Yavru kediler :(

Leblebayss

herşeч чeni başLıчor~
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2010
268
0
Kızlar belki dert gibi gelmeyebilir ama içim sıkıldı yazmak istedim.
1 saat falan önce karşı binanın önünde sarı tekir bi kedi bulduk..1 aylık var yada yok..belki annesi vardır diye,kediyi kucağıma alıp etrafa bakındım.. ilerden miyavlama sesi geliyodu,arabanın altından siyah bi yavru daha çıktı..sanırım kardeşi..onuda aldım eve getirdim,bizimde kedimiz var zaten onun mamasından ezip verdik nasıl yediler :KK43: çok acıkmışlar..suda içtiler baya..karınları doydu oyun derdine düştüler :) inanın kedim olmasa alıcam ikisinide ama zaten kardeşim olduğu için bi kedimizi başkasına vermek zorunda kaldık,çok atlayıp zıplayan bi kediydi..şimdi bi tane kedim var..sokağa bırakamam sonuçta çocuklar görse,hayvan düşmanları hemen vurup döverler :KK43:( arabada ezebilir Allah korusun..çare düşünüyorum,napıcam bilmiyorum..camdan bakınıyorum yinede bi kedi vardı emzikli o olabilir belki,yavruları annesinden ayırmışlar,vicdansızlar :KK5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
canım yardım etmekle kediciklere iyi yapmışsın ama bazen anneleri onları bırakabiliyor.

ya gerçekten kaçıyor ya da yemek bulmak için yanlarından ayrılıyor.

hayat acımasız ama bir şekilde bir düzen işliyor. yavrular güçlüyse eğer yaşamanın bir yolunu bulacaklardır.

ama vicdanın dışarı bırakmaya elvermiyor ise facebook gibi sitelere fotoğraflarını yükleyerek sahiplendirebilirsin. keşke şu an kendi evime çıkmış olsam ve ikisini de alabilsem ama maalesef yurtta yaşıyorum.

neden dert gibi gelmesin canım.
nasıl sokakta gördüğümüz bir yaşlıya yahut bir çocuğa üzülebiliyorsak,elbette bir kedi yada hayvan için de üzülebiliriz.onların ki de can sonuçta :-) hemde en masumundan..

benim de içim gidiyo,hiç kıyamıyorum.:KK43:

Son düzenleme:
canım yardım etmekle kediciklere iyi yapmışsın ama bazen anneleri onları bırakabiliyor.

ya gerçekten kaçıyor ya da yemek bulmak için yanlarından ayrılıyor.

hayat acımasız ama bir şekilde bir düzen işliyor. yavrular güçlüyse eğer yaşamanın bir yolunu bulacaklardır.

ama vicdanın dışarı bırakmaya elvermiyor ise facebook gibi sitelere fotoğraflarını yükleyerek sahiplendirebilirsin. keşke şu an kendi evime çıkmış olsam ve ikisini de alabilsem ama maalesef yurtta yaşıyorum.

Canım çok küçükler annesinin bıraktığını zannetmiyorum,kesin çocuklar ayırdı :KK43:( nedeni önemli değil zaten önemli olan annesiz kalmış olmaları..belkide anneleri arıyordur bilmiyorum..
evet bende facebooka yüklemeyi düşündüm,teşekkür ederim canım.:KK14:

neden dert gibi gelmesen canım.
nasıl sokakta gördüğümüz bir yaşlıyayahut bir çocuğa üzülebiliyorsak,elbette bir kedi yada hayvan için de üzülebiliriz.onların ki de can sonuçta :-) hemde en masumundan..

benim de içim gidiyo,hiç kıyamıyorum.:KK43:

Ne biliyim canım bazıları hayvan diye küçümsüyor:KK5:
evet onlarda can işte ama çevremde hayvan düşmanları insanları gördükçe midem bulanıyor.

Son düzenleme:
Siyahlı olanı uyumuştu,sarı olanı siyahlıya sırnaşıyo meme arıyo hayvancağız.:KK5:

Burdaki konular kadar degerli bir konu, hatta bir cogundan daha da degerli..

