Yaş farkı... İş farkı... Napıcam???

Kizim olsa babasi yasinda biriyle bana gelse cok uzulur ve rest cekerdim o adam icin sorun yokki tabiki herkese soyler sen gencsin ama aklin basinda degil adam 40 olmus ya benim esim 36 yasinda ben 30 yasindayim 4 sene sonra 40 olacak dusununce korkunc geliyor sen daha genceciksin ya uni okuyan kizlar bari biraz daha akilli olsun. Yazilimci olabilirmi evden calisip doviz kazanan o sekilde cok kazaniyo yazilimcilar baska is bilemiyorum. Maddiyata aldanma yinede

Buradaki arkadaşlar 40 dan sonra hayat bitiyor sanıyorlar kanımca.47 den bildiriyorum,gayet güzel giden bir cinsel hayatımız var oglan evden çıksın diye gözüne bakıyoruz
Valla ben de 40 yaş sonrası yorumları hayretle okudum. Ben de eşim de 40 yaş üstüyüz ve herşey de gayet güzel. 15 senedir evliyiz çoluk çocuk sahibiyiz bu arada. 40 yaş sonrası erkeklere bişey olmuyor kızlar abartmissiniz yani.
Konu sahibine gelince fatmaturk21 zaten hemen evlilik düşünmüyormus. Ben olsam bu ilişkiye fırsat verirdim adamı iyice etraflıca tanirdim. Herkesler adamdan şüphelenmis de ya adam gerçekten iyi biriyse. Benim en iyi arkadaşımin eşiyle arasında 15 yaş var. Evlendiklerinde 25 e 40mis. Şimdi 50 ye 65 ler ve çok mutlular inanın. Yani olur mu olur. Bir şans tanıyın, aranizdaki sevgiye inanıyorsanız, partnerinizi iyice tanıyın.

Ben yaş farkına ya da işine gücüne takilmadim. Sadece her şeyi ciddi bir adıma tasimak için çok çok erken. Kendisi zaten bu yaşına kadar evlenmediyse ve genç bir sevgilisi olduğunun da bilincindeyse biraz daha bekleyebilir. Madem ilişki güzel gidiyor bunun tadını çıkarın. Birbirinizi tanıyın. Güzel vakit geçirin. 3 ay bir seylere adım atmak ve birini gerçekten tanımak için çok kısa bir süre.

Yaş konusu bi 6-7 sene daha sorun olmaz.Ama ondan sonrası problem bence tabi kişiden kişiye de değişir.Evden çalışıyor demişsiniz muhtemelen hareketli bir hayatı var mı?Eğer yoksa kesinlikle yaş farkı sorun oluyor tecrübe ile sabit

Yaşınız genç ve mesleğiniz saygın. Bir erkeğin koluna takıp, çevresine hava atması için gerekli koşullara sahipsiniz.

Mesleğinize başlayın, biraz hayat tecrübesi edinin. İlişkilerinizde yeteri kadar yol almadan cinselliğe geçmeyin. Siz yorgun gece nöbetlerinden geleceksiniz, o ise her daim evde olacak.
Bir işe yaramadığı düşüncesi oluşabilir, bir mesleği yoksa da zamanla saygı duyamazsınız.

Hareketli ya, işinde gücünde sporunda, kedileri var onlarla doğayı sever, denizi sever, sahili, arkadas bulusmalarını oturup iki bira icmeyi sever, e ben de severim bunları :')) tabii ki ben ona göre daha hareketliyim daha heyecanlıyım bazı noktalarda. o da yaşın kaçınılmaz getirisi :')

cok uzun süreli bir şey istemedigime karar verdim, 6-7 yıl sonrasını şimdiden düşünmüyorum o yüzden :') tesekkür ederim yorumunuz icin :*

cok uzun süreli bir şey istemedigime karar verdim, henüz ilişki icinde de birbirimizi tanıyarak gidiyoruz zaten. gelecekte onda bu düşüncelerin olusacagı bir noktaya gelmeden biter diye tahmin ediyorum... hayırlısı tabii

Evden çalıştığına emin misiniz? Ne iş yapıyor peki? Hani eğitimsiz biri olsanız anlamaz diyeceğim ama doktor olacağım demişsiniz

Daha genceciksiniz ya adam tabi ki size ilgi sevgi verecek neden böyle şeylere kanıyorsunuz? Onun sizden başka seçeneği yok çünkü, anneniz ile adamın yaş farklı resmen yok denilecek kadr az. Onu yanınıza yakıştırıyor musunuz geçekten? Adam hayattan tadını almış yaşayacağı ne varsa yaşamıştır size bir zaman sonra da ayak uyduramayacak.

2 yetişkin insansınız eger kafa yaşınızda ağır farklar yoksa bence problem değil ama hemen evlilik deme bi bak bakalım 3 ay daha hiç bişey

Yaşı çok dert eden bir insan değilim ama 3 ayda evlenmeye karar vermek için çok erken bana sorarsanız biraz daha yaşayın ilişkinizi daha cicim ayları herşey toz pembe gelmesi çok normal

Herkes yazmıştır yorumları okumadım ama,etrafımda bu tarz yaş farkının olduğu evlilikler ilk başta iyi gibi görünse de sonu iyi olmuyor.Erkekler bir yaştan sonra daha çabuk çöküyor.Yıllar sonra baba-kız gibi duruyorlar.Ben hiç çevremde iyi bir örneğini görmedim.

2 yetişkin insansınız eger kafa yaşınızda ağır farklar yoksa bence problem değil ama hemen evlilik deme bi bak bakalım 3 ay daha hiç bişey

Yaşı çok dert eden bir insan değilim ama 3 ayda evlenmeye karar vermek için çok erken bana sorarsanız biraz daha yaşayın ilişkinizi daha cicim ayları herşey toz pembe gelmesi çok normal

hepinize yazayım dedim, evliliği ben hic bir sekilde düsünmüyorum. açıkcası bunun cok uzun süreli bir iliski olacagini da sanmıyorum, sevgili olarak devam eder ayrılırız ileride bence.. evliliği ta basta o demisti, bunu da bana güven vermek öyle kısaca "takılma" düsünmüyorumu göstermek icin yaptı bence cünkü su an asla gecmiyor konusu aramızda

kanmak degil de aslında farkindayim cogu seyin, su an güzel gidiyor olmadıgı noktada elbette bitecek diye bakıyorum ben buna biraz... ayak uyduramadıgımız noktada ayrılır yollarımız diye düsünüyorum yani...

Bunların bilincinde olmanız güzel, umarım herşey istediğiniz gibi olur :) Ara ara güncelerseniz de sevinirim merak ediyorum gidişatı.

Bu kadar yaş farkı olan biriyle yada şöyşe diyeyim babanız yaşındaki bir amcayla gerçekten beraber misiniz? Bana göre düşüncesi bile benim şahsıma hakaret allah akıl f,ikir versin ne diyim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…