YARdım eder misiniz bana lütfen :(

Sen ona yalvarırsan veya buna benzer birşey yaparsan daha da ters teper bir hata yapmışsın tamam ama sonunda ölüm yok ya önüne bakacaksın sende üzülme bu yüzdn daha olaylar yeni olduğu için bu şekilde üzgünsün ama geçer zamanla üzme kendinii

canım kendimden örnek veriyorum sana ben 1 yıldır nişanlıydım 3 yıllık birlikteliğim vardı hep kavga ederdik ağır knuşurduk bi gün büyük bi kavga ettik aileler devreye girdi 2 ay boyunca benden tık çıkmadı hiç kimseye bişey demdm beni herkze sordu hattımı değiştirdim msjlar attı engelledim annesinden attı beni naptı ne etti ikna etti ben o ayrılığı sana anlatsaydım ogün yaşadıklarmı imkansz derdin okadar emindi kendinden nişan attık sonra anladı değerimi çünkü eskiden olsa hep iki gün sonra bişey olmamaşış gbi konuşurduk ama ben bu defa böyle yapınca anladı kayettiğini şimdi öyle değil

Araya çok büyük bir mesafe mi koydun ?

kaybenden o olur sen değil üzülme sevdiğin için vazgeçememen doğal ama kendini fazla kaptırma. senin onu sevmenin zaafını kullanıyo sadece bu erkekler neden hep böyle anlamıyorum. en sevdiğimiz insana güvenemiceksen kime güvenicekz ki başka :KK50::2::KK50:

Çok haklısın..Galiba güvensiz yaşayıp gidecegiz.Bu zamanda güvenmek cok cok zor bişey malesef

Sevmiyorsa cehenneme kadar yolu var , bosver gitsin.

Cok sanslisinki simdiden gercek yuzunu gostermis , Ask sevgi oyle birgunde bitecek birsey degil.

Hic sevmemis demekki bu adam seni simdi soyluyo sana..
Insan bukadar densiz olmazki.. birlikte oldum diyede uzulme.. oldu.bikere olmusa ve ölmüse care yokturmm senin yerinde olsam oyle bir terk.ederdimki onu deneme tahtasi degilsin yol ver gitsin...

Çok haklısın..Galiba güvensiz yaşayıp gidecegiz.Bu zamanda güvenmek cok cok zor bişey malesef

maalesefff :KK50::KK50: artık herkes birbirinde menfaat arar olmuş bütün ilişkiler çıkar meselesi. bu zamanda adam gibi adam bulmak çok zor. bu kadınlar içinde geçerli maalesef :KK50::KK50:

Araya çok büyük bir mesafe mi koydun ?

ya biz kavga eder 2 gün sonra barışırdık b defa aileler devreye girdi kavgamız büyük oldu babama annanem ne olursa olsun arkandayız dediler 2 ay hiç bi sosyal hesabımda onunla ilgili bişey dahi paylaşmadım hahhtımı yeni aldm o hep paylaşırdı en son raddede msj attı ben cvp vermdim enggelledim sonra devam ednce böyle meğer bende seviyomuşum anladım şuan beraberiz

Bu forumdaki herkes kadin ve kadinlarin bu cinsellik konusuna hala 'sen adama istedigini vermissin'seklinde yaklasmalarina uzuluyorum. Bu karsilikli bir sey kadin da istedigi icin yasanan bir sey, erkek istedi kadin verdi bu yuzden erkek o kadina mecbur anlayisi cok ilginc ya. Kafin istedigi icin yasadiu, canim benim burada senin de hatan var boyle bir seyi beklenti dahilinde yasayarak zaten en buyuk kotulugu sen kendine yapmissin. İcinde bulundugun dum cok kotu anliyorum cunku ben de asik oldugum insandan seni artik sevmiyorum lafini duydum, o kadar zor bir sey ki bu. Sevdigin insan sana sirtini donuyor ve sen bunun icin bir sey yapamiyorsun. Olay ailene tasindigi icin daha fazla yipranma payin var bii, onlara karsi da sorumluluk hissetmissin. Bence sevgilini bi sure rahat birak, sevmiyorsan cek git de oyle sevgiliynis gibi davranalim diyerek daha cok canini yakarsin ona bisey olmaz yapma bence. Sakin kafalarla kalin biraz, duzgunce hissettiklerini ona yaz ama uzatmadan ve kavga etmeden sonra da sessizlige cekil, kendini toparlamak icin cabala. Emin ol sakin kafayla o da bir seyleri fark eder etmese bile bi gun vicdanindan kacamaz.

