiydi
Benle eşimde öyleyiz gerçekten sizin yatakta onu tatmin edemediginizi soyleseydi ne hissedersiniz birazcik düşünü anlicaksin kırıldığını yatklarinizi ayırarak hata yapıp uzatmış siniz bu saçma konuyu bence sessiz kaldığınızda anlicakti art niyetinizin olmadığının benim eşim ayrı yatigimda çok sinirlenir ben senin erkeğinim senin yanında bile yerim yoksa bana ne gerek var der bazı erkekler için çok hassas konular

Konu tam da bu. Eskisi gibi olamazmış bundan sonra hep bu aklına gelirmiş de bilmem ne. Küçücük çocuk değiliz adam 37 yaşında yahu ilk birlikte olduğu kişi de değilim yani bu kadar naz niyaza gerek yok

Aslında karşılıklı bir birbirinizi affedebilseniz o dangozluk yapmış başlatmış evet ama bir yuva bu yüzden de yıkılmamalı ya. Sonuçta sen ondan memnun olmasan evli kalır mısın? Birbirinizi yeniden övmeye ve aşk ateşine ihtiyacınız var. Takıntılı insanlar aşamıyor aklına geliyor ondan o yorumu yaptım.

Fiziksel bir şey söylemeliymişim mesela şişman deseymişim devede de boy var deseymişim ama o tarz bir şeyin affı ya da özrü olmazmış, öyle diyor
Amma kompleksliymis esiniz. Ne sacmalik. Bunun icin bosanacaksa bosansin. Kendimi acikladiktan sonra bunun icin evlilik bitirmeyi dusunen adamin da pesinden kosmazdim.

Kızlar merhaba.
Uzun zamandır buraya yazacak kadar büyük bir sıkışıklık hissetmemiştim. Sanırım paylaşmazsam patlayacağım.
Eşimle tanıştığımız günden oğlumun doğduğu güne kadar libidosu yüksek bir kadındım. Eşime karşı büyük bir çekim hissederdim ve genellikle atağa geçen de hep ben olurdum. Hatta bazen kendimi kötü hissederdim bu ilişkinin erkeği benmişim gibi gelirdi. Doğumdan sonra eskisi gibi hissedemedim, içimden eşime yaklaşmak gelmedi, bu oğlum 1 yaşına gelene kadar inişli çıkışlı devam etti. Ayda 1, 3 ayda 1 birlikte olmaya başladık tabii ki bu aramızda sessiz bir probleme yol açtı. Allahtan eşimle birbirimize bu konuda her zaman açık olduk, ne o beni zorladı ne ben onu, akışına bırakıp yoluna sokacağımıza inandık, ki öyle de oldu. Sorun şu, benim boyum eşime göre kısa ve eşim bunun şakasını her zaman yapar. Bazen fazla gelir yükselirim bazen alttan alır geçerim. Son günlerde oğlum nedeniyle biraz daha alıngan ve öfkeliydim, eşim yine boyumla ilgili şaka yaptı. Onun boyu uzun olduğu için boyuna atıf yapamazdım, penis boyuna atıf yaptım. Kısa demedim, senin boyuna bir şey diyor muyum ben gibi bir şeyler söyledim ne dediğimi de hatırlamıyorum o sinirle. Eşim buna çok alınmış, 1 haftadır kafasında bir sürü şey kurmuş. Benimle 1 haftadır doğru düzgün konuşmuyor, bugün ne olduğunu sorduğumda bana bunun çok ağrına gittiğini, benimle bi daha eskisi gibi olamayacağını, oğlumuz olmasa direkt ayrılacağını vs. söyledi. Ona bunu böyle hissederek söylemediğimi, öyle olsa bunca zaman halimden tavrımdan anlamayacak kadar aptal olmadığını vs. söyledim. Üstelik bu ilişkinin cinsel isteklisi benken, haz almasam neden etrafında dolaşayım mart kedisi gibi? dedim. Tartışmadık çünkü tamamen tavrını koymuştu, kesin karar vermiş ve asla ulaşamıyorum. Ayrılıktan bahsedince canım iyice sıkıldı, bunu aşmamız gerek ama nasıl bilemiyorum. Yanlış bir cümle kurduğumun farkındayım ama bunun altının dolu olmadığını ona nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Olay çok sıcak olduğu için üsteleyemiyorum da konuşmak adına. Nasıl bir yol izlemem gerek, siz olsanız ne yapardınız?
Valla kendi kaşınmış ağır olmuş falan da demiyorum Hak etmiş

Neden sürekli sizin boyunuzla dalga geçtiğini söylemiyorsunuz bundan rahatsız olduğunuzu ve aynı hissi vermek istediğinizi söyleyin

Valla kendi kaşınmış ağır olmuş falan da demiyorum Hak etmiş

Neden sürekli sizin boyunuzla dalga geçtiğini söylemiyorsunuz bundan rahatsız olduğunuzu ve aynı hissi vermek istediğinizi söyleyin
Aynı his olamazmış o başka bir konuymuş onun gözünde yeterlilik gibi bir şey sanırım

Amma kompleksliymis esiniz. Ne sacmalik. Bunun icin bosanacaksa bosansin. Kendimi acikladiktan sonra bunun icin evlilik bitirmeyi dusunen adamin da pesinden kosmazdim.
Akşam oğlumuz uyuduktan sonra yanına geçtim, 1 haftadır hiçbir şekilde konuşmamıştık akşam biraz konuştuk ama tamamen farklı konulardan. Ona temas etmeme dahi izin vermiyor şu an ciddi bir krizde kendince. Bilmiyorum ilişki nereye gider, sadece aynı evde çocuğumuzun anne babası olarak yaşayamayız sonuçta, gittiği yer burası olursa herkes yolunu çizmekte özgür. Bir yanlış anlaşılma yüzünden evlilik biter mi, bitebilir demek ki

Özür dilenecek bir şey dediğimi ya da kastettiğimi düşünmüyorum açıkçası ama o öyle hissetmiyor sorun da tam olarak bu. Benim için gül geç bir şey onun için “erkeklik” anlamında rahatsız edici bir noktada ve bunu kabullenemiyor
Siz kirilmiyor musunuz boyunuzla dalga gecilince... işte aynı şey...herkesin kendine göre kırıldığı şeyler farklı olabilir..işine gelince öyle gelmeyince böyle...geri adım atmayın..az kendine gelsin esiniz

Akşam oğlumuz uyuduktan sonra yanına geçtim, 1 haftadır hiçbir şekilde konuşmamıştık akşam biraz konuştuk ama tamamen farklı konulardan. Ona temas etmeme dahi izin vermiyor şu an ciddi bir krizde kendince. Bilmiyorum ilişki nereye gider, sadece aynı evde çocuğumuzun anne babası olarak yaşayamayız sonuçta, gittiği yer burası olursa herkes yolunu çizmekte özgür. Bir yanlış anlaşılma yüzünden evlilik biter mi, bitebilir demek ki
Burada söylenenlere gaza gelmeyin derim. Sakince konuşun.
Erkeklerde bu olay gurur meselesidir.
Evi ayırmayı düşünüyorum demişsiniz bence yapmayın olay dönülmez boyuta girer.

Son düzenleme:
X