yaptığım yanlışmı

Ben senı okadar iyi anlıyorum ki canım.Senin bundan sonra yapman gereken mahkemeden bunların hesabınıbir bir bir sorman olsun .İnan böyle daha çok rahatlarsın .Hı bide sen kafanı işte dul oldum bundan sonra hayatım nasıl olur falan hiç düşünme.Alah bir kapıyı kapar biini açar canımı hiç umudunu yitirme kendinide öle salma sabr et birz daha abır etve onların karsınına dişm dik canım.Seni yıklmış görmesinleramaçlarına bir kez daha ulastırma onları.hiç bişei klafana takma inan kendine yaparsın bende aynı durumdaydım2 ay tedavi gördüm ayrıldıktan sonra.Fakat simdi okadar iyiim ki keske bu kararı bukadar çekmeden alsaydım.İnan daha iyi kişiler çıkar karsına.Eskısı gibi degil hersey evlinip baoaşnmak okadar doğal ki sen kafanı takma artık bunları düşünme ileriye hep umtla bak ki hersey gönlünce olsun.

çok saol düşüncelerin için arkadaşım senle ikimiz bir olup şu aptal eşlerimize hesap sorsak ne güzel olur işllaha öbür dünyada yapıcaz ben artık birazn önce ölüp ona sormak istiorm :) bak ne oluo biliomusun artık fedakarlıklarımdan bahsetmicem ona yaptığım iyice sinirim bozuluo kullanılmış mendil misali neyse diorm işde daha 21 yaşındayım ailemin yanındayım hayata yeniden başlayabilirim ama bazen oluo ölü gibi gesiorm ortada bu yaşda bu sorumluluk insanın canını acıtıo artık eskisi gibi değil hayat öle ben özgür bi insandım bekarken ben gidiorm der gideridm ailemin güweni sonsuzdu ama şimdi insan dul olunca yaptığı hareketler takip edilio hata aranıo resmen çewrende yada ben paronoyak oldum herkes beni kötü biri sanıo gibi gelio yaprığım her hareket ters gelio ya bide ben çok fazla hakaret duyduğum için karşı tarafdan bazen o laflara inat çıkıp süslenip gezmek istiorm sona bi anda hayat boş gelio delirdim galiba ben ya

kesinlikle bunların hesabı sorulacak canım sen merak etme ya bu dünyada ya öbür dünyada.Şimdi senın böyle düşünmem normal çünkü çok sitresli dönemler atlattın bende geçirdim o evreleri ama şimdi akadar iyi ve mutluyumki kendini biran önce topla bırak öyle yapsam elalem ne der böyle yapsam elalem ne der laflarını.sen kendi hayatına bak.ve biran önce kendini telkin ederk topla.Sakın kendine olan güvenini kaybetme biz bayanların herseyın üstesinden geliriz evel allah bunu da atlatırız allhın izniyele

amin işallah atlatıcaz kardeşim işallah ailemide ikna edip işe başlamyı düşünüorm biraz ortam değişkliği şart bişeylerele meşgul olmam lazım ama daha çok yeni olduğu için izin wermiolar daha ilk mahkemem bile olmadıya işlalah zamanla izin alırım bide tazminatı alırım en azından kendime bi gelecek olur ALLAHIM YARDIMCIMIZ OL SEN BİZİM

X