Canim sakin hayvan barinaklarina goturme yavrulari, sana bir isim vereyim, netden onu ara bul..

yahut onun facebook sayfasi var oraya yaz,yavru kedilerin resimelrini yukle ,gerek yurt ici gerek yurt disi sahiplenmek isteyen gonulluler hemen cikar ..

bu duyarli, guzel davranisindan dolayi, minik yureginden opuyorum canim seni..

facebooktanda aratabilirsin yada direk sayfaya git uye ol

Victor Larkhill

kurulusun adi Lets Adopt! Global

xxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Burdaki konular kadar degerli bir konu, hatta bir cogundan daha da degerli..

Canim sakin hayvan barinaklarina goturme yavrulari, sana bir isim vereyim, netden onu ara bul..

yahut onun facebook sayfasi var oraya yaz,yavru kedilerin resimelrini yukle ,gerek yurt ici gerek yurt disi sahiplenmek isteyen gonulluler hemen cikar ..

bu duyarli, guzel davranisindan dolayi, minik yureginden opuyorum canim seni..

facebooktanda aratabilirsin yada direk sayfaya git uye ol

Victor Larkhill

kurulusun adi Lets Adopt! Global

Yok hiç verirmiyim canım orda uyutuyolar hayvanları..:KK5::KK5:
dediğin yere girdim ama hep ingilizce yazıyor.. kendi veterinerime bi sorucam,belki alır..
şuanda iki güzellikte uyuyor,yorulmuşlar sokakta.. :KK5:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hiç verirmiyim canım orda uyutuyolar hayvanları..:KK5::KK5:
dediğin yere girdim ama hep ingilizce yazıyor.. kendi veterinerime bi sorucam,belki alır..
şuanda iki güzellikte uyuyor,yorulmuşlar sokakta.. :KK5:

Canim sitenin yoneticileri turk,
Victor'da istanbulda yasiyor zaten :KK61:

sen turkce yaz ve buraya yukledigin resimleri yukle , sorun olmaz, hemen ilgilenirler .. nasil sahiplenildiklerini gorunce sasiracaksin emin ol :)

Canim sitenin yoneticileri turk,
Victor'da istanbulda yasiyor zaten :KK61:

sen turkce yaz ve buraya yukledigin resimleri yukle , sorun olmaz, hemen ilgilenirler .. nasil sahiplenildiklerini gorunce sasiracaksin emin ol :)

Tamam canım yazıcam şimdi çok teşekkür ederim.:KK16:

Offf nasıl tatlılar öyle! Evde iki tane kedim olmasa, talip olabilirdim.
Ben kedigen.com'u öneriyorum size. Fotoğraflarını oraya koyun, eminim bir cevap alırsınız. Bir kedimi bu siteden bulmuştum ben.

Offf nasıl tatlılar öyle! Evde iki tane kedim olmasa, talip olabilirdim.
Ben kedigen.com'u öneriyorum size. Fotoğraflarını oraya koyun, eminim bir cevap alırsınız. Bir kedimi bu siteden bulmuştum ben.

Benimde 2 kedim vardı..kardeşim olduğu için tekini vermek zorunda kaldım..
bana kalsa vermezdim de neyse..
İnşaallah bi cevap alabilirim,arkadaşın söylediği yere yazdım.

ayy cok tatlilar imkanim olsa ben alirdim ya yazik :KK43: ALLAH YARDIMCILARI OLSUN(AMIN) INSALLAH BI SAHIPLENEN CIKAR YAZIK YAVRUCAGIZLARA belki annesi geri gelip goturecekti ama bilemiorsun tabi bu seferde birakirsin coluk cocuk rahat birakmaz zavalilari...

Benimde 2 kedim vardı..kardeşim olduğu için tekini vermek zorunda kaldım..
bana kalsa vermezdim de neyse..
İnşaallah bi cevap alabilirim,arkadaşın söylediği yere yazdım.
Umarım cevap alırsınız. Anneleri olmadan sokaklarda pek şansı olmuyor yavruların. :KK59:

CNM seni tebrik ediyorum kedicikleri kurtarmışsın benim de kedim var olmasa, bende alabilirdim.çok şirinler.inşallah veteriner bir çözüm bulur sokakta kalmazlar.dünya okadar kötü ki hayvan sevgiden yoksun çocuklar var sokakta ne işkenceler yapıyorlar hayvanlara, görünce bende uyarıyorum kızıyorum ama tek benle olan bişey değil, benim gözümde hayvanlar bebekler gibi günahsızlar, ve çoğu insandan daha değerliler.offffffff ya çok üzülüyorum böyle şeyleri görünce, duyunca. niye bukadar sevgisiz bir toplum olduk hayvancıklar yaşamlarını zar zor sürdürüyorlar yada sürdüremiyorlar:KK59:.................

