Yatak neye göre alınır?

AnnePisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
12
0
34
Çocuklar artık büyüdü ve bebek yatağından tek kişilik normal yatağa geçicez. Geçerken de hadi bizim yatağı da değiştirelim dedim. Hani şu 10 sene muhabbeti varya.. Doğru mu böyle birşey onu da bilmiyorum ya. Gerçi çökmeler var. Artık miyadını doldurdu muhtemelen. Şimdi araştırıyorum ve kafam karıştı biraz. Yaylı yatak zaten olmazsa olmaz ama işin içinde çocuk da olunca biraz daha doğala kaçmak istiyorum. Demiyorum yün yatak yaptırim diye ama en azından pamuk yüzey olsun, sırt ağrısı yapmasın, çocukların omurga gelişimini desteklesin... 1 kere alınıyor o yüzden kaliteli olsun istiyorum. Tavsiye istiyorum gerçek kullanıcılardan! Nelere dikkat etmeliyim gibisinden... Şimdi mağaza gezmeye başlicam bakalım...

Biraz pahalı, ama direk ortopedik yatağa geç derim. Yatak kişinin şeklini alıyor, yani yan dönerken falan mesela boşlukları dolduruyor. 10 yıl muhabbeti kiminde doğru, kimi de dediğin gibi çökme yapabiliyor.

Biraz pahalı, ama direk ortopedik yatağa geç derim. Yatak kişinin şeklini alıyor, yani yan dönerken falan mesela boşlukları dolduruyor. 10 yıl muhabbeti kiminde doğru, kimi de dediğin gibi çökme yapabiliyor.
Çocuk da ortopedik evet ama bize ortopedik olmaz gibi. Onlar çok sert oluyor. Bir kere öyle bir yatakta yatmak zorunda kaldım geberdim ağrıdan. Taş gibi birşeydi. Bakalım biraz araştırcam. Gezdikçe paylaşıcam zaten burda ,) Teşekkür ederim yorumun için

Biraz biraz gezdim. Arada en çok İsveç markası olanı beğendim. Bağdat caddesinde olan bu mağazada baya bi bilgi edindim. Yay sisteminden, dolgu malzemelerine... sertifikalı organik pamuk kullanıyorlamış kumaşlarında. Bu benim çok hoşuma gitti. Yatakların hepsine yattım denedim. Aklımda kalan oldu tabi... ama gezmeye devam...

X