Yardiminiza ihtiyacim var..

Siz çok alıngansınız gerçekten bir ömür böyle geçmez
Ama ne olursa olsun kimse hakaret edilmeyi haketmez,eşiniz çok saygısız.,
İkinizinde işi çok zor..

Şuan yapacak bişeyin yok yine eşinin adım atmasını bekleyeceksin her zamanki gibi, o küslüğü bitirene kadar birşey yapmayacaksın, evliliğiniz onun elinde çünkü sen böyle davrandığın sürece eşinin inisiyatifinde herşey. Küslüğe de barışa da o karar verecek. Sen kendini düzeltene kadar, kendisi de bunu söylüyor zaten.

Dogru, yapacak hic biseyim yok, zaten icimdende gelmiyor o kadar tartismadan sonra.
Bana karsi tahammulu az, ama benimde tahammulum cok degil bende hirpalanmaktan biktim . nasil duzeltecegiz aramizi. ben mutlu etmek ve mutlu olmak istiyorum, nereden baslayacagim.

Bir kaç konunuza daha denk geldim de gerçekten fazla ilgi bekliyorsunuz bencede.biraz alttan alsanız eşiniz size daha farklı yaklasak eminim.
Kahvaltı hazırlamadi diyorsunuz, adam sormuş. İçinize atacaginiza direk evet neden olmasın deseydiniz eşiniz seve seve hazirlardi bence. Kaldı ki kahvaltı ne ki yani dolaptan çıkarılan iki üç tabak ekstra bir yumurta yani. Abartmayın. Hiç sormayadabilirdi.
Herkes eşinden ilgi sevgi bekliyor. Ama bunu adamın kafasına kafasına vurusianiz yapacağı varsa da yapmaz . Bende 3 yıllık evliyim. Başlarda sizin gibiydim. Ama ne zaman ki ben başına vurmadim, hiç bunu dillendirmedim kendi daha fazla yakınlık gösterdi. Bu böyledir. Adamı bunaltip aklına gelmeyeni yaptirmayin derim. Seviyorsanız biraz sakin olun. 7/24 aşkım cicim balim sarılma falan olmuyor. Yok öyle dünya.

Dedim ki içimden "lütfen bu kez p'ye hak vereyim" ama veremedim.
Yahu adamcağız sormuş ne var bunda. Ölür müsün gidip arkadan eşine sarılsan öpsen "hazırla birlikte yiyelim aşkım" desen. Onun inciği bunun cıncığı. Neden eşim beni de düşünüyor demiyosunda zaten yapmalıydı modundasın. Bu ilgi değil. Sen direk yapabilirsin ama eşin başka bir insan. Onu öyle kabul edeceksin. Senin gibi düşünmesi saçma olur. Yoksa kendini erkek olarak klonlat ve onunla evlen başka çaresi yok.
Sürekli detaya iniyosun ve sürekli bir negatiflik arıyorsun ya da içindekini adama aktarıyorsun. Ya değiş ya da evliliğinin bitmesine neden ol böyle.. Sen bilirsin.

Adam haklı bu nedir yok yemicem sonra nie hazırlamadın bilmem ne adamı çileden cıkarmışsın bi de üslup bekliosun bence arkadaşım sen ben merkezci evrede takılı kalmışsın git bi psikologla görüş dünya senin ettafında dönmüo

Dogru, yapacak hic biseyim yok, zaten icimdende gelmiyor o kadar tartismadan sonra.
Bana karsi tahammulu az, ama benimde tahammulum cok degil bende hirpalanmaktan biktim . nasil duzeltecegiz aramizi. ben mutlu etmek ve mutlu olmak istiyorum, nereden baslayacagim.
Neden yapmadım niye düşünmüyordum beni demeyi bırakıp içinizden geliyorsa sevginizi gösterin. Ve geri çekilin. Aa sende şöyle hiç sarilmadin aramadın sormadin deme. Bırak biraz adamı bence. Yoksa böyle giderse ya hep böyle kavgalar olacak çoook konu açacaksın malesef. Tabi bardağı taşıran son damla gelince bilmiyorum ne olur

