Yardımcı olur musunuz ?

Ben eğer haklı sebepleri varsa eşime gerçekten destek olur kararının arkasında dururdum.Yaşlı değil aslında 45 yaşında gayet modern görünümlü cahil bir insan kısaca el iyisiler.Ne bileyim üzerinde çokça düşünmek gerek teşekkür ederim yorumunuz için 🙏🌸
Benim annem böyle, böylesi çok zor. Bazen ben de sırf bana kurgu şeyler yapıldığını düşünüyorum. Nispet gibi oluyor. Hemşireler günümü kutlamadı diye alınıyorsanız değer veriyorsunuz yine de. Hiç görüşmemek eşiniz görüşecekse daha çok yaralar. Böylesine en güzel cevap sallamamak. Ben kendi annem olduğu için ister istemez sallıyorum. Görüşüyorum tat alamıyorum. Siz de usulen görüşüp tat alamayacaksınız. El neyse kredisi o olsun ama. Öyle olursa günü kutlamış kutlamamış nispet yapmış çok da tın... ben hala üzerinde çalışıyorum bakalım inşallah olacak.

hayatınızdan cıkarmanız gerektıgı zaman cıkarmayıp durup durup susup alakasız bır konuda sırf hemsıreler gunumu kutlamadılar dıye hayatınızdan cıkarırsanız haklıysanız bıle haksız durumuna dusersınız kusura bakmayın komık bır sebep
benım muhasebecıler gunumu kutlamadı hayatımdan cıkardım bu yuzden kayınvalıdemı desem gulmez mısınız bana :KK70: sahsen yazarken ben bıle guldum

ıcımden gelmedı samımıyetsız davranacagıma kendımı sıkıntıya sokacagıma hıc aramadım kayınvalıdemı mesela ...
sırf aramak ıcın aramam sırf kutlamak ıcın kutlamam bırı de bana gercekten ıcınden gelıyorsa yazsın arasın ısterım

oyle oldugum ıcın benı nıye aramadılar aramaları gerektı demem ölüm kalım dogum gıbı onemlı hayatı bulgu ıceren bır olayım yoksa yok anneler gunuymus yok bılmemne gunuymus hayatı kendıme zehır etmem

sıze tavsıyem bu olacaktır tepkı vermenız gereken yerde verın tepkınızı saklayıp saklayıp boyle seylerden patlamayın sadece kendınızı patlatmıs olursunuz kendınıze zarar
Haklısınız o zaman biraz daha fırsat kollayayım 😂😂 teşekkür ederim yorumunuz için

Merhaba damla😊

Senin yerinde olsam iletişimi tamamen koparmak yerine asgari düzeye indirirdim.

Evim yakınsa bayram günleri biraz ziyaret ederim. O kadar.

Çok gerekmedikce aramam. Gitmem ya da onu evime çağırmam.

Benim kv başka şehirde. Ben aramam onu. O da beni aramaz. Senede birkac gün ziyaret ederim. Ama kalmam. Bir iki saat oturup kalkarım.

Ben de fazlasıyla kırgınım çünkü.

Ayrica bana kalırsa ablasının gelinini sana inat paylaşmış . Yani senin kırılıp tabiri caizse kıskanman için.

Bu durumda ona istediğini verme. Haberin yokmuş gibi ya da umrunda değilmiş gibi devam et.

Çünkü gerçekten basit ve ucuz bir davranış . Kasten yapılmış.

Tepki verirsen sürekli senin sinirlerini bozmaya çalışır.

Tepkisiz kalırsan,istediğini elde edemediği için yapmaktan vazgeçer.

Bol şans dilerim. Iyi bayramların olsun😊

Son düzenleme:
Merhaba damla😊

Senin yerinde olsam iletişimi tamamen koparmak yerine asgari düzeye indirirdim.

Evim yakında bayram günleri biraz ziyaret ederim. O kadar.

Çok gerekmedikce aramam. Gitmem ya da onu evime çağırmam.

Benim kv başka şehirde. Ben aramam onu. O da beni aramaz. Senede birkac gün ziyaret ederim. Ama kalmam. Bir iki saat oturup kalkarım.

Ben de fazlasıyla kırgınım çünkü.

Ayrica bana kalırsa ablasının gelinini sana inat paylaşmış . Yani senin kırılıp tabiri caizse kıskanman için.

Bu durumda ona istediğini verme. Haberin yokmuş gibi ya da umrunda değilmiş gibi devam et.

Çünkü gerçekten basit ve ucuz bir davranış . Kasten yapılmış.

Tepki verirsen sürekli senin sinirlerini bozmaya çalışır.

Tepkisiz kalırsan,istediğini elde edemediği için yapmaktan vazgeçer.

Bol şans dilerim. Iyi bayramların olsun😊
Merhaba 🌸 teşekkür ederim düşüncelerinizi önemsediğim birisiniz ☺️
Söylediklerinizi dikkate alacağım iyi bayramlar ☺️

X