Yardımcı olabilir misiniz?

Burcuur

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2013
3
0
34
Öncelikle merhaba.
25 haftalık hamileyim. Ve geçen ay yaptırdığım idrar tahlilim de doktorum enfeksiyon olduğunu söyledi. Benim hiçbir şikayetim yoktu. bu yüzden evde bol su tüketerek ve istirahat ederek geçirdim günleri.
24. haftamda şeker yüklemem yapıldı ve şekerimin gayet güzel olduğu söylendi.
dün tekrar idrar tahlili yaptırdım ve protein değeri önceki tahlilde + iken şimdi ++ olmuş.
Fakat bnim idrar yaparken herhangi bir şikayetim yk.
bu protein kaçağının bebeğime herhangi bi zararı olabilir mi ?
Çok endişeliyim bu konuda.

Son düzenleme:
Idrar yolu enf varken ilac vermedi mi antibiyotik veriyorlsr diye biliyorum bence doktoruna bi daha sor

Idrar yolu enf varken ilac vermedi mi antibiyotik veriyorlsr diye biliyorum bence doktoruna bi daha sor

İlginiz için teşekkürler.
Hayır herhangi bir ilaç kullanmadım. Doktor kontrolüme dha var ama çok endişelendim o yüzden buradan hamilelikte normal bi durum mu diye araştırmk istedim.

geçmiş olsun umarım sıkıntı yaratan bir durum değildir, ama siz yine de kntrol gününüzü beklemeyin, drla görüşün bence belki bir an önce ilaç başlayabilir, sağlıkla gelsin bebişniiz:nazar:

geçmiş olsun umarım sıkıntı yaratan bir durum değildir, ama siz yine de kntrol gününüzü beklemeyin, drla görüşün bence belki bir an önce ilaç başlayabilir, sağlıkla gelsin bebişniiz:nazar:

Dediğiniz gibi önemli bi durum değildir umarım.
En kısa zamanda gideceğim doktoruma.
Teşekkr ederm iyi dilekleriniz için. Allah herkesin bebeğini sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin.

X