Allah askina sevdiniz birlilte oldunuz hos gunler gecirdjniz simdi neden daha 18 imde degilim aileme nasil soylicem diyorsunuz. Yaptiguniz sey kotu degil yanlis degil. Yanlis olan tel bir nokta var pisman olur muyum diye dusunmemeniz. Nitekim hamile de kalabilirdiniz. Her neyse su an nasil devam ediyorsaniz oyle devam edeceksiniz. Baska birsey yapmaniza gerek yok. Lasmayin kendinizi sadece bundan sonra daha dikkatli davranin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Birde allah askima yil 2014 heves almis nedir arkadasim. Herkes istedigi kisi ile birlikte olma hur iradesine sahip. Burada uzulecek birsey varsa tek tarafli asktir. Baska birsey yok. Arkadasimiz pismansa eger maalesef bununlabyasamak zorunda. Sevdigi insanla beraver olabilir ama sonuclarini bilmiyor muydu? Anlamasim ki?

Kendi dusuncelerimi gectim hatuju teselli edeceginize yangina korukle gidiyorsunuz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kafama bişey takılıyor denerken sevgili olmayı halen gelecekten söz edebiliyor konuşurken evet sevmiyor ama onun yakınında bi üni kazanmamı isteini söyledi daha dün şimdi anca yeni ulaştım sabahtan beri açmıyordu demin aradı başka numarada telefonunu evde yada arabada unutmuş :KK43: of of önceden pervane olurdu şimdi ise bağır çağırır değersiz bi insan oldum :KK43:

evet yakınında bi üni kazanda birlikteliğiniz rutine dönüşsün üstüne birde hamile kalll:KK47:
tatlım acil toparlan lütfen ailem ne der o ne der bu ne der diye düşüne düşüne yanlıştan yanlışa sürüklenme

Aa konu sahibi arkadas 18 yasindaymis onu gormemisim ben, yavrum bence bir psikologa git sureci atlatmak icin. Universitede misin bilmiyorum ama degilsen de kazanmaya calis ve normal arkasliklar edi. Yetenegin varsa onun uzerine git ama bu kisiden mumkun oldugunca uzak dur. Hayatina ekstra guellik katabilecegini hic sanmiyorum, cok guvenmissin ondan boyle hissediyorsun. Ne yap ne et sil o kisiyi hayatindan.

canım benim neyi bekliyosun afedersin kendinde gerçeklerin çok net farkındasın zorla görüşeceksiniz 15.de sen istediğin için zaten sana dememişmi dönersem bilki sana aşık olduğumdan değil seni düşündüğüm için beraber olsak ilerde aldatsam zoruna gitmezmi diye sen hem bunları söylüyosun hem kabulleniyosun hemde belki bir umut diyosun bugüne kadar hep alttan alan taraf sen olmadınmı kimbilir kaç kere ayrılmaya karar verdiniz sen adım attıysan her seferinde barışmak için şimdi sıra sende arama sorma içinde sana karşı bişey varsa gelir zaten hoş ben bişeydende şüphelenirdim bu saatten sonra bunca şeye rağmen eskisi gibi olmayımı planlıyosun sen hadi barıştınız eskisi gibi davranıyor içine kurt düşmeyecekmi hiç napıyo ne ediyo diye şuan herşeyin farkındasın ama saçmalıyosun son şans olsa bile artık senin kalbin kırıldı eskisi gibi olmaz barışsanızda sonra pişman olacaksın ve şunuda kabullen beraber olduğunuz için bu kdr diretiyorsun barışmak için belkide senin bu sürekli alttan almalarından sıkılmıştır ondan sevmediğini zannediyodur nasılsa peşinden koşabileceği kimse yok biraz peşinden koşturmayı dene görüşme mesela nedenini sorarsada istemiyorum gelme de biraz süründür anladınmı erkekler hep istedikleri olsun isterler oluncada heyecan kalmadı aşık değilim diye yollarına devam ederler herkes onca şey söylemiş ama sen bunları ileride anlayacaksın herkes bişeyler yaşıyo çünkü herkes acı çekiyo ve anlıyo sonra burda sana herkes akıl vermeye çalışıyo çünkü herkes hemen hemen birilerinden ayrıldığı için nasıl bişey olduğunu biliyolar görüşme diyosak görüşme yani pişman oldum yanlış yaptım dese bile yinede herşey eskisi gibi olmayacakkk bunu kabullenmeye bak