ztn facebookta biçok sayfa var.hayvanların sahiplendirilmesi için mutlaka sonuç alır..

dert degil falan demişsinde bence şuanda forumda en büyük sorun bu.hayvanlar konusunda cok hassasım.insanlardan daha degerli ve önemliler.

facebookta bi kaç gruba yönlendiebilirim seni
çok harika bişey yapmışsın
kesin işgüzarın biri ayırmıştır annelerinden anneleri yiyecek aramaya gittiğinde
öyle çok üzülüyorum ki sokaktaki çaresiz hayvanlara

size en yakın veteriner kliniğine bırakın
bende bi kediyi eve alamadığım için kliniğe bırakmıştım
ancak o zaman içim rahatlamıştı

ayy cok tatlilar imkanim olsa ben alirdim ya yazik :KK43: ALLAH YARDIMCILARI OLSUN(AMIN) INSALLAH BI SAHIPLENEN CIKAR YAZIK YAVRUCAGIZLARA belki annesi geri gelip goturecekti ama bilemiorsun tabi bu seferde birakirsin coluk cocuk rahat birakmaz zavalilari...

Duaların için sağol canım benim..

Umarım cevap alırsınız. Anneleri olmadan sokaklarda pek şansı olmuyor yavruların. :KK59:

İnşaallah canım :KK14::KK14: çok üzülüyorum..

CNM seni tebrik ediyorum kedicikleri kurtarmışsın benim de kedim var olmasa, bende alabilirdim.çok şirinler.inşallah veteriner bir çözüm bulur sokakta kalmazlar.dünya okadar kötü ki hayvan sevgiden yoksun çocuklar var sokakta ne işkenceler yapıyorlar hayvanlara, görünce bende uyarıyorum kızıyorum ama tek benle olan bişey değil, benim gözümde hayvanlar bebekler gibi günahsızlar, ve çoğu insandan daha değerliler.offffffff ya çok üzülüyorum böyle şeyleri görünce, duyunca. niye bukadar sevgisiz bir toplum olduk hayvancıklar yaşamlarını zar zor sürdürüyorlar yada sürdüremiyorlar:KK59:.................

Tebriklerin için teşekkür ederim canım.. bi mamacı vardı markette ona sordu annem ama adamın başına kalıyomuş bide kuşu varmış tülünü parçalıyolarmış kafesin...
bende çok kızıyorum çocuklara..sanki oyuncak,canlı değil gibi .. Aileleri ıyy yapınca çocuklarda öyle yetişiyor.. tabikide bebekler gibi günahsızlar..bihaberler herşeyden..:KK14:

Tatlim bakindim ama nereye yazdigini goremedim, emin misin ?dogru yere yazdigindan?

Ömle attım canım,doğru yere yazdım diye düşünüyorum,bi bakarsan o zaman..

ztn facebookta biçok sayfa var.hayvanların sahiplendirilmesi için mutlaka sonuç alır..

dert degil falan demişsinde bence şuanda forumda en büyük sorun bu.hayvanlar konusunda cok hassasım.insanlardan daha degerli ve önemliler.

Dert değil demedim canım,belki sizin için dert değil ama benim için dert dedim.. bazı insanlar hayvanları önemsemiyor,yoksa çok önemli bişey tabiki öyle olmasa dertlenip buraya yazmazdım ki ..

facebookta bi kaç gruba yönlendiebilirim seni
çok harika bişey yapmışsın
kesin işgüzarın biri ayırmıştır annelerinden anneleri yiyecek aramaya gittiğinde
öyle çok üzülüyorum ki sokaktaki çaresiz hayvanlara

Canım teşekkür ederim
yönlendirirsen çok sevinirim,ne kadar çok yere yazarsam o kadar çabuk sonuç alırım..
kesinlikle bende öyle düşünüyorum,çocuk diyolar ama ne çocuğu,hayvana eziyet edene çocuk demem ben,o geleceğin suçlusu resmen ..

X