YARdım eder misiniz bana lütfen :(

nasıl edenilirm ki ve biz uzaktayız o bursada ben başka bi ildeyim :KK43:
ve şu deneme olayı belki gene sever diye istedim

Cnm.senin tek yapacagin şey kesinlikle yüzüne bakmamak.ama burada biz dilde doksek ikna olmuycaksin mesaj aticaksin ozelden ariycaksin yalvaracaksin filan.bildiğini okuycan eminim:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sizintimi ediyorum ben herkes burada bak banada aynisi böle oldu diye nasil anlatiosa ben banada böle olduydu diorum ders cikar diorm.kendinden ders cikarmioaan benden ders cikar diyorum.ayrıca sözlüyum ben yardima ihtiyacim.yok . Benim bu bahseddigim olay bambaşka.sizinti dio ya la.herkes bi cins

siz nasıl bişey yaşadınız özel olmassa sorabilir miyim?

Sizintimi ediyorum ben herkes burada bak banada aynisi böle oldu diye nasil anlatiosa ben banada böle olduydu diorum ders cikar diorm.kendinden ders cikarmioaan benden ders cikar diyorum.ayrıca sözlüyum ben yardima ihtiyacim.yok . Benim bu bahseddigim olay bambaşka.sizinti dio ya la.herkes bi cins

yanlış anlaşıldım sanırım. özür dilerim :nazar:

olmuşla ölmüşe çare yok arkadaşım
gerçekten seviyor musun yoksa mecbur mu hissediyorsun önce bir onu netleştir.. Herkes hata yapar (ki ben bir kadının sevdiği adamla olmasını gayet normal buluyorum) kendinden nefret etmeni gerektirecek bir şey yok hayatına bakmaya çalış.. bazen şer gibi görünen şeyler hayrımıza olabiliyor bunu unutma

biliyorum tövbe edip hayırlısını diliyorum elimden başka ne gelir ki artık :KK43: ama çok canım yanıyor....

Cnm.senin tek yapacagin şey kesinlikle yüzüne bakmamak.ama burada biz dilde doksek ikna olmuycaksin mesaj aticaksin ozelden ariycaksin yalvaracaksin filan.bildiğini okuycan eminim:KK43:

bilmiyorum artık şaşırdım ne yapıcamı gelmesini bekliyorum dün gene atıştık arıyorum açmıyor :KK43:

artık görüşmemelisin. ona gelince görüşmeyeceğini söyle. bu görüşme sadace sana acı verir.
ve hayat devam ediyor, bakire değilsin diye hayatın yok olmadı.
bir gün seni sen olduğun için sevecek bir erkek çıkar karşına. ve bu erkeğin seni sen olduğun için sevecek geçmişini sorgulamayacak biri olması gerektiğini unutma. .öyle birini sok hayatına...
açık ol . gerçeği söyle. ta başında ama.

böyle erkekler var. benim çevremde var mesela.
hatta beraber olup evlenen çok.
o yüzden moralini bozma.
hayat herşeye rağmen çok çok güzel. sen onu çirkinleştirme yeterki.
çirkinleştirmeyle kastımı anladın umarım.
onunla tekrar görüşme demek istedim.

Son düzenleme:
artık görüşmemelisin. ona gelince görüşmeyeceğini söyle. bu görüşme sadace sana acı verir.
ve hayat devam ediyor, bakire değilsin diye hayatın yok olmadı.
bir gün seni sen olduğun için sevecek bir erkek çıkar karşına. ve bu erkeğin seni sen olduğun için sevecek geçmişini sorgulamayacak biri olması gerektiğini unutma. .öyle birini sok hayatına...
açık ol . gerçeği söyle. ta başında ama.

böyle erkekler var. benim çevremde var mesela.
hatta beraber olup evlenen çok.
o yüzden moralini bozma.
hayat herşeye rağmen çok çok güzel. sen onu çirkinleştirme yeterki.
çirkinleştirmeyle kastımı anladın umarım.
onunla tekrar görüşme demek istedim.

biliyorum acı vericek ama hayatımdan öylece çekip gitmesini istemiyorum :KK43: sonuna kadar dipe batıp canımın yanmasına razıyım yeter ki göriyim bişeyleri yüzüne söylemek istiyorum....

siz nasıl bişey yaşadınız özel olmassa sorabilir miyim?

Biz 5 yil ciktik canim.4 yildan sonra catrtilar olmaya ara sira seni sevmiorm sana asik değilim demeleri oldu.haftalik mutalaka hakaret yerdim. Ama 4 yil beni çok mutlu etti Allah büyük hakkini yiyemem.hakaret hakaret hakaret derken bi gün iftra atti erkek kardesi varda onla ilgili bi iftirada bulundu.ayrldk tam sinava giriodum ygs sinavi sabah saat 9 sinava yarimsaat kalmis.neyse iste sonra son bi kez göreyim diye 15 gün sonra aramalari basladi .asla yüzüne bakmadim.canmda hhic yanmadi acikcasi ne yalan söyleyim .tam 5ay sonrada şuan ki sevdicegimle tanistik onu gorunce adeta sarhos olmustum.allah sonumuzu hayr etsin. Suanki sevdicegim kismini anlatma sebebim sana umut olsun diye...