daha niye yalvarıyosunki adam seni sevmediğini söylemiş hala gel tekrar deneyelim diyosun anlamak istiyorum ama anlıyamıyrum:KK47::KK47:

sen bekaret meselesine takılıyosun heralde...hiç takılma anacım erkekler bakmıyo ona artık...olduysanda oldun zaten nolmuş her koyunm kendi bacağından asılır hataysa kendin katlanırsın kimseyi ilgilendirmez ne yaşadığın

sen neden devam edemeyecekmişsin hayatına? hem de ondan daha ala, daha iyi, daha öğrenmişbiçimde devamedersin.

Ne olmus ki birlikte olduysan?
Kendini topluma veya bir erkege kabul ettirebilecegin tek sey bekaretin miydi? Eger elinde olan tek hazine buysa, o halde evet, perisan olmani anliyorum. Bir erkege degil, kendine guvendigin icin ne yapacaksan yapman gerektigini ogrenmissindir. Umarim bu yazin baska kizlara ibret olur da onlarda cok seviyor beni asla birakmaz diye bir erkege guvenip, en degerli saydiklari bekaretinden olmazlar..

Aa konu sahibi arkadas 18 yasindaymis onu gormemisim ben, yavrum bence bir psikologa git sureci atlatmak icin. Universitede misin bilmiyorum ama degilsen de kazanmaya calis ve normal arkasliklar edi. Yetenegin varsa onun uzerine git ama bu kisiden mumkun oldugunca uzak dur. Hayatina ekstra guellik katabilecegini hic sanmiyorum, cok guvenmissin ondan boyle hissediyorsun. Ne yap ne et sil o kisiyi hayatindan.

silicem hayatımdan değmemiş hiç birşeye karaktersizin tekiymiş haketmemeiş sevgimi lanet olsun ya nasıl güvendim bu kadargözüm kör oldu :KK43:

canım benim neyi bekliyosun afedersin kendinde gerçeklerin çok net farkındasın zorla görüşeceksiniz 15.de sen istediğin için zaten sana dememişmi dönersem bilki sana aşık olduğumdan değil seni düşündüğüm için beraber olsak ilerde aldatsam zoruna gitmezmi diye sen hem bunları söylüyosun hem kabulleniyosun hemde belki bir umut diyosun bugüne kadar hep alttan alan taraf sen olmadınmı kimbilir kaç kere ayrılmaya karar verdiniz sen adım attıysan her seferinde barışmak için şimdi sıra sende arama sorma içinde sana karşı bişey varsa gelir zaten hoş ben bişeydende şüphelenirdim bu saatten sonra bunca şeye rağmen eskisi gibi olmayımı planlıyosun sen hadi barıştınız eskisi gibi davranıyor içine kurt düşmeyecekmi hiç napıyo ne ediyo diye şuan herşeyin farkındasın ama saçmalıyosun son şans olsa bile artık senin kalbin kırıldı eskisi gibi olmaz barışsanızda sonra pişman olacaksın ve şunuda kabullen beraber olduğunuz için bu kdr diretiyorsun barışmak için belkide senin bu sürekli alttan almalarından sıkılmıştır ondan sevmediğini zannediyodur nasılsa peşinden koşabileceği kimse yok biraz peşinden koşturmayı dene görüşme mesela nedenini sorarsada istemiyorum gelme de biraz süründür anladınmı erkekler hep istedikleri olsun isterler oluncada heyecan kalmadı aşık değilim diye yollarına devam ederler herkes onca şey söylemiş ama sen bunları ileride anlayacaksın herkes bişeyler yaşıyo çünkü herkes acı çekiyo ve anlıyo sonra burda sana herkes akıl vermeye çalışıyo çünkü herkes hemen hemen birilerinden ayrıldığı için nasıl bişey olduğunu biliyolar görüşme diyosak görüşme yani pişman oldum yanlış yaptım dese bile yinede herşey eskisi gibi olmayacakkk bunu kabullenmeye bak