Bak bnce kendine bi ugras bul adami sasirt ozmn senin pesine gelecektir. Keyfin yerinde olsun erkekler mutlu kadinlari sever probpem cikran degil. O gelsin gul film seyret yanina da otrma adam az nefes alsin. Sonra izle gul kitap oku dus al bsiler yap aksam vakit gecir yalniz arada onla sohbet et mesela okudugun kitabin komik kismini anlat ona kisacik kussun sanmasin yani. Bikac gun boyle yap. Emin ol esin seni tartiyor davranislarini. Oda desinki degisiyor bu kadin. Zaten ondan sonra oda ilgi istiyecektir. Bnde esime oyle davraniyordum bikmisti ve birden ilgiyo azalttim orgu ormeye filmizlemeye basladi simdi diyorki sen eskisi gibidiilsin ama boyle daha iyi zamanla kendimi alistrdim sonra baktimki adamada yazik baskidan herkes bunalir yani kndini buna zorla

Ay okurken fenalık geldi. Ne kadar kaprislisin sen. Adamin tepkileri fazla olabilir ama bunlarin sebebi olarak seni görüyorum. Adami bunaltmissin az daha boyle devam et adamı amacina ulaşırsın az kalmış adamin cildirmasina

:olamaz:
Cam fanusta mı yetistınız
Bu yasınıza kadar her istedıgınız hatta daha ıstemeden önunuze serılmıs olmalı karsınızdakınden ve hayatdan beklentılerınız takıldıgınız konular karsısından yuzune fener tutulmuş tavşan gıbı bakakaldım
Dılerım bu yorumuma uzuntuden kahrolmazsınız
Insan sızınle konusmaya da korkar cunku ya kırılırsa acaba yıne neyı dusunemedım dıye
Hayır karsınızdakıne hayatı zından etmenızı gectım sız boyle nasıl mutlu olabılıyorsunuz

Maıle cevap verıyorsun amaa dıyen bırının oyleyse esıne sarılıp ıyı geceler tatlım demesı gerektı
Ben olsam sormazdım hazırlardım dıyen bırının esınden once kahvaltı hazırlaması gerektı ozaman
E hazırlasaydınız madem

Hanı sızın bakıs acınıza gore konusuyorum sız esınız olan kısı olsaydınız karınıza boyle derdınız demekkı neymıs hayatı kendınıze ve esınıze bos yere zından etmemek gerekmıs

Rahat olun bıraz

28 yasindayim.
sence tepkisi normal yani agzina geleni saymak konusmak yerine direk bagirmak gibi...
cok asagilayici davrandi, hatta bana karin asagiliksa herseyi yaptirir karsindakine dedi.
Cok uzuletek soyluyorum
Sızden bıkmıs ve sogumus
Nefret etmeye bıle baslamıs olabılır
Evlendıgım gune lanet olsun laflarınıda duyabılırsınız
Keske evlılıgınızı bu noktaya getırmeseydınız keske hayatda sıze herseyden mutlu olunabılecegını asılasalardı
Bukadar cok sevgıye ve ılgıye ıhtıyacınız varmıs gıbı davranmanız acaba cocuklugunuz nasıl gectı sorusunu uyandırdı
Evlılıgınızın sonu yok bellı kı

hic agzimi acamayacakmiyim ?
ama sen sürekli ağzını açıyosun.

Sabah oldu benim alarmim caldi, oda kalkti birseyler yapiyo mutfakta, napiyosun dedim, kahvalti yapicam sanada hazirlayayim mi yermisin dedi, bende yok ben yemem ise gidicem dedim. ama icten ice bozuldum ben olsam sormadan hazirlardim, daha dogrusu her aksam hazirliyorum, her haftasonu sabahi hazirliyorum, sorulurmu ki ? Bencilce geldi.
adama hazırlama demişsin hazırlamamış. sonra hazırlamadı dye laf söylemişsin. allah aşkına şunu bi oku mantığını bi kavra. belli zeka seviyesineyse anlayabiliyo olman lazım.

her açtığın konuyu hayretle takip ediyorum ben de,ilk defa yorum yazmaya karar verdim.
gerçekten haksızsın , herşeyin altında art niyet arıyosun.bence ciddi psikolojik sorunların var,yardım almalısın,takıntılısın..

Bence buraya yazdığın herşeyi bi evlilik terapistine filan anlat. Belki o zaman biraz değişirsin de evliliginiz kurtulur, kocan da rahat bi nefes alır

X