Son düzenleme:
Biz 5 yil ciktik canim.4 yilda catrtilar olmaya ara sira seni sevmiorm sana asik değilim demeleri oldu.haftalik mutalaka hakaret yerdim. Ama 4 yil beni çok mutlu etti Allah büyük hakkini yiyemem.hakaret hakaret hakaret derken bi gün iftra atti erkek kardesi varda onla ilgili bi iftirada bulundu.ayrldk tam sinava giriodum ygs sinavi sabah saat 9 sinava yarimsaat kalmis.neyse iste sonra son bi kez göreyim diye 15 gün sonra aramalari basladi .asla yüzüne bakmadim.canmda hhic yanmadi acikcasi ne yalan söyleyim .tam 5ay sonrada şuan ki sevdicegimle tanistik onu gorunce adeta sarhos olmustum.allah sonumuzu hayr etsin. Suanki sevdicegim kismini anlatma sebebim sana umut olsun diye...

yani yeni biriyle tanıştınız mutlusunuz zor olmadı mı ?

of of kızlar keşke soğutsaydı kedinden beni ayrılık konuşmaları yaparken bile beni düşünerek konuşuyordu :KK43: geri dönmiceksin hiç mi dedim hiç dedi sakın dönersemde kabul etme dedi ki mutlu olamadığımdan dönmüş olurum dedi :KK43: neden yaaaa aşk bu kadar çabuk biter mi ?

bencede kendini tamamen işine vermiş durumda ne beni düşünüyor ne aşkımızı ama insan aşık olduğu kadına yaparmı bunu ne yapar eder zaman ayırır ki askerlikte bile daha ilgiliydi :KK43: ama şimdi daha dün aradım onu bekliyordum bana oyun oynıcanı söyledi sonra kapattı tekrar aradım bağırdı sonra yine aradım niye böyle yapıyosun diye oda biz bugün konuşmadık mı daha ne senle sürekli konuşup ilgilenemem ki ddedi ya insan sevdiğinin ağlamasına nasıl kayıtsız kalır ki

sende çok üstüne düşmee canım kendini geri çek bak nasıl koşar peşinden ulaşılmaz olduğunu hisseetr ararsan sürekli olmazz üstüne düşme

nasıl edenilirm ki ve biz uzaktayız o bursada ben başka bi ildeyim :KK43:
ve şu deneme olayı belki gene sever diye istedim
yeniden tanıt kendini ve yeniden aşık et kendini ona muhtaç göstermee bak birlikte olduk ben sana zorunluyum gibi davranışlar sergileme bu defa düşüncesi başka olur canım anlatabildimmi?

sende çok üstüne düşmee canım kendini geri çek bak nasıl koşar peşinden ulaşılmaz olduğunu hisseetr ararsan sürekli olmazz üstüne düşme

:KK43: sanırm en çok bu yüzden kaybediyorum .. sürekli ben fedakarlık yaptım ben ulaşmaya çalışarak ama o hiç çabalamadı nasıl olsa ulaşırım ona diye :KK43:

yeniden tanıt kendini ve yeniden aşık et kendini ona muhtaç göstermee bak birlikte olduk ben sana zorunluyum gibi davranışlar sergileme bu defa düşüncesi başka olur canım anlatabildimmi?

yani arayıp sormıyım ama ya gelmezse 1 hafta kaldı gelmesine bu davranışları gelip gittikten sonra tamamen ipleri kopardıktan sonra sergilesem gelmemesinden korkuyırum :KK43:

sırf gönlü olsun diye bütün kısıtlamalarını kabul ettim kıyafetten arkadaş ortamıma kadar ama elimde koca bi hiç :KK43:

yani arayıp sormıyım ama ya gelmezse 1 hafta kaldı gelmesine bu davranışları gelip gittikten sonra tamamen ipleri kopardıktan sonra sergilesem gelmemesinden korkuyırum :KK43:

tatlım öyle yap ama geldiğindede kendini kararlı göstert ona muhtaç olduğunu gösterme sızlaznma üstüne düşme diyorum ya kendini birazcık geri çek bak biliyorum geri dönücek bende yaşadım bunları ama bi birliktelik olmadı nişanlıyım ve şuan nişanlım çok korkuyo kaybetmekten

yani yeni biriyle tanıştınız mutlusunuz zor olmadı mı ?

Sana yemin ederim yukarida allah var .dünya varmis dedim onunla tanisinca.inan bana inan sanada bu olucak.ben 18 yasindayken o anki sevgilim icin onsuz nabarimda aman ayrilmasinda nolur lütfen Allahim DİE korkudan öluodum.

Son düzenleme:
tatlım öyle yap ama geldiğindede kendini kararlı göstert ona muhtaç olduğunu gösterme sızlaznma üstüne düşme diyorum ya kendini birazcık geri çek bak biliyorum geri dönücek bende yaşadım bunları ama bi birliktelik olmadı nişanlıyım ve şuan nişanlım çok korkuyo kaybetmekten

tamam tutucam kendimi sık sık aramıcam gelene kadar ve geldiğindede sızlanmıcam :KK43: gayet normal karşılıcam kabullenmişim gibi ki artık kabullenmem gerek beni sevmedini :KK43:

Sana yemin ederim yukarida allah var .dünya varmis dedim onunla tanisinca.inan bana inan sanada bu olucak.ben 18 yasindayken o anki sevgilim icin onsuz nabarimda aman ayrilmasinda nolur lütfen Allahim DİE korkudan öluodum.

biliyorum uygulamada zorlanma var hele akşamları daha çok üzülüyorum yokluğuna ayrılıcamıza :KK43: sonuçta her şeyimi paylaştım tüm sevgimi ona verdim farkındayım bende insan aşık olmadığı biriyle nasıl ömür geçirir ki onada söylicem mecbur hissetme diye umarım kalbimdeki şu acı aşk gider katlanamıyorum nefes alamıcakmışım gibi sanki :KK43:

X