öyle bişey söyledi ki bugün bana yıkıldım senle zaten birlikte olmasaydık şuan sana zaman ayırmazdım hemen biter giderdi dedi yani sırf birlikte olduk diye bana zaman ayırıyomuş adam yazıklar olsun dedim bu kadar karaktersizmişsin ddim ya önceden böyle değildin en azından bi zamnalar sevdiğin insana karşı biraz ılımlı olur konuşur dedim o ise sevmiyorum aşık değilim ddi:KK43:

Üzgünüm ama erkekler birlikte olduğu kızlarla evlenmiyolar kullanıp atıyolar bu kadar basit:KK50: aslında siz hata yapmışşsınız oda çok sevmedinizden anlıyorum tabiki artık önünüze bakmakta fayda emin olun sizi sevmeyen biriyle zaten yapamıyacaksınız :KK45:

bugün aradım konuştuk kızlar ne hissediyorsun hislerinde bir değişim oldumu dedim bilmem dedi fark etmiyor benim için değişen bişey yok dedi ne demek falan diye ısrar ettim açık konuş dedim atıştık sonra sevmiyormusuna geldi konu eski defterler açıldı .... sustu bende herşeyi ben mi yaptım dedim aceleye getiren sendin dedim bişeyleri niye düşünmedin ddim oda pişmanım dedi neden dedim oda eğer ilişki yaşamamış olsaydık bu kadar zaman harcazmazdım sana dedi hemen biter giderdi dedim bende senin aksine olmasaydı bile senden kolay kolay vazgeçmezdim dedim senin aksine ben kalbe aşka önem veriyordum dedim ne kadar rahatsın susup köşeye çekiliyorsun ben sadece konuşmak istiyorum dedim oda
ben sırf sen istiyorsun diye bişeyleri denemeyi kabul ettim dedii yoksa bu kadar zaman ayırmazdım biter giderdi dedi bende yazıklar olsun umarım yüzüm karşıda söylersin dedim bu kadar karektersiz bi adammışsın görememişim karaktersizce yaşamana devem et dedim kapattım yüzüne kızlar hoş o halen işini düşünüyordyu ben konuşurken bile :KK43:

ya ne demek ben sırf ilişkiye girdimizden sana bu kadar zaman ayırıyorum insan sevdiğinden aşık olduğu insana zaman ayırmazmı ama adam sadece ilişki boyutunda karaktersiziğn tekiymiş oysa ben onu bütün masumluğumla sevdim herkesi aldım karşıma ama o utanmadan böyle konuşuyor birde demez mi eskiden evliliğe sıcak bakıyordum ama şimdi evlilikten korkuyorum diye bana laf dokundurmak için bende ben seni zorladımda mı bu lafı söyledin dedim güldü :KK43: nasıl bir adama aşık olmuşum ya en kötüsüde kızsamda nefret edemiyoprum içimden nasıl atıcam bu adinin aşkını :KK43:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Üzgünüm ama erkekler birlikte olduğu kızlarla evlenmiyolar kullanıp atıyolar bu kadar basit:KK50: aslında siz hata yapmışşsınız oda çok sevmedinizden anlıyorum tabiki artık önünüze bakmakta fayda emin olun sizi sevmeyen biriyle zaten yapamıyacaksınız :KK45:

nerden bilebilirdim ki aptallım gerçekten aşık olabileceğini sanmıştımm ama oda kocaman bi yalanmış :KK43: onca hayal onca şey hepsi boşaymış yalanmış en kötüsüde bu kadar karaktersiz olabileceğini görememem :KK43:

X