Yatmakm yoksa dolasmakm

reyhank

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
100
1
38
tup bebektekı tutan arkadaslar hadı dolasıncamı yoksa yatıncamı daha cok hangısı tutmus bakalım hangısı daha ıyı gormus oluruz tutan arkadaslar yazarmısınız yattınızmı yoksa gezdınızmı hihoyyyt

12 gün yattım ısrarla sürekli yattım hatta hiç duş almadım sadece her gün 4.günden sonra 2 saat yatakta oturdum ağzıma beslendim ama tutmadı..

tup bebektekı tutan arkadaslar hadı dolasıncamı yoksa yatıncamı daha cok hangısı tutmus bakalım hangısı daha ıyı gormus oluruz tutan arkadaslar yazarmısınız yattınızmı yoksa gezdınızmı hihoyyyt
Canım ben bırıncı denemde hep yattım fakat tutmadı.Ikıncı denememde evın ıcınde gezdım kolay ısler yaptım.Kımyasal gebelıgım olustu.Bence yatınca cok stres oluyor.Hafıf gezebılırsın.Ara sıra da dınlen.Hadı kolay gelsın.Insalllah bebegıne kavusursun canımhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

bende ıkı gun yattım sonra evde gezındım sonra abım geldı mecburen kalktım yemek yaptım sofra hazırladım ona belımı ıncıttım dedım ve uzndım bazen.........ama baya dolaştım ve tuttu hamıleydım sonrakılrde genelde yattım yok bişey.......bence arasıra gezmek gerek bu iş kısmet işi.................

ben transferden yarımsaat sonra wc gittim tam 4 saat karnımın üstüne yatmam gerekirken ben yarım satte bir wc gittim:)

transferden sonra kullandığım ilaçlar ve hareketlerimin kısıtlanmasından dolayı çok kötü kabızlık sorunu yaşadım anlatamam yani artık coluk cocuk filanda düşünmüyordum ne olursa olsun umrumda değil yeterki bu sorunum düzelsin diyordum

5 .katta oturuyorduk son zamanlar artık sıkıldım indim çıktım gezdim ama yavaş hareketlerle ...yolculuk yaptım şimdi üçüz hamileyim stes olmyın rahat olun sen naparsan yap olacağı varsa olur

Son düzenleme:
slmm
bende 4 denememde yattım sureklı yemegım bıle onume gelıyordu wc ye kalkıyordum sadece ama tutmadı 5 ve 6 denememde transferden sadece yarım saat sonra ayaga kalktımm ve hastaneden evıme geldım ustelık 5. kata cıktım dınendım ama sureklı yatmadım yemegımıde yaptım bulasıgımıda yıkadım sadece anı hareketlerden kacındım agır kaldırmadım ama ıkısındede hamıle kaldımmm

ilk denememde 3 gün yattım sonrasında işe başladım ve tutmadı ikinci denememde 1 gün yattım sonraki gün evin içinde dolaşmaya başladım ve 3.gün işe başladım ve şu an hamileyim hiç belli olmuyor yani kısmetse oluyor galiba.

transferdenb sonra yarım saat yattım wc ye gittim 2 gün dinlendim zorunlu bişey olmadıkça kalkmadım daha sonraları yatmadım ara ara dinlendim sürekli yatmak kan dolaşımını yavaşlatıyomuş ve tuttu inşallah sende bebeğine kavuşursun

doktorum sürekli yatmanın hiç bir fayda sağlamadığını söyledi. İlk üç gün dinlenin ... evin içinde gezin... üçüncü günden sonra da hafif ev işleri yapabilirsiniz dedi... kendinizi çok yormamak kaydıyla işinize de gidebilirsiniz dedi... ben bütün bu söylenenlere rağmen 10 gün evden hiç çıkmadım, sadece wc ve yemek için kalktım, arada mutfağa kadar gittim, geldim. çok dikkat ettim.. ama tutmadı... :1no2:

mrb.bende 12 gün boyunca yattım sadece 1 kez dışarı çıktım 2 kez duş aldm gerısı hep evdeydm yattm oturdum bu şekılde geçti suan ıkızlere hamıleyım çok şükür hayırlısı olsun güzel haberlerinizi beklıyoruz..

X