Yavrum git gide eriyor yardım

Üç yaşında kızımda saç mantarı var saçları tamamen döküldü kalıcı bir durum olabilir ne olur İstanbul'da en iyi saç mantari doktoru dermatolog bilen varmı 1 senedir mücadele ediyoruz lütfen lütfennnn
Kadıköy de doç Dr barış dervent var. Çok iyidir ama öncesinde bi arayıp konuşursanız daha iyi olabilir

Üç yaşında kızımda saç mantarı var saçları tamamen döküldü kalıcı bir durum olabilir ne olur İstanbul'da en iyi saç mantari doktoru dermatolog bilen varmı 1 senedir mücadele ediyoruz lütfen lütfennnn
Bir bilgim yok malasef. Rabbim şifasını versin yavrucağın🤲🏻😔😔😔

Allah razı olsun peki vebali kalmasın dışarda çocuklarla oynatiyorum onlarada gecermi
Çok geçmiş olsun, saç mantarı tedavisi olan bir hastalık, vakit kaybetmeden bir dermatoloğa giderseniz hemen tedavisi başlar, yalnız mantar bulaşıcıdır dışarıda oynadığı çocuklar yavrunuzun başına dokunursa veya bir yere oturduklarında kızınızın başını dayadığı yere diğer çocuklarda başını dayarsa bulaşıyor maalesef :KK43:

Merhaba çok çok geçmiş olsun, siz tabii ki yine araştırın ancak Dr. Ertuğrul Aydemirin çok iyi bir dermatolog olduğunu duymuştum. Kendisi bir dönem Cerrahpaşa tıp fakültesinin dermatoloji anabilim dili başkanıydı şu an aktif olarak görevini sürdürüyor mu bilmiyorum. Şişli taraflarında bir muayenesi var ( annemdeki egzama için araştırmıştım) Bir de Agop Kotoğyanın rahatsızlığı döneminde hastalarını yönlendirdiği doktorlardan birisiymiş. Bir de Serkis Barışa da çok iyi diyorlar. Bu ikisini bir araştırın kesinlikle.

Bize de doktor şüpheli mantar dedi 😟 şimdilik küçük bir yerinde saç kıran sanmıştım. Henüz kızım 2 yaşında benim de . Geç kalmadan biz de iyi bir doktor bulmalıyız

Saç mantarı konusunda uzman mı bilmem ama İstanbul'da bildiğim en iyi dermotolog Serkis Barış'dır.
Kolsuz Agop'un öğrencisi diye biliyorum. 5-6 doktor deneyimim sonucunda bulmuştum kendisini.
Tedavisi sonuç vermişti.
Ben de bu ismi soylemeye gelmistim, ayni hastanede ismini hatirlamadigim baska bir erkek doktor daha vardi, o da cok iyidir, gecmis olsun

Cok gecmis olsun. Kükürtlü sabunun mantar tedavisinde ise yaradigini biliyorum. Ayni sey degil ama kardesim havuzdan kapmisti. Sirtinda oluşmuştu. Ilaclar kar etmedi pek ama kukurtlu sabunla atlatti. Saca kullanilir mi bilmiyorum, bir arastirin isterseniz.

Cok gecmis olsun
Umarim gecici bi durumdur
Bu konuyla ilgili hic bir fikrim yok
Rabbim sifa wersin🤲

Biz kızımla ilgili başka bir sıkıntı icin bursada bir eczacıya gitmistik.Orada başka sehirlerden gelen hastalarda vardı bekleyen.Birisinin kızının sacları mantardan komple dökülmüş bir kaç yıldır ona gidiyorlarmış saçları çıkmaya başlamış.Adini bile hatirlamiyorum kadinin bizde eczaci olan ablam vasitasiyla gitmistik.

Saç mantarı konusunda uzman mı bilmem ama İstanbul'da bildiğim en iyi dermotolog Serkis Barış'dır.
Kolsuz Agop'un öğrencisi diye biliyorum. 5-6 doktor deneyimim sonucunda bulmuştum kendisini.
Tedavisi sonuç vermişti.
Ben de bunu yazmaya geldim.
Kendisi basit hastalıklarla pek ilgilenmez. Bu tarz ciddi sorunlarda çok güzel tedavi uygular.

Ermeni Hastanesi - Sarkis Barış muhteşem bir cilt doktorudur, umarım yardımcı olur

Bildiğim bir dermatalog yok maalesef allah şifa versin. Doktor bulursunuz inşallah ama çevremde bir yöntemle saç mantarından kurtulan bir tanıdığım var aynı zamanda isterseniz onu deneyin. Doğal bıttım sabunuyla saçlarını yıkamayı denerseniz yararı olabilir. Mantar ilacı kullanmıştı geçmemişti bu yöntemle mantarı geçmişti sizde deneyin isterseniz. Aynı zamanda doktor tedavisi de uygularsınız. Allah şifa versin

X