Yardım edin lütfenn

dammy1903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2015
13
4
Merhaba arkadaşlar.Ben birine çok fena abayı yaktım ama durumlar çok karışık şuan.Ben bundan 1 ay öncesinde sanal bi uygulamadan biriyle tanıştım.Uygulamayı kullanmamdaki tek amaç;2 yıllık bi ilişkim yeni bitmişti ve sadece birileriyle konuşup özgüvenimi geri kazanmak istedim.Her neyse bu uygulamada genelde yazanlar 2-3 msj dan sonra cinselliğe dönüyordu.Ama bu çakal carlos 1 aylık konuşmamız boyunca hiç rahatsız edici bir imada bulunmadı.Bu benim çok hoşuma gitmişti.Neyse biz 1 ay konuştuk bu şekilde sonra bigün ben arkadaşımla dışardayken buna msj attım geldi.1 saat kadar oturduk muhabbet ettik.O gün ben bildiğin aşık oldum çocuğa.Tabi sonra ben durur muyum.?Aradan 5-6 gün geçtikten sonra bi arkadaşımın doğum gününde dışarı çıktık.Bu Carlos un ev arkadaşı bi cafe de çıkıyo müzisyen.Arkadaşımla oraya gittik.Ben tabi bunu da çağırdım.Neyse geldi biraz orda oturduk sonra arkadaşın programı bitti ordan bi club a gittik.Dans ettik falan.Herşey çok güzel saat gece 2 oldu.Ordan çıktık.Bize gidelim orda oturalım dediler.Gittik.Yanımızdaki arkadaşlar uyud biz oturuyoruz.Saatlerce gözgöze şarkı söyledik.Saçımı kokladı.Ya adam avuç içimden öptü.!Tüm samimiyetimle söylüyorum ben hayatımda bu kadar romantik bi an geçirmemiştim.Bildiğin mutluyum.Kafamı göğsüne koyunca huzurdan ölecektim(bünye alışkın değil tabi:)).Neyse biz bi 2 saat falan bu şekilde sarmaş dolaş oturuyoruz.Sonra tabi bi yakınlaşma oldu.Ve biz seviştik.Aslında o akşam hiç pişman olmadım çünkü duygusal anlamda beni çok mutlu etmişti.Sarılarak uyuduk.Sabah uyandık.Kafamda deli sorular.Sevgili miyiz? neyiz bilmiyorum.Tabi bişe de soramadım.Neyse o gün ayrıldık eve geldim falan ama çocuk hala msj atıyo.Konuşuyoruz.Sonra aradan 1 hafta kadar geçti.Biz yine buluştuk.Ev arkadaşı o ben.Yine gün sonunda onlara gittik.Tabi ilk gün ki kadar romantik değil.Ama bana kendimi cinsel obje gibi de hissettirmiyo.Adama aşığım bildiğin karşı koyamıyorum kendime.Derken biz böyle 1 aydır görüşüyoruz.Son zamanlarda yani bir haftadır.Hiç doğru düzgün msj atmıyo.Şimdi ben yarın bi arkadaşımla yine aynı cafeye gideceğim.Muhtemelen o da gelecek.Ya ben napıcam bu adamı nasıl yola getircem bilmiyorum.Sadece o akşam biraz da alkolün verdiği yetkiyle ona 'Senden korkuyorum.Aşık olmaktan korkuyorum,ben çok hoşlandım senden' dedim.O da 'Bu korkulacak bişe değil.Hem bende senden hoşlanmasam şuan birlikta olmazdık dedi.Tek dayanağim bu.Ayrıca yanyanayken çok güzel vakit geçiriyoruzOnun da mutlu olduğunu görebiliyorum.Ben çok gelişine davranan bi insanım yani böyle taktik falan işlerine kafam basmıyo.Bi yardım edin yaa.Lütfen

Hayattan ve aşktan ne istedigine karar ver.Sonra gerisi gelir

X