Yaşça küçük erkeğe aşık olmak...

Selamlar herkese. İlk defa üye oluyorum buraya. Umarım derdime derman olursunuz.
2 sene önce işe başladım ve bu sene bizim birime benden 4 yaş küçük bir erkek geldi. Çok yakışıklı alımlı bir tip değil ama kibarlığından saygısından diksiyonundan etkilendim galiba. Ve zamanla da aşık oldum ona. Bana ilgisi yok gibi. Ama bir şey sorunca çok saygılı çok ilgili davranıyordu. Tabi ben bunu kendi üzerime alındım ama herkese böyle davrandığını görünce biraz yanılgıya düştüğümü anlasam dq iş işten geçmişti.
Bana gelince bunu kesinlikle övünmek için demiyorum ama bakımlı güzel sayılacak bir kadınım. Arada bu arkadqşla sohbet etsek de hiçbir zaman ileri bir boyuta taşınmadı. Bne de yapı gereği pek belli edemem ilgimi. Böyle böyle 1 yıl geçti gitti.
Geçenlerde fark ettim ki numaramı silmiş. Ve sadece benim numaramı. Normalde aynı birimde çalıştığımız için birbirimize işimiz düşer o yüzden kimse kimsenin numarasını silmez. İlk başta anlam veremedim dedim heralde telefonunu değiştirdi herkesin numarası gitti ya da başka bir şey oldu. Ama bir kadın arkadaşımdan tesadüfen öğrendim ki onu silmemiş. "x de WhatsApp durumunda şunu paylaşıyor devamlı daha dün paylaşmış mesela siyasi görüşü şu" gibi bir şey söyleyince emin oldum. Ve tabi onu beğendiğimi de kimse bilmiyor.
Acaba neden beni silmiş olabilir. İşle ilgili mesaj atmama rağmen sonradan da kaydetmedi ayrıca. Ne olabilir sizce?

Vay arkadaş nasıl oluyor 4 Aylık sevgili araba almadi diye ortalığı birbirine kattı burda neler diyor bunun hangisi doğru bize masal anlatmis

X