Yarı yolda bırakılmak :(

Kendinizi suclamaniz hata işte.
Sosyal medyaya karışan "erkek" sevgilisinden para alıyor.
Aradaki tezatlıği, ikiyüzlülüğü fark edemiyor musunuz cidden?
İşine nasıl gelirse öyle davranmış.
Ona göre karışmadı ben ona bahsetmemiştim ama gizlemedim de bu hesabı herkese açıktı zaten kendi bakmış bulmuş arkamdan iş çeviriyorsun dedi yemek yapıp paylaşmışım sağlıkçıyım onunla ilgili şeyler paylaşmışım hesap da biraz ilerler diye aralara gerçek biri olduğu belli olsun diye kendimden de paylaştım bir şeyler takip edilen kamu sayfalarında millet kendini paylaştırıyormuş bir kere bile girip bakıp görmedim ben binlerce takipçisi var diye bana getirisi olur dedim başıma gelenler hep kendi salaklığım işte

Daha önce konu açmıştım buraya eski bir tanıdık beni sürekli rahatsız ediyordu kendi başıma hallederim sandım ona söylemedim öğrendiğinde arkasından iş çeviriyorum sanki ama numara bende kayıtlı bile değildi anlıyorum hatalıydım söylemeliydim onu aştık bu sefer hobi sayfası açmıştım sosyal medyada orda takip ettiğim sayfalar için olay yarattı sağlıklıyım kamu sayfalarını takip ettim sayfam büyür diye kriz çıktı ama oralarda ne işim varmış niyetim başkaymış ama sonra ne hikmetse yine normale döndü dedim haklı kendince dikkat ederim ama bir türlü aşamadı bunları sanırım ki son zamanlarda evlilik planları yapan adam güvenemiyorum dedi çekti gitti şimdi de dün aradı işte açmadım ne istiyor bilmiyorum ama artık canım acıyor
Hobi sayfası ile ilgili tavırları çok yanlış, bu kadar kıskanç adam size evlenince hayatı dar ederdi. Güvensizlik yaşıyormuş zaten, ileride o tetiklenirdi sürekli. Bittiği iyi olmuş. Şuan çok canınız yanıyor ama inanın zamanla geçecek.
200 bin lira kadar.
Gerçekten sevgilinize bu kadar büyük bir parayı verirken hiç mi endişe duymadınız? Paranın üstüne yatsa, vermese yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Maddi durumu iyiyse şimdiye kadar çoktan verirdi o borcu. Kaldı ki durumu iyi olan adamın hiç mi yakınında borç alabileceği başka biri yokta kız arkadaşından istiyor?

bu kadar duvar örmenize gerek yok,herkes pişman olabilir,terapi alıp,bu kadar üzülecek bir durun değil,ilişkiler başlar ve bazende bitebilir,sırf bitti diye engellemek,konuşmamak,bu kadar kesin hamleler yapmak doğru değil,kaldıki aranızda aşılamayacak bir durum yok,bunu kişisel almayın,bazı insanlarda olağanüstü bir güven problemi var kendimden biliyorum bu aşılabilecek gibi bir durum değil,aldatılan,kandırılan bir çok insan bu travmayı yaşıyor,sonuçta sizi aramış cvp verip konuşsaydınız keşke,dinleseydiniz bıraksaydınızda kendisini size anlatsaydı belki siz yardımcı olurdunuz,yakıp yıkmak bu kadar harap olmak yerine çözümü çok basitte olabilir,bazen sıradan çok kolay problemleri biz abartarak kötüye çevirebiliyoruz,herzaman söylerim güven problemi hiçbir zaman karşı tarafla alakalı değil,çoğu kez öncesinde yaşanan nahoş tecrübelerin sonucu,ben beraber çözmekten yana olurdum.
Şok oluyorum
Bu kızı neye sürüklüyorsunuz
Neyin pısmanluıgından söz ediyorsunuz
Cok pısman olan aramakla kalmaz kapısına kadar da gelır sırf ulasabıleyım dıye ne taklalar atar
Ya cahilsiniz ya da cahilsiniz derim ben bu yoruma
Baska alternatifi olamaz yaptıgınız su sacma acıklamanın.

Bu kıza umut verip belkı kaç acıya daha surukleyeceksınız
Yapmayın!

