Yardımm

Akasya

Saçmalamayın!
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
9.156
13.880
Yarın evli bir bayan olarak ilk defa misafir ağırlayacağım. Apartmanda ki komşularım gelecek.
Düşündüğüm Menü

Kısır
Ispanaklı börek
Elmalı kurabiye
Tuzlu kurabiye
Etimek tatlısı
Kakaolu kek
yeterli mi sizce? Başka ne yapabilirim?

Bence gayet güzel bi menü yeterli de ama bi çeşit börek dahamı yapsanki ıspanak sevmeyen olabilir.

Ya bencede borek eklesen iyi olur cok tatli olmus menun :)

Samsung Ace

Yarın evli bir bayan olarak ilk defa misafir ağırlayacağım. Apartmanda ki komşularım gelecek.
Düşündüğüm Menü

Kısır
Ispanaklı börek
Elmalı kurabiye
Tuzlu kurabiye
Etimek tatlısı
Kakaolu kek

Ispanaklı börek yerine etimek tatlısını çıkartıp ıspanaklı pasta yapsanız daha hafif bir tatlı çünkü etimeki tutturmak zor olabilir çok şerbetli bir tatlı onun dışında güzel bir menü :)

Düşündüğüm Menü

Kısır
Ispanaklı börek
Elmalı kurabiye
Tuzlu kurabiye
Etimek tatlısı
Kakaolu kek

Canim.bence bi de kisir yap.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya bencede borek eklesen iyi olur cok tatli olmus menun :)

Samsung Ace

tuzlu kurabiye yazdım ama daha çok poğaca gibi olacak kurabiyem. 3 çeşit tatlı 3 çeşit tuzlu. acaba bir de makarna salatası mı yapsam?

Ispanaklı börek yerine etimek tatlısını çıkartıp ıspanaklı pasta yapsanız daha hafif bir tatlı çünkü etimeki tutturmak zor olabilir çok şerbetli bir tatlı onun dışında güzel bir menü :)

etimek tatlısını çok güzel yaparım bana biraz daha kolay geliyor:KK1:

oo süper menü kısır var bi kere daha ne olsun :KK16: bence de ıspanaklı börek yerine patatesli ya da peynirli börek yapsanız daha iyi olur. :KK6:

menün güzel canım gayet kolay gelsin saanaa vala benimde canımm çokk çektii:KK34:

Ispanağı herkes sevmez de o yüzden ekle demiştim:)
Makarna salatası da güzel olur yanına. Ohhh bizde mi gelsek napsak :KK1:

salata ekle menuye cnm salata eksık ve gereklı bence.. ya patates salatası yada normal salata gobekle yapılandan.

X