Yaşayınca anladıklarımız

Anladımki insana tek sırtını dönmeyen Allah'tır. En yakının bile ufak birşeyinde yüzüne bakmaz, sırt çevirirler sana. En ufak hatanı yüzüne vururlar. Anladımki Allah'tan başka hiç kimseye ama hiç kimseye güvenmemeliymişim.

Bunu cok öncelerden anlamistim ta simdi sirasi gelmis

Anladim ki kalibinin adami olan insanlar pek az mis.. Zor saanattir adam lma insan olmak.. O yuzden ben hic sasirmam bu durumlarda:)

ben de anladım ki bu hayatta hiç kimseyi kendin gibi görmeyeceğim... insanların benim aklımın kalbimin almadığı kurnazlıkları varmış...
bu dünyanın bir sınav olduğınu anladım... Allah aşkından gerisi yalanmış onu anladım...

dünyada en en en ennnn kolay sey kisinin kendisini kandirmasi!!!.......

bu bana da keşke kolay gelse... keşke yapabilsem hayat ne kadar kolay olurdu... etrafıma bakıyorum insanların çoğu mutlu rolü yapıyor, gerçeklerden kaçıyor... ben yapamıyorum bunu... diceksin ki çok büyük şeyler bekliyosun mutlu olmak için... alakası yok inan... sadece haksızlık, yalan olmayan bi yaşam... o da ütopya heralde bu devirde...

bu bana da keşke kolay gelse... keşke yapabilsem hayat ne kadar kolay olurdu... etrafıma bakıyorum insanların çoğu mutlu rolü yapıyor, gerçeklerden kaçıyor... ben yapamıyorum bunu... diceksin ki çok büyük şeyler bekliyosun mutlu olmak için... alakası yok inan... sadece haksızlık, yalan olmayan bi yaşam... o da ütopya heralde bu devirde...

Su mealde soylemstim
Adam 5 para etmez ama kendini kusursuz biri gibi tanimlar
Yalancidir gözgöre göre aslaaaaa der
Dedikoducunun babasidir,,nefret ederim der:)

Sevgi emekmiş, Emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş…

CAN YÜCEL..

işte benim hayatım ..
şükür ki sevgiyi bulmakta o kadar zorlanmadım ve benim olandan vazgeçmeye hiç niyetim yok.

İnsanlarla çok samimi olduğun zaman, özel hayatına kadar müdahale etmeye başlıyorlar.. başına kalkmalar, her şeye muhalefet olmalar, yorum yapmalar vs vs.. can sıkan bir çok şey.. ben bu konuda beceriksiz olsam da sanırım mesafe her zaman iyidir..

İnsanlarla çok samimi olduğun zaman, özel hayatına kadar müdahale etmeye başlıyorlar.. başına kalkmalar, her şeye muhalefet olmalar, yorum yapmalar vs vs.. can sıkan bir çok şey.. ben bu konuda beceriksiz olsam da sanırım mesafe her zaman iyidir..

yeni beğen butonumuzda kesinlikle katılıyorum ibaresi vardı ama ben direk belirtmek istedim
"kesinlikle katılıyorum" bebeğim :KK1:

leblebi tozu yerken öksürmemek gerektiğini ...

Mutlulugum benim elimde oldugunu, zamaninda dogru kararlar ne Kadar hayati kolaylastirdigini ve dogru hayatarkadasiyla hayatin iki kat daha güzel oldugunu....

hayatın ergen bir çocuk gibi olduğunu,ona dıklenirsen aynı ergen bir çocuk gibi başkaldırdığını
ergenle uzlaştığın gibi hayatla uzlaşman gerektiğini,sus pus olmak gerektiğini öğrendim

birde bazen vazgeçmek gerektiğini,pes edip yenılgıyı kabulenmek gerektiğini,aksi takdır hayat çok acı bir şekilde paşa paşa kabul ettiriyor

X