Yarın misafirim geliyor ne pişirsem acaba

Onu da yazacaktım da yemek yok demiş sarmalar poğaçalar ayy bir zamanlar günlerim vardı masaya bir kurardım açık büfe ahh ahh
Helal olsun. Ya kizlar bana guzel tammmm kivaminda bir kisir tarifi verir misiniz kadinin da konusunu sabote ettim ama hayriniza guzel bir kisir tarifi verin bana da (cocuklar ona da yaprakli pilav diyor agizlarini yediklerim )

Fırında bir şey olsun istiyorum tercihen çok uğraştırmayacak. Tatlı yaptım, kısırım var yaprak sarmam var, soğuk makarna yapacağım ve yanına ekstra bir şey daha istiyorum sıcak bir şey
Bir çorbada yap mercimek tamamdir

Helal olsun. Ya kizlar bana guzel tammmm kivaminda bir kisir tarifi verir misiniz kadinin da konusunu sabote ettim ama hayriniza guzel bir kisir tarifi verin bana da (cocuklar ona da yaprakli pilav diyor agizlarini yediklerim )
Bu olabilir mi

Kısır tarifi mi ben öyle değişik kısırlar bilmem standart kısır işte kız ne tarifi zaten biliyorsundur

Buna hemen bakiyorum
Çocuk varsa kurabiye evde sık sık yapılmalı
Olmaz, seker sagliga zararli

Tarator Çotanak ne kız tövbe Bismillah kısır çeşidi mi o da

Bilsek, kararinda tutturabilsek sormayiz heralde di mi Benim garipler resmen deneysel calismalarimi tuketiyor
Deneysel dedin de eşimle ilk evlendiğimizde deneme köftemi yemişti bildiğin içi çiğ garibim napsın yediydi çiğ köfte seviyorsun bunu da yersin dediydim

Deneysel dedin de eşimle ilk evlendiğimizde deneme köftemi yemişti bildiğin içi çiğ garibim napsın yediydi çiğ köfte seviyorsun bunu da yersin dediydim
Yazik ben coook cok kotu durumda degilim, isin girgirindayim ama kisirim bir turlu birbiri ile ayni olmuyor
Doğrudur.Biz kendimiz yaptık pekmezi ondan şekersiz olduğunu biliyorum
O zaman tabi ki guvenerek tuketirsiniz, bizim yok

Tam tarif değilde kendimin dneme yanılmayla bulduğum bir iki püf noktası var.
Sulu seviyorsanız ıslatırken suyunu bir tık fazla, daha tane tane seviyorsanız bulgurun üzerini fazla geçmeyecek kadar su koyun.
Salçasını mutlaka kavurun, çiğ koyanda var ama ozmaan çiğ salça tadı oluyor.
Severmisiniz bilmem ama salçayı kavururken bir diş sarmısak rendeleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…