Yataktaki kraliçe adlı kitabı okuyan arkadaslar varmı.

Gulumserrrr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
8
2
27
Merhaba arkadaşlar . Yataktaki kraliçe adlı kitabı okumus olanınız varmı.Ve faydasıni gordunuzmu ürün çok pahalı olduğu için alıp okuyamadımr.İcinizde bu kitabı okuyaniniz varmi? şimdiden çok teşekkürler..

Son düzenleme:
Reklam degil canim balık avina çıkmış zatı muhterem
Neden bu şekilde yazdığınızi anlamadım gerçekten .Ben gayet açık bir şekilde kitabı okuyaniniz varmı ve faydasını gordunuzmu diye sordum .bunda benim ne gibi bir çıkarım olabilir acaba ? Ben sadece kitabı ovdukleri kadar varmı o paraya alınabilir rehber bir kitapmi onu merak ettim.Sizin kastiniz nedir hanfendi??

Merhaba arkadaşlar . Yataktaki kraliçe adlı kitabı okumus olanınız varmı.Ve faydasıni gordunuzmu ürün çok pahalı olduğu için alıp okuyamadım.Ve evliliğim kötü gidiyor .Bir çıkış olarak bu kitabı önerdiler.İcinizde bu kitabı okuyaniniz varsa notlarını benimle paylaşırsa çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler..
Pdf olarak indirebilirsiniz internetten. Alintilari da vardir ayrica nette

Sahafçıların toplandığı bir site var araştırırsanız mutlaka görürsünüz. Bilmiyorum istediğiniz kitap var mıdır ama ben genelde bana çok pahalı gelen kitaplar için ya da 1. baskısını istediğim kitaplar için o sitelere bakıyorum.

Bende merak etmiştim o kitabı. Ama yorumları çok reklam kokuyordu o kadar para vermel istemedim. Yuva kurtarmak değilde farklı bakış açısı olarak merak ettim. Pdf olarak bulamadım ben nette.
Gerçekten okuyanlara da denk gelmedim forumlarda falan.

Bildiginiz ve hemen hemen her kitabın 2.elini satan bir kitapçı varmı önerdiğiniz teşekkürler..
Ben 2. El kitap delisiydim. Nadir kitap vardi. sanirim nettende satislari var. Kadıköy akmer var ama oradaki kitaplarin cogu korsan. Önüme gelen 2. El tum kitapcilara girerim. Unlu kitaplarin ilk baskilarini bulmaya çalışırım.

Sahafçıların toplandığı bir site var araştırırsanız mutlaka görürsünüz. Bilmiyorum istediğiniz kitap var mıdır ama ben genelde bana çok pahalı gelen kitaplar için ya da 1. baskısını istediğim kitaplar için o sitelere bakıyorum.
Hemen bakacağım şimdi teşekkürler

Merhaba arkadaşlar . Yataktaki kraliçe adlı kitabı okumus olanınız varmı.Ve faydasıni gordunuzmu ürün çok pahalı olduğu için alıp okuyamadım.Ve evliliğim kötü gidiyor .Bir çıkış olarak bu kitabı önerdiler.İcinizde bu kitabı okuyaniniz varsa notlarını benimle paylaşırsa çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler..
Aslında başka bir şey yazmıştım ama neyse...

Son düzenleme:
Kk nedir onu anlayamadim .Kitabı arastirirsaniz neden bu soruyu sorduğumu anlarsınız ..
Cinsellik bölümüne yataktaki kraliçe başlıklı bir konu açınca araştırma yapmaya gerek kalmıyor.Az buçuk anlaşılıyor yemek kitabı sorduğunuz Gülümser in.Tutup bu kısımda polisiye romanı soracak haliniz yok ya.

Bende merak etmiştim o kitabı. Ama yorumları çok reklam kokuyordu o kadar para vermel istemedim. Yuva kurtarmak değilde farklı bakış açısı olarak merak ettim. Pdf olarak bulamadım ben nette.
Gerçekten okuyanlara da denk gelmedim forumlarda falan.
Bende öyle düşünerek buraya sormak istedim .Bende daha çok bana rehber olcak bir kitap arıyorum.Evlilikte malum herşey oluyor kendime güvenim yok .Denildigine göre bu kitabı terapi gibi geliyormus.Ama ne kadari doğrudur bilemiyorum araştırmaya devam edeceğim bakalım.

X