Anti-Aging yaşlanmayı seviyorum :))) sigarayı bıraktıktan sonraki maratonum,kilo,cilt,saç,su...

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

onetwothree

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2011
22
16
herkese merhabalar. yaşımın 33ü bulması sebebiyle baktım ki artık kaçış yok,ince çizgiler de gözlerin etrafında, bi de rengim balmumuna dönmüş... acilen sigarayı bıraktım ve 3 ay içinde 2,5 kg aldım ve nurtopu gibi bir göbeğim oldu... dedim kendi kendime kalk kızım geç aynanın karşısına... inceledim kendimi ve uzaktan şöyle bir kestim kendimi, sonra dedim ki o kilolar da gider, o cilt de parlar... zaten yaşımı göstermiyordum ama insanın yine de sinirleri bozuluyor.. neyse kızlar, tartıda 60 kg.yı görünce hemen callanetics + herbalife kilo aşağı programına başladım. telefonuma hydro programını indirerek suyu da 2,5 ltye çıkardım. haftada 2 defa peeling+avokado maskesi+ yaş maya maskesi yapmaya başladım. saçıma zaten turplu yumurtalı zeytinyağlı bakım maskesi yapıyordum. şimdi aynaya bakıyorum da.... kendimi pek sevmeye başladım... güne güzel başlayın ,gülümseyin ve pozitif olun... en önemlisi kendimi her zaman çok seviyorum... hepinize süper günler..:KK9:

Ne güzel yazmışşsın gerçekten insan kendini iyi hissettrmeli kendine çnkü sen ii hissediyorsan herşeye iyi bakyorsun iyi görüyorsun hele ki bu bahar günlerindee böyle hissetmek paha biçilemez olmalıııııı :KK9::KK9::emir_bebek:

:))

aslında mevcut duruma bakınca niye böyle pozitifim diye düşünmüyor değilim ama. sanırım insan zamanla iyi düşünmeyi öğreniyor. düşünceleri eğip bükmeyi öğrenince bakıyorsun ki, evet sıkıntılar hep var, ama yaşanılan andan keyif almak kesinlikle zamanla öğrenilen birşey. hatta bi kahve yapayım da cudi dağına karşı içeyim( evet cudi dağı:)) siz de yapın bi kahve bi kuş bi bulut, belki karşı masadaki çok güzel kız, belki süper arabasıyla yoldan geçen bi yakışıklı delikanlı, belki esneyen bi kedi, bulun bişeyler seyredecek ve kahvenizin tadını çıkarın..

Canım tebrikler!
Bu kadar pozitif insanları görünce benim de keyfim yerine geliyor :KK8:
Öncelikle Herbalife'a başlamakla çok iyi yapmışsın; ben de geçen sene 11 kilo verdim. arada yine fazla kaçırdıkça birkaç gün yine shake içiyorum dengeliyorum :)
ben de şimdi kahve keyfine geçiyorummm :KK76:

Ben de yaslaniyorum yazısını okuyunca birşey sandım :KK70:
Önemli olan hissettiğim. Ben hiç kendimi 40 gibi hissetmiyorum.Sigara içmem,haftada 4 gün fitness yaparım,haftada bir maske uygularım.Gulerim,çikolata yerim,çocuklarımla eglenirim :KK70:
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hydro programı nedir? su içmeyi mi hatırlatıyo bilmiyorum çok cahil hissettim:26::26::26:
maske falan yapan insanlara da acaip özenirim süpersininz valla tebrik ederim:KK52::KK52::KK52:

Tebrikler epey azimliymişsin :) bende dün 60 ı gördüm callanetics + herbalife kilo aşağı programı nedir? şimdi hydro programını arıyorum indiricem

Arkadaşlar spor yapabiliyorsaniz tartidaki sayıya takilmayin.1 kilo yağ ile 1 kilo kas aynı yeri kaplamaz.Kas yapın,ilerisi için lazım :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hydro programını android telefonlardan play store a girip hydro yazarak ücretsiz indirebilirsin. indirip ayarlarını kişiselleştiriyorsun ve ayarladığın süreye göre mesaj yoluyla sana haber veriyor su içme zamanını. ben bu uygulamayla birincisi, zamanın ne çabuk geçtiğini, ikincisi de ne kadar az su içtiğimi gördüm.

Tebrikler epey azimliymişsin :) bende dün 60 ı gördüm callanetics + herbalife kilo aşağı programı nedir? şimdi hydro programını arıyorum indiricem

callanetics yapmaya başladım 7. saati bitirdim. daha önceden herbalife sağlıklı beslenme programındaydım sigarayı bırakınca dengem bozuldu, bikaç ay programımı bozdum. sonra kilo aşağıya başladım. şimdi çok güzel sıkılaştım, kas oranım çok arttı. o balkabağı göbeğim de düzleşmeye başladı:)))

callanetics yapmaya başladım 7. saati bitirdim. daha önceden herbalife sağlıklı beslenme programındaydım sigarayı bırakınca dengem bozuldu, bikaç ay programımı bozdum. sonra kilo aşağıya başladım. şimdi çok güzel sıkılaştım, kas oranım çok arttı. o balkabağı göbeğim de düzleşmeye başladı:)))

Banada nasip olur inşallah :) yaşımız kilomuz aynıymış bene başlıyacam önce herbalife sağlıklı beslenme programındanmı başlayayım

herkese merhabalar. yaşımın 33ü bulması sebebiyle baktım ki artık kaçış yok,ince çizgiler de gözlerin etrafında, bi de rengim balmumuna dönmüş... acilen sigarayı bıraktım ve 3 ay içinde 2,5 kg aldım ve nurtopu gibi bir göbeğim oldu... dedim kendi kendime kalk kızım geç aynanın karşısına... inceledim kendimi ve uzaktan şöyle bir kestim kendimi, sonra dedim ki o kilolar da gider, o cilt de parlar... zaten yaşımı göstermiyordum ama insanın yine de sinirleri bozuluyor.. neyse kızlar, tartıda 60 kg.yı görünce hemen callanetics + herbalife kilo aşağı programına başladım. telefonuma hydro programını indirerek suyu da 2,5 ltye çıkardım. haftada 2 defa peeling+avokado maskesi+ yaş maya maskesi yapmaya başladım. saçıma zaten turplu yumurtalı zeytinyağlı bakım maskesi yapıyordum. şimdi aynaya bakıyorum da.... kendimi pek sevmeye başladım... güne güzel başlayın ,gülümseyin ve pozitif olun... en önemlisi kendimi her zaman çok seviyorum... hepinize süper günler..:KK9:

eheh :) eneji doldum yazınızdan teşekkürlerr :KK3:

onetworthree tebrikler ediyorum
bende aynı yaştayım sizinle :)
yazdıklarınızı okuyunca insanın bazen geniş düşünmesi gerektigini bi kez daha anladım

tebrik ederim, ne güzel yazmışsınız, sigarayı nasıl bıraktınız? benim için en büyük problem bu
mesajınızı yeni gördüm. sigara bırakma kısmı ani oldu. 1,5 yıl sigarayı bırakmam gerek ama sigara içmeyi çok seviyorum diye dolaştım ortalarda. sonra bir gün bir baktım sigara içmeyeli 2 gün olmuş.bari içmeyeyim hiç dedim . bazen krizler gelse de her canım sigara istediğinde 1 bardak su içtim.sigara içen arkadaşlarımdan ve sigara içilen ortamlardan hiç soyutlamadım kendimi.sadece sen içer misin diye ısrarlı sorularına '' hayır,içmiyorum biliyorsun'' diye cevap verdim ve 2 hafta sonra kimse sigara sormamaya başladı. 1 yıl olacak hayırlısıyla.

mesajınızı yeni gördüm. sigara bırakma kısmı ani oldu. 1,5 yıl sigarayı bırakmam gerek ama sigara içmeyi çok seviyorum diye dolaştım ortalarda. sonra bir gün bir baktım sigara içmeyeli 2 gün olmuş.bari içmeyeyim hiç dedim . bazen krizler gelse de her canım sigara istediğinde 1 bardak su içtim.sigara içen arkadaşlarımdan ve sigara içilen ortamlardan hiç soyutlamadım kendimi.sadece sen içer misin diye ısrarlı sorularına '' hayır,içmiyorum biliyorsun'' diye cevap verdim ve 2 hafta sonra kimse sigara sormamaya başladı. 1 yıl olacak hayırlısıyla.
Tebrik ediyorum. Ama 'bir baktım sigara içmeyeli iki gün olmuş' kelimesi ilginç geldi, yani unuttunuz mu sigara içmeyi

harikasınız gerçekten tebrik ederim, bende şimdiden itibaren bilinç altımı buna hazırlayacağım, ne kadar hazır olunursa olunsun iş bilinç altında bitiyor.

X