Saç Uzatma Yöntemleri yardima ihtiyacim var..

melisacanm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
2
1
24
oncelikle hepinize merhaba az once kaydoldum sorunum su ben normalde hayatim boyunca sacimi hep uzun kullandim hicbir zaman kisa sac modelini kendi uzerimde gormedim hep biʼ kisa sac hayalim vardi fakat annem hicbir zaman izin vermezdi 1 gun once anlik bir kararla sacimi kestirmeye karar verdim ve kestirdim saclarim suanda omzumda ve gercekten hic memnun degilim annemin dedigine geldim 🥺 tabii ki sacimi 1 haftada uzatamam fakat bu saclari daha hizli uzatmam gerek 8 ay sonra mezuniyetim var ve katiyyen bu saclarla katilamam ozguvenim asiri derecede sarsildi ne yapacagimi bilmiyorum annemden yardim istemeye cekiniyorum cunku onu dinlemedim acaba sizinde boyle bir yasanmisliginiz varsa lutfen yardimci olur musunuz ben elimden geldigince her yolu denerim ve soyle bi sorunum daha var ki saclarim disa dogru kivriliyor ve cok kotu bir gorunum yaratiyor psikolojim asiri bozuldu lutfen fazla maliyeti olmayan hizli sacimi uzatabilcegim maske kur tarzi bir seyler onerin simdiden tesekkurler ♡

Oohooo 8 ayda baya uzar saçların canım en azından göğüs hizana hafiften ulaşır sıkma canını değişiklik olmuş gözlerin alışmadığından sana öyle geliyordur bide tabi anneciğinin de olumsuz bakması etkilemiştir seni ☺️ Sabır gerekli birazcık kökü sende nasılsa.

Oohooo 8 ayda baya uzar saçların canım en azından göğüs hizana hafiften ulaşır sıkma canını değişiklik olmuş gözlerin alışmadığından sana öyle geliyordur bide tabi anneciğinin de olumsuz bakması etkilemiştir seni ☺ Sabır gerekli birazcık kökü sende nasılsa.
cok tesekkur ederim bi nebze rahatlattiniz ♡

Benim kendi saçımda edindiğim tecrübelere göre en çok uzatan maya maskesi ve havuç maskesi olmuştu hatta ben maskeleri eksik malzeme ve kendime uyarlayarak yapmıştım iki ay önce saçımı tekrar kestirdim çabuk uzasın diye soğan suyu deneyeyim dedim geçmişte de soğan suyu kullandığım vardı ama ben kabukları soyulmuş haşlanmış soğanın suyunu kullanıyordum saç kremi gibi yumuşacık yapıyordu ama şimdi saç uzatmak için soğan suyu maskesi tarifine baktığımda video da kabuğu ile haşlıyordu bende öyle yaptım ve pişman oldum saçımı taş gibi yaptı ve saçımı döktü tüm soğan suyu maskesi tarifleri bu şekilde ise bunu uzatsa bile tavsiye etmiyorum

X