Oglanı boklamazsınız Allah tan korkarsınız anlarım
Ama güzellemek nedir ne alaka ne tehlikeli! Bu ne aymazlık yahu kudurdum burada sinirden yaşınız kaç
Hıc mı tecrübeniz yok
Başkalarının mutsuzlugundan mı beslenen birisiniz yoksa

Ona göre karışmadı ben ona bahsetmemiştim ama gizlemedim de bu hesabı herkese açıktı zaten kendi bakmış bulmuş arkamdan iş çeviriyorsun dedi yemek yapıp paylaşmışım sağlıkçıyım onunla ilgili şeyler paylaşmışım hesap da biraz ilerler diye aralara gerçek biri olduğu belli olsun diye kendimden de paylaştım bir şeyler takip edilen kamu sayfalarında millet kendini paylaştırıyormuş bir kere bile girip bakıp görmedim ben binlerce takipçisi var diye bana getirisi olur dedim başıma gelenler hep kendi salaklığım işte
Eski konularınızı biraz biliyorum, adam sizinle savaşıyor gibiydi sanki, şimdi gider başkasını bulur ona pamuk gibi olursa şaşmayın, bazen birini zayıf belleyip üstüne gidebiliyorlar, psikopat bunlar. Ömür boyu da kendilerine suç bulmazlar, o hak etmişti öyle yaptım derler.

O dönem lüks bir araç aldı eksiği vardı yardımcı oldum ailesinden almak istemedi diye
Tövbest bu muydu acil ihtiyaç? Napın edin paranızı alın geri. Düğün arabası yapar sizin paranızla, siz de istekramdan izlersiniz.

Hobi sayfası ile ilgili tavırları çok yanlış, bu kadar kıskanç adam size evlenince hayatı dar ederdi. Güvensizlik yaşıyormuş zaten, ileride o tetiklenirdi sürekli. Bittiği iyi olmuş. Şuan çok canınız yanıyor ama inanın zamanla geçecek.

Gerçekten sevgilinize bu kadar büyük bir parayı verirken hiç mi endişe duymadınız? Paranın üstüne yatsa, vermese yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Maddi durumu iyiyse şimdiye kadar çoktan verirdi o borcu. Kaldı ki durumu iyi olan adamın hiç mi yakınında borç alabileceği başka biri yokta kız arkadaşından istiyor?
Bu hafta göndermesi gerektiğini söyledim güvenirim bu konuda ona ama son olaydan sonra çok güvenilir biri de değilmiş tabi

Ailesi varken sevgilisinden para alan koca yürekli erkek gibi erkek. Hemde lüks araba için, gayet keyfi yere.
Bazen göz görmek istemeyince her şeye bahane bulunuyor demek ki.
Bilmiyorum güvendiğim için verdim öyle biri değil diye düşünüyorum üstüne yatacak ama bakalım neticede beni yarı yolda bıraktı mı bıraktı neden olmasın

Ailesi varken sevgilisinden para alan koca yürekli erkek gibi erkek. Hemde lüks araba için, gayet keyfi yere.
Bazen göz görmek istemeyince her şeye bahane bulunuyor demek ki.
İşte demiyorlar, bu kadar heriftin de senin arabanın parasını niye ben ödüyom. Sevince b.kunu çıkarmayacaksın, erkek milleti sevmiyor öylesini.

Şu anlattıklarınıza göre zaten sizin ayrılmanız gerekiyordu ama her nedense normalleştirmişsiniz.

Burada hep diyorum ya adamlar kötü biz kadınlar devam ediyoruz ama kötü adamlar akıllanmıyor,aksine üste çıkıp kendi ayrılıyor hatta sevgili yapıp evleniyorlar.

İlişkide de evlilikte de böyle.

İşte ben hep kendimi suçladım haklı belkide dedim sosyal medya kullanmadığı için arkasından iş çeviriyorum sandı dedim ama hep açıkladım genelde dinlemedi ama sonra bir şekilde önümüze baktık devam ettik aşkından yine ölüp bitiyordu bir anda ne oldu anlamadım. İki ay sonra doğu görevine gidecek hatta belki yurt dışı ama kötü bir yer ondan mı böyle oldu diyorum ama kendimi kandırmak istemiyorum. Belki abartı gelebilir ama taze olduğu için sanırım atlatamıyırum henüz kırgınım biraz.
Cok guzel manıpule edılmılsınız

Bana biraz bahane etmiş gibi geldi. 200 bin borç alırken gayet güveniyormuş. Konu evliliğe gelince bir tarafları yememiş suçlu çıkmamak için eski olayları bahane göstermiş. Kamu hesabı takip etmekle ne ilgisi var. Çocuk mu kandırıyor?
Ciddi ciddi aşamıyorum güvenmiyorum evlenecek kadar dedi hatta günlerdir hazmedemediğim bu sen kimsin yani diye. O kamu hesaplarında asker polisler kendini paylaşıyormuş kadınlar aranıyormuş zoruna gitmiş 400 bin kişi takip ediyordu bu arada.

X