Yarı yolda bırakılmak :(

Daha önce konu açmıştım buraya eski bir tanıdık beni sürekli rahatsız ediyordu kendi başıma hallederim sandım ona söylemedim öğrendiğinde arkasından iş çeviriyorum sanki ama numara bende kayıtlı bile değildi anlıyorum hatalıydım söylemeliydim onu aştık bu sefer hobi sayfası açmıştım sosyal medyada orda takip ettiğim sayfalar için olay yarattı sağlıklıyım kamu sayfalarını takip ettim sayfam büyür diye kriz çıktı ama oralarda ne işim varmış niyetim başkaymış ama sonra ne hikmetse yine normale döndü dedim haklı kendince dikkat ederim ama bir türlü aşamadı bunları sanırım ki son zamanlarda evlilik planları yapan adam güvenemiyorum dedi çekti gitti şimdi de dün aradı işte açmadım ne istiyor bilmiyorum ama artık canım acıyor
Belki borç için aramıştır

Ya para gelmedi ya da barıştılar tekrar :)

ben de yeni konuyu gördüm de oradan geldim buraya :)
adamı ailesiyle tanıştırıyor
eski konularına baktım bu adamla alakalı. yani ben de hayatım boyunca berbat insanlara rastladım ama
bu kadar kötülerini nasıl buluyor kadınlarımız aklım ermiyor
bu sitede en çok üzüldüğüm üyelerden biri
aslında işi gücü eğitimi olan bi kızcağız ama çok özgüven problemi var, kilo problemi falan var
kendini pek beğenmediğine dair mesajları olmuş eskiden
bana bi daha kimse bakmaz ben bi daha kimseyi bulamam düşüncesiyle böyle kötünün de kötüsü ilişkilere muamelelere katlanmalarına çok üzülüyorum
hele ki bu ilişkisi burada okuduğum en kötü en katlanılmaz ilişkilerden biriydi, bak kalmış aklımda

gerçi bu da aynı tas aynı hamam tarzı bi üye olduğu için yeni konusuna pek yazan olmamış

eski konularına baktım bu adamla alakalı. yani ben de hayatım boyunca berbat insanlara rastladım ama
aslında işi gücü eğitimi olan bi kızcağız ama çok özgüven problemi var, kilo problemi falan var
bana bi daha kimse bakmaz ben bi daha kimseyi bulamam düşüncesiyle böyle kötünün de kötüsü ilişkilere muamelelere katlanmalarına çok üzülüyorum
hele ki bu ilişkisi burada okuduğum en kötü en katlanılmaz ilişkilerden biriydi, bak kalmış aklımda

gerçi bu da aynı tas aynı hamam tarzı bi üye olduğu için yeni konusuna pek yazan olmamış
ben doğru konuya mı gelmişim bu durumda :)

İnsan yüz buldukça daha kötü hâle geliyor. Karşısındakinde de özgüven eksikliği, sevgi ve ilgi açığı hissediyorsa iyice suyunu çıkarıyor. Bu hayatta kendini suistimale açık hâle getirmeyeceksin en büyük hataları bu.

böyle sorunca kendimi bencil hissettim onca problemden bahsetmişsiniz ben yoksayıp ne sormuşum ama kendimden emin olamadım sadece forumda yeni değilim ama hep bilgisayardan uzak olduğum için asla tam aşina olamadım. yeni yeni masa bası iş hayatına geçince alışma evreleri :)

umarım mutlu olur ya ne diyeyim
Evet doğruymuş ben şok :)
:KK70: benim direkt kendimden şüphe etmem

X