Yaş farkı... İş farkı... Napıcam???

Yas farkın çok. Ben evlenirken 21 eşim 25ti az mesela. Ama şuan ben 29 eşim 33 yaşında. Ben daha otuzu görmeden sen yariladin diye şaka yaptım o bile bı kompleks yarattı ikimizde . Coooook gençsin bence vazgec

e-ticaret sitelerinin arayüzünü düzenliyorum gibi bişiler demişti. anlattı da işte ben bunu aklımda çok tutamadım. arayüz vs vs bana biraz yabancı kavramlar maalesef
Yazılım işi yapıyor. Alışverişlerde sayısal veriler vs çıkarıp analiz edip şirketlere sunuyor. Genelde yurtdışı temelli firmalar oluyor bunlar ve dolar ya da Euro üzerinden maaş veriyorlar. 1000-3000 Euro arası maaş alanı duydum bu işlerden. Hatta ikisi ile bizzat tanıştım. İyi derecede İngilizce de biliyor bu kişiler. Mesela bir ürün sitede kaç kere tıklanmış, kaç kere tıklandılar sonra satın alınmış, alan kişi kaç kere bakıp almış. Hangi görsele sahip ürün daha çok satılıyor? Hangi satıcılar daha Güvenli bulunuyor? Bunların analizlerini yurtdışına satıyorlar. Onlar da bizdeki alıcılara.

BENCE SEVİORSANIZ MANTIKSIZ DEĞİL BU İLİŞKİ. İLERDE ZORLUK ÇEKERSENİZ BOŞANIRSINIZ AMA BAŞTA BU İHTİMALLERİ KONUŞUP BİRLEŞMEKTE FAYDA VAR.EDEVLETTEN KİMLİK BİLGİLERİNİ İSTEYİN.WHATSUPPTAN GÖNDERSİN SONRA SİLSİN.BEN ÖYLE YAPTIM.KAFAM ANINDA RAHATLADI.

tesekkür ederiim, sanırım böyle bir sey evet. siz cok daha iyi anlattınız :))

Hanımlar sizden ricam direkt konuya odaklanıp yorum yazmanız

Uğradığı hakaretler de yenir yutulur değil, ne iki kahveye kendini sattığı kaldı ne konsluğu. Ama basitle basit olmasaydı keşke haklısınız.

Bu kadının sıkıntısı ne???? BU NE?? Şikayet ettim burdan da paylaşıcam herkes görsün. Ruh hastası, bugun hala mesaj atmis takıntılı kadın

Bu kadının sıkıntısı ne???? BU NE?? Şikayet ettim burdan da paylaşıcam herkes görsün. Ruh hastası, bugun hala mesaj atmis takıntılı kadınEki Görüntüle 3154186
Lütfen buradaki ve özel mesajdaki tüm hakaretlerin ss ini alın ve yargıya taşıyın. Kesinlikle şikayetçi olun.

Bu kadarı çok fazla. Sağlıklı bir ruh halinde olmadığı belli zaten ama, kusura bakmasın, dilini tutacak herkes. Rezalet. Terbiyesiz.

Neden bu kadar taktı size anlamış değilim.

ben de anlamadım, burada birini engelleme şansımız var mı? bilmediğim için size sorayım dedim

Bu kadının sıkıntısı ne???? BU NE?? Şikayet ettim burdan da paylaşıcam herkes görsün. Ruh hastası, bugun hala mesaj atmis takıntılı kadınEki Görüntüle 3154186
Gerçekten de, sizin derdiniz ne? Neden bu kadar taktınız konu sahibine? Korkunç hakaretler ettiniz burada yetmedi, banınız bitince özelden yazıp korkunç küfürler etmişsiniz. Gerçekten, neler oluyor? R Romona

yaş farkı zamanla üzer, uzun vadeli düşünmek için bu bi engel. Üç ay çok kısa bi süre, uzun vadede ne olacağını bilemezsiniz, kuyruğunu yiyen yılan gibi oldu bu şekilde yaZınca. Ben tercih etmezdim.

3 aylık ilişki bi zahmet mükemmel olsun zaten ki ilişki içinde sadece 1 ay görüşmüşsünüz sanki yıllardır birlikteymişsiniz gibi maşallah diyin nolur demen? :)))

İlişkiyle ilgili çok detay vermediğiniz için yorum yapamam ama şu an 33 yaşındayım ve kocam andropozda olsa şu benim en libidolu yaşımda, bayaa üzülürdüm. Hayır aklınızda olsun diye söylüyorum yani.

Ooooo kompleks turnusolu gibi konu gelmiş, aklını kaybeden bile olmuş... hiç haber vermiyosunuz

Konu sahibi yazdıklarını okuyunca bir an dehşete kapıldım...Çünkü gözümün önünde direkt bıcır bıcir, masum, güzeller güzeli, gencecik bir ceylan ve bir predator canlandi...Arkadaşlar adam evli olabilir filan demişler ama az soylemişler...seri katil bile olabilir anasını satayım...3 ayda nasıl güvendin? Nasıl bu kadar emin oldun sevgisinden? Nasıl kapıldın? Çok naif, çok deneyimsizsin... Mesleğini bile bilmiyorsun daha tam olarak...Yok mu tanıdık emniyette birileri bir GBT baktır bari, ya da ne bileyim çalistigi şirkete, mezun olduğu okullara bir sor soruştur...Güvenme lütfen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…