Yaşından küçük göstermek

Yahu 19 yaş gayet küçük bir yaş zaten...eminim arkadaşların 30 yaşında durduğu için sen onların yanında sırıtıyorsundur... şimdi ki 15 yaş kızlar hiç 15 gibi değil valla ... bi kendi 15im geliyor gözüme birde şimdi ki nesil
Ya işte ben de kendi neslimden farklı durunca sinirim bozuluyor.Kırmızı rujsuz çıkmıyorum dışarı zaten.

Küçük göstermek güze aslında..Buyuk göstermek daha kötü bir durum..Geçen gün tv de bir kız gördük yaşını söyledi şaşırdık. Kız 30 larda duruyor ama yaşi 19 20 civarı. Yanı böyle bir durum daha kötü bence.. Ben de minyon tipliydim bikac yıldır kilo aldım 65lere çıktım artık minyon tipli durmuyorum
Benim sorunum minyon tip değil yüzüm

Üniversiteden mezun olmama 2 ders kalmış, bi yere ise girdim harcligim çıksın diye. Beni liseden henüz yeni mezun olmuş sanıyormuş bir diğer patronum (2 patron vardi iş görüşmesini abisiyle yapmistik) bir gün yanina şaşırmış bi şekilde gelip sen kaç yaşındasın ben seni 17 18 sanıyordum demişti 😔 o zaman o kadar üzülmüştüm ki, düşünün üniversite bitmiş ama haaaala 17 sanıyorlar..

Suan 30 yaşındayım, duzenli alisveris yaptigim markette calisanla minik sohbet ettik, beni 19 20 sanıyormus yaşımı söyleyince şoka girdi 😂 yani yeni yeni küçük göstermenin ekmeğini yiyorum 😂 hic büyük göstermek için çabalama, hayatın keyfini çıkar, göz açıp kapatincaya kadar bi bakmışsın 30 olmuşsun

Ne güzel iste farklısın...aynı tornadan çıkma gibi dolaşmıyorsun orta da...şuan sana boş laf gibi geliyor biliyorum ama doğal olmak her zaman en iyisi
Zaten okul bitsin işe bi gireyim bişektomi dudak dolgusu kaş kaldırma vs ne estetik varsa yaptırıcam saçları da platine boyarım.
Şimdi de kumrala boyamayı ve ağır makyaj yapmayı düşünüyorum kaşlarımı da ince ve kavisli şekilde alıyorum
Erkekler de küçük duran kızları beğenmez
Size kötü geliyor ama başka çarem yok etraftan hep olumsuz yorum alınca böyle oluyor

Arkadaslarin derdi bence boyle dikkat cekici baby face olsaydin. Annelere hep biz kucuguz xaten bende yasitlarima bakinca küçük gibi hissediyorum ama kendi yaşımı bilip içimi bildigimden kucuk durdugumdan değil 😀 yasindan baya kucuk duruyorsun derlerdi kisaca

Arkadaslarin derdi bence boyle dikkat cekici baby face olsaydin. Annelere hep biz kucuguz xaten bende yasitlarima bakinca küçük gibi hissediyorum ama kendi yaşımı bilip içimi bildigimden kucuk durdugumdan değil 😀 yasindan baya kucuk duruyorsun derlerdi kisaca
İğrenç bir şey küçük göstermek,erkekler de beğenmez eminim

İğrenç bir şey küçük göstermek,erkekler de beğenmez eminim
Neden iğrenç olsun Allah vergisi ne yapcaksin.
Yok bisektomi yok dolgu demissin oyle daha mi iyi ayni tornodan cikmis gibi portlek dudaklar, yandan çekik surat ayni yüz ifadesi. Halaya kalkalım diyen kaslar.
Tamam cok cocuksu gozukunce daha az seksi duruyorsun ama onunda bir alicisi var tatli olur oyle
Ben kucukken yasimdan hep büyük gosterdim. 16 yasnda kimlik sorulan yerde bana sorulmazdi. O zamanlar iyi gibi geliyor sonra ya ilerde ne olur diyorsun giydigin seyler dikkat cekici oluyor seksi duruyor ama o zaman icin.
Yavas yavas kendi yasima geldim. Suan tam yasimi gosteriyorum oyle diyorlar ama bana sorsan küçük gosteriyorum. 😀 tabii bu suratina badana boya yapan ve bilumum seyleri yuzune enjekte ettirenlerden küçük duruyorum. Çünkü onlar dogal degil. Insan neden büyük gozukmek icn ugrasir ki.
Ne küçük, ne büyük gostermek cok iyi olmuyor bence en iyisi yasini gostermek.

Neden iğrenç olsun Allah vergisi ne yapcaksin.
Yok bisektomi yok dolgu demissin oyle daha mi iyi ayni tornodan cikmis gibi portlek dudaklar, yandan çekik surat ayni yüz ifadesi. Halaya kalkalım diyen kaslar.
Tamam cok cocuksu gozukunce daha az seksi duruyorsun ama onunda bir alicisi var tatli olur oyle
Ben kucukken yasimdan hep büyük gosterdim. 16 yasnda kimlik sorulan yerde bana sorulmazdi. O zamanlar iyi gibi geliyor sonra ya ilerde ne olur diyorsun giydigin seyler dikkat cekici oluyor seksi duruyor ama o zaman icin.
Yavas yavas kendi yasima geldim. Suan tam yasimi gosteriyorum oyle diyorlar ama bana sorsan küçük gosteriyorum. 😀 tabii bu suratina badana boya yapan ve bilumum seyleri yuzune enjekte ettirenlerden küçük duruyorum. Çünkü onlar dogal degil. Insan neden büyük gozukmek icn ugrasir ki.
Ne küçük, ne büyük gostermek cok iyi olmuyor bence en iyisi yasini gostermek.
Çünkü ben tam da sizin dediğiniz yaşlardayım.
Herkes doğallık önemli der ama hep dediğim tiptekiler beğenilir.

Zaten okul bitsin işe bi gireyim bişektomi dudak dolgusu kaş kaldırma vs ne estetik varsa yaptırıcam saçları da platine boyarım.
Şimdi de kumrala boyamayı ve ağır makyaj yapmayı düşünüyorum kaşlarımı da ince ve kavisli şekilde alıyorum
Size kötü geliyor ama başka çarem yok etraftan hep olumsuz yorum alınca böyle oluyor
:KK57::KK57:
Bakış açınız çok yanlış.

Üniversiteyi yeni kazanmış birisiniz biraz mantıklı olun. Erkekler beğenmez ne demektir? Platin boyatınca her şey tamam mı olacak? Anlıyorum belki o yaşlarda beğenilmek dünyanın en önemli şeyiymiş gibi gelebilir ama çok yanlış düşünüyorsunuz.

Çünkü ben tam da sizin dediğiniz yaşlardayım.
Herkes doğallık önemli der ama hep dediğim tiptekiler beğenilir.
Dedigniz yastayim diyorsun ama üniversite okuyorum demistin sanırım.
Hep onlar begenilseydi kucuk gosteren kimsenin sevgilisi olmazdi. Cok istisna kucuk durma olmadigi surece sorun yasayani gormedim

:KK57::KK57:
Bakış açınız çok yanlış.

Üniversiteyi yeni kazanmış birisiniz biraz mantıklı olun. Erkekler beğenmez ne demektir? Platin boyatınca her şey tamam mı olacak? Anlıyorum belki o yaşlarda beğenilmek dünyanın en önemli şeyiymiş gibi gelebilir ama çok yanlış düşünüyorsunuz.
Siz hiç sürekli etraftan olumsuz yorumlar alıp ilgisiz yalnız kaldınız mı ? Güzel kızların zorbalığına uğradınız mı hoşlandığınız erkeğin,yakın arkadaşlarınızın sırf güzel diye kendilerine karşı soğuk olan bir kızı pohpohladıklarına şahit oldunuz mu ?
Erkek arkadaşlarınız sizinle durduk yere sürekli ayrılıp ilgisiz bıraktı mı kaba davrandı mı ?
Eğer cevabınız evetse tebrik ederim,siz gerçekten güçlü ve özgüvenli bir kadınsınız.Ben sizin gibi olamamışım demek ki.
Ve güzel olmak seksi olmak sevilmek beğenilmek için pek çok şeyimi feda edebilirim.Sağlığım ve ailem hariç her şeyi hatta.

Dedigniz yastayim diyorsun ama üniversite okuyorum demistin sanırım.
Hep onlar begenilseydi kucuk gosteren kimsenin sevgilisi olmazdi. Cok istisna kucuk durma olmadigi surece sorun yasayani gormedim
Dediğiniz yaş olarak “o yaşlarda büyük göstermek güzel oluyor giydiğiniz güzel duruyor” dediğiniz yaşlar yani.10’lu yaşların sonları.
Şimdiki yaşınız değil.

Siz hiç sürekli etraftan olumsuz yorumlar alıp ilgisiz yalnız kaldınız mı ? Güzel kızların zorbalığına uğradınız mı hoşlandığınız erkeğin,yakın arkadaşlarınızın sırf güzel diye kendilerine karşı soğuk olan bir kızı pohpohladıklarına şahit oldunuz mu ?
Erkek arkadaşlarınız sizinle durduk yere sürekli ayrılıp ilgisiz bıraktı mı kaba davrandı mı ?
Eğer cevabınız evetse tebrik ederim,siz gerçekten güçlü ve özgüvenli bir kadınsınız.Ben sizin gibi olamamışım demek ki.
Ve güzel olmak seksi olmak sevilmek beğenilmek için pek çok şeyimi feda edebilirim.Sağlığım ve ailem hariç her şeyi hatta.
O dediğiniz şeyleri yaptığınızda müthiş özgüvenli olacaksanız estetiğin en alasını yaptırın. Ama içi boş kalır.

Ve zaten kimsenin hayatı da sandığınız kadar pürüzsüz değil. Benim veya herkesin yaşadığı zorluklar var. Hep yapıcı yorumlar yaparım ama siz kapalısınız napayım susayım :KK69:

O dediğiniz şeyleri yaptığınızda müthiş özgüvenli olacaksanız estetiğin en alasını yaptırın. Ama içi boş kalır.

Ve zaten kimsenin hayatı da sandığınız kadar pürüzsüz değil. Benim veya herkesin yaşadığı zorluklar var. Hep yapıcı yorumlar yaparım ama siz kapalısınız napayım susayım :KK69:
Yok hayır yanlış anlamayın amacım sadece bunun sebeplerini anlatmaktı.
Sizin hayatınızı ben bilemem ki.
İşte beni anlayın diye böyle yazıyorum.

Sonra çok pişman olacaksın ama şuan bunu idrak etmen mümkün değil...ne diyeyim kendi kararın ne yapmak istiyorsan yaparsın tabi...ek olarak çıtır,minik duran, minyon kız hastası birçok beyimiz var

Merak ettim acaba ne kadar çocuksu görünebilirsiniz ki?:) Ben küçükken yaşımdan büyük gösteririrdim( yada olgun artık öyle derlerdi). Şimdi 31 yaşındayım yeni tanıştığım insanlar taş çatlasın 23-24 gibi duruyosun diyorlar. Hayır 31de çok büyük bir yaş değil ama bilemedim xD Tarkan demeyeli " başkası olma, kendin ol. Böyle çok daha güzelsin". Bırakın herkes çabalasin dursun, siz duru güzelliğiniz ile kendiniz olun derim

Merak ettim acaba ne kadar çocuksu görünebilirsiniz ki?:) Ben küçükken yaşımdan büyük gösteririrdim( yada olgun artık öyle derlerdi). Şimdi 31 yaşındayım yeni tanıştığım insanlar taş çatlasın 23-24 gibi duruyosun diyorlar. Hayır 31de çok büyük bir yaş değil ama bilemedim xD Tarkan demeyeli " başkası olma, kendin ol. Böyle çok daha güzelsin". Bırakın herkes çabalasin dursun, siz duru güzelliğiniz ile kendiniz olun derim
Etrafımın olumsuz yorumlarından ve erkek arkadaşlarımın sürekli ilgisiz davranıp terk edip gitmesinden bıktım artık
Belki daha alımlı olsaydım böyle olmazdı sahte de olsa ilgi görürdüm

X