yaşlı sapık komşu

lütfen, daha foruma yeni üye olmuş kimseye hotmailini, hele hele adresini verme..
nasıl güveniyorsun bukadar çabuk? evinin adresini vereceksin?
herkese karşı böyleysen (sapık komşuyu da dahil ediyorum) daha çok böyle konular açarsın sen??? :KK53:

doğru diyor neyse verme adresini filan sonra yine konu filan açarsın mazaalah :)[/QUOTE]

arkadasın nerde oturduğunu nerden biliyorsunuz??
atıyorum istanbuldaki polis gidip karstaki adamı savcılığa verebilirmi??
güldürmeyin beni yunusta olsa görev yaptığı yerde söker onun polisliği...

o tabirleri kullanmaya meraklı değilim bende ama alıntı yaptığım kişi konuyu tam kavrayamamış bende açık birşekilde anlatılan uslupa göre söyledim ne var bunda

Ne demek ne var bunda? O yaptı diye sende yapmak zorundamısın? Ayrıca, konu sahibi arkadaşa da aynısını söyledim ve senden çok daha olgun davrandı emin ol...

valla canım dikkat et yada bir karakola başvur derim ben adam seni beğendiyse kaçırmak istemeyip seni takip bile edebilir sonra kötü şeyler olabilir. bence en yakın zamanda bir karakola gidip olanları anlatmanda fayda var onlar ne yapılması gerektiğini daha iyi bilirler

Bizim alttaki sapıktan mı bahsediyosun acaba...
Benimde başıma geldi böyle bi olay ne yazıkkı
Sürekli okuldan gelirken karşıma çıkardı çikolatalraa falan
Bi gün numaramı istedi senden hoşlanıyorum falan dedi dedem yaşında adam
Beynimden vurulmuşa döndüm ya
Eve çıktım nasıl ağlıyorum Anneme anlattım
Babangile söyleyemeyiz öldürür adamı dedi elinde kalır dedi
Ağzından da Allah lafı düşmez bu adamın
Rabbim ıslah etsin ne diyim

Kusura bakma canim konun gercek mi diye dusundum bi an...hala karar vermis degil... seni yargilamak degil niyetim ama acik olanbisey var canim...bikere daha yeni tasinmistin o apartmana...kimseyi tanimiyorsun etmiyosun...bir adam seni cay icmeye davet ediyor ve sen kabul ediyorsun niye? hic mi tv izlemiyorsun? dunyada neler oluyor haberin yok mu? cesaretine sasirdim dogrusu....ha bide adamin tum igrenc konusmalarini dinlemissin neden? kolumu tutuyordu diyorsun,,, bir hareketle atamadin mi o kolu? adami bitarafa cekil diyip cikamadin mi evden? yemin ederim saskinlikla okudum yazini... gercekten merak ediyorum nasil bukadar sakin kalabildin? senin yerinde olsaydim........nyseee...Allah korumus.Bundan sonra kimsenin evine girmemen gerektigini anlamissindir

merhabalar canım yasadıgın olay üzücü arkadaşların dedigi gibi fırlatsaydın kafasına bardagı alırdı o dersini :KK57:
ben bir polis eşiyim ve benim eşimde yunus polis... Sakın adresini kimselere verme ne kadar iyi niyetli olursa olsunlar ararsın 155i gelir elbet poliste yok hotmaille adresle kapına polis getirmekle ugrasma!!!!! polis çalıstıgı bölge dısına giripte müdahale edemez ancak bölge polisi bakar sende şikayet edersen takibe alınır bu kadar basit!!!!!!!

doğru diyor neyse verme adresini filan sonra yine konu filan açarsın mazaalah :)

güldürmeyin beni yunusta olsa görev yaptığı yerde söker onun polisliği...[/QUOTE]

canım onunda ankarada yaşadıgını gördüm ondan öyle birşey dedim.

Durumu hiç vakit kaybetmeden annene babana anlat. Sakın gizleme. En kısa zamanda da oradan taşın bence. Bu arada çok geçmiş olsun.

ya ortada şahit yok delil yok polis götürse neyapacak arka kapıdan geri bırakacak yaşlı başlı adam dicek belki adam kıza iftira atacak bence ordan taşın bırak Allahından bulsun

canım onunda ankarada yaşadıgını gördüm ondan öyle birşey dedim.[/QUOTE]
bölgesinide öğrendiniz sanırım..

merhabalar canım yasadıgın olay üzücü arkadaşların dedigi gibi fırlatsaydın kafasına bardagı alırdı o dersini :KK57:
ben bir polis eşiyim ve benim eşimde yunus polis... Sakın adresini kimselere verme ne kadar iyi niyetli olursa olsunlar ararsın 155i gelir elbet poliste yok hotmaille adresle kapına polis getirmekle ugrasma!!!!! polis çalıstıgı bölge dısına giripte müdahale edemez ancak bölge polisi bakar sende şikayet edersen takibe alınır bu kadar basit!!!!!!!

evet abla ya bende katılıyorum adresi istemem hataydı zatende vermedin 155 teki adamlar polisler bir fark yok ki dayımın oğluyla orayıda arayabilirsin

evet canım valla bende kocamın her olaya mudahale ettiğini görmedim kendi bölgelerinden sorumlular o adres isteyen dayısının oğluna yaptırıyor ama ben kocama yaptıramam imkansız böyle olaya müdahale edebilmesi:KK53:

Kusura bakma canim konun gercek mi diye dusundum bi an...hala karar vermis degil... seni yargilamak degil niyetim ama acik olanbisey var canim...bikere daha yeni tasinmistin o apartmana...kimseyi tanimiyorsun etmiyosun...bir adam seni cay icmeye davet ediyor ve sen kabul ediyorsun niye? hic mi tv izlemiyorsun? dunyada neler oluyor haberin yok mu? cesaretine sasirdim dogrusu....ha bide adamin tum igrenc konusmalarini dinlemissin neden? kolumu tutuyordu diyorsun,,, bir hareketle atamadin mi o kolu? adami bitarafa cekil diyip cikamadin mi evden? yemin ederim saskinlikla okudum yazini... gercekten merak ediyorum nasil bukadar sakin kalabildin? senin yerinde olsaydim........nyseee...Allah korumus.Bundan sonra kimsenin evine girmemen gerektigini anlamissindir

sabahtı geldi dedi kızım su saatini okurmusun dedi.bende okudum sonra kızı arayacaktı o arayana kadar gel evde bekle dedi.girdim su ısıt çay yap kendine falan dedi ben yok istemem falan dedim üsteledi iiçi iç falan diye neyse kızı aradı numaraları verdim.buraya kadar normal yaşlı dede.sonra telefon kapanınca çayını bitir de git falan dedi sonra başladı bunlar.

canım onunda ankarada yaşadıgını gördüm ondan öyle birşey dedim.[/QUOTE]

iyi de profilinde "istanbulda yasıyor" diyor?

arkadaşlar merhaba bugün başıma gelen olayı anlatıcam..
ben bu apartmana yeni taşındım.2 hafta oldu.giriş katında oturan bi amca var hep gidip gelirken görürüm kendisini merhaba merhaba o kadar.neyse bugün kapıya geldi su sayacını okumamı istedi.telefonda kızına sayacı okudum sonra gel bi çay iç dedi bende tamam dedim evine girdim işte..ilk başlarda sevgilin var mı falan diye sormaya başladı.ben öğrenciyim ve evde tek kalıyorum,ben uyarıcak falan zannettim..bide tek kaldığım için sevgili-arkadaşın var mı diye sorduklarında asosyal olmama rağmen var benim arkadaşlarım hep gelir gider falan diye cevap veririm.neyse bu bi başladı yok şimdiki kızlar neler yapıyoda,hamile kalıyolarda,sen yaptınmı...bi sürü şey sonra fal bakarmısın dedi bakamam ama bakan arkadaşım var dedim patlak mı diye sordu.kızlık zarını kastediyo.bilmiyorum amca dedim doğru sana söylemez dedi.ben buraya kadar dedenin daha bi sürü bel altı sorulara maruz kaldım ama ağzımdan laf almaya falan çalışıyo sandım hep alttan aldım.sonra çayım bitti ben kalkıyım dedim.bardağı kaptı bi çy daha koydu ve yarım saat daha adamın 2 eşiyle de olan cinsel hayatını dinledim.bu arada ben gitmek istiyorum ama bırakmıyo otur otur daha anlatcam anlatcam diyip duruyo..elimi tutuyo oje mi kınamı bunlar diyo saçıma koleston mu diyo..ve bunları yaparken sürekli Allah biismillah güzel kızım sonra şöyle yalardım böyle emerdim sonra dizimi tutuyo baştan Allah bismillah melek kızım.... böyle adam,sonra ben artık gidiyim flan dedim zar zor çıktım evden.neye uğradımı da şaşırdım televizyona çıkanlar hiç gerçek değilmiş hiç başıma gelmezmiş gibi düşünürdüm.ne yapcam ben şimdi annemlere söyleyipte telaşlandırmmak istemiyorum.ama gerekirse söylerim.

Ya bende tacizci dede diye konu actim daha yakin zamanda arkadasim ama bu kadar degildi,yani bu adam diyorsun bi sürü bel alti laf etmis,,,bendedki durumda degildi ama bu adam acaba yaslilik sonucu hasta olup dozu kacirmis olabilir mi?:26:

evet canım valla bende kocamın her olaya mudahale ettiğini görmedim kendi bölgelerinden sorumlular o adres isteyen dayısının oğluna yaptırıyor ama ben kocama yaptıramam imkansız böyle olaya müdahale edebilmesi:KK53:

müdahale etsin demek istemedim hani polisler tanışmasalarda arkadaştırlarya ondan daha iyi bir yardım olur diye düşündüm ama şimdi düşünüyorumki anlamsız bir yardım etmek gibi